Акции на СЈО (Генерална дискусија)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Замисли во 2 по полноќ си доаѓаш од Охрид, а утре во 14 те фаќаат за уши да одиш во Струга и Ресен и тоа небањати. :icon_lol: Петок шпартање до Гевгелија, а сабота кога сите се спремаат за излегување они во Кичево. Во недела сите во кафезот во Скопје. Нека се шетаат ова и е шанса, ти ебам неизживеаниот и глуп народ. :pos:
Work and Travel Macedonia ти е ова. :D
Ем заработуваш ем шеташ, плус кај нас и храна ти даваат.

Sent from mTalk
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.818
Поени од реакции
15.745
Мислам дека нема никаква врска ова со СЈО и прислушувањата. Си тлееше таму откако дојде Мексиканецот и новата групација. Како што ги избришаа сите од C-level така се наѕираше и крајот на Љушев. Знаејќи колкави се отпремнините при едностран раскин на менаџерски договор во вакви компании и на тие позиции, ништо чудно да му завршува договорот во блиска иднина.
тој што ќе прислушкува луѓе што зборат на вип мрежа може само погрешни информации да добие, како она играта расипан телефон..... мрежата е катастрофа, самите усери не можат да се разберат...
Всушност ако не сакаш да ти ги откриваат тајните може и најдобро да си на ВИП :cool:
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Да не сакаш Атомско склониште да најмиш, има во зградата :D
Размислуваш како слабоплатен платеник кој дежура по форумот и воопшто не ја разбираш карикатурата од Хрватска е, таму ХДЗ е од 91 на власт, само 1 година беа отсатни
( немаа ни председател ни премиер).. а јас во ниеден пост не сум убедувал некого за кого да се гласа и не сум навредувал некого за лично мислење ... а критиката и фактите болат...
:lolzz::zver:

Вакво глупирање да чита човек, па уште бесплатно - ти си бесценет за форумов!
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.818
Поени од реакции
15.745
:lolzz::zver:

Вакво глупирање да чита човек, па уште бесплатно - ти си бесценет за форумов!
ајде назад на темата за СЈО...

професорот е можеби и во право, се уште не се зрели условите, посебно не со овој кадар кој е избран од самите партии така да не направи ништо
http://think24.mk/2016/11/21/sjo-e-kantser-koj-go-jade-opshtestvenoto-tkivo-poglednete-go-tseloto-intervju-na-profesorot-savo-klimovski/
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Ако од овие слепциве што слепо веруваат на вечните лаги од сдс,потпомогнато од сјо има некој постар од 20-25 години сунет ќе си правам
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Ако од овие слепциве што слепо веруваат на вечните лаги од сдс,потпомогнато од сјо има некој постар од 20-25 години сунет ќе си правам
Ако од овие слепциве што слепо веруваат на вечните лаги од вмро има некој помлад од 55 години јас сунет ќе си правам.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
:popce:

Ок, ајде жолт картон, после овој пост никакви глупости или на бан до избори се оди.
 
Член од
6 април 2005
Мислења
2.959
Поени од реакции
3.099
Ако прочиташе што сум напишал, ќе видеше дека не бев во Охрид туку сосема на другиот крај на МК. А штом те интересира што сум јадел, од дома си зедов домашен сендвич, а таму бевме во ресторан, со колеги и деловни „партнери“.
mvro=zlostornicko zdruzuvanje
znaci sopartijcite si gi vikas `delovni partneri`
lukavo,moshne lukavo
 
D

Darko_ufo

Гостин
Случајно на Сител фатив кампања од ДПМНЕ од еден младич како трча низ празни полиња низ улици се качува по карпи... Али ја погодиле кампањава ДПМНЕ алал да им е, младичот ги симболизира младите од Македонија како бегаат, овој јадниов трчајки на нозе избега од Македонија.

Следна од кампањите намалување на цените на авионските карти, па у пм младиве ќе гласаат за ДПМНЕ за поевтино да избегаат од Македонија да не мора како младичот со трчање да бегаат.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Случајно на Сител фатив кампања од ДПМНЕ од еден младич како трча низ празни полиња низ улици се качува по карпи... Али ја погодиле кампањава ДПМНЕ алал да им е, младичот ги симболизира младите од Македонија како бегаат, овој јадниов трчајки на нозе избега од Македонија.

Следна од кампањите намалување на цените на авионските карти, па у пм младиве ќе гласаат за ДПМНЕ за поевтино да избегаат од Македонија да не мора како младичот со трчање да бегаат.
А стадото овци низ кое поминува младичот го симболизира народот, што оди по митинзи. :icon_lol:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.317
Поени од реакции
79.065
Случајно на Сител фатив кампања од ДПМНЕ од еден младич како трча низ празни полиња низ улици се качува по карпи... Али ја погодиле кампањава ДПМНЕ алал да им е, младичот ги симболизира младите од Македонија како бегаат, овој јадниов трчајки на нозе избега од Македонија.
.
Ја гледав и ептен ми личи дека е дело на Илија Димовски или некој од тоа јужно-халкидики крило.
Штета што халкидики-снимките не се дел од бомбиве.:(
 
Член од
5 април 2012
Мислења
8.123
Поени од реакции
8.912
Каква диверзија, пастирот нарачувал шамари наводно за одбрана на црвка а целта било да си ја изгради раскошната палата #КаковКрај

 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.317
Поени од реакции
79.065
а ние цело време си мислевме дека тој вистински застанува зад националните интереси
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom