Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 февруари 2015
Мислења
330
Поени од реакции
560
Прегледај го приврзокот 158554[DOUBLEPOST=1477175321][/DOUBLEPOST]
Jeste neka kamera ! :D[DOUBLEPOST=1477175552][/DOUBLEPOST]Прегледај го приврзокот 158555[DOUBLEPOST=1477175784][/DOUBLEPOST]Прегледај го приврзокот 158556
drug skoro sve sto si uslikao ima u jednoj odredjenoj listi, a ono sto nema imam ja u svojoj :D

ipak volio bi da mi neko (mozda ti) objasni poentu tog slikanja ....
 
T

tissot75

Гостин
drug skoro sve sto si uslikao ima u jednoj odredjenoj listi, a ono sto nema imam ja u svojoj :D

ipak volio bi da mi neko (mozda ti) objasni poentu tog slikanja ....
U mene je vidjela zaba gdje se konji kuju i ona digla noge :D sto bi rekli nasi stari ...
Dokaz da ljudi posjeduju puno toga i bez slikanja ....
Samo sam jos trebo famozni OttPlayer uslikat ili ForkPlayer.
Sory Tv sam zaboravio
 
Последно уредено од модератор:
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
U zagradi - pun mi je kurac "sveznalica" i "strucnjaka", pa reko i "sirotinja" malo da se pohvali ! ;)[DOUBLEPOST=1477177198][/DOUBLEPOST]
Mozda ti to i znas, veruj mi da ja ne znam ! ;)
Verovatno zbog ovog sto si napisao ispod.

Onda imas dobru listu ! ;)
Poenta je nervirati one koji se zbog toga nerviraju, a ima ih - veruj mi ! :D
Zasto bre da nekog nerviras? Narod hoce da gleda kanale a ne da gleda vase slike i sta vi imate.

Код:
http://149.202.77.226:7500/get.php?username=samia1&password=samia1&type=m3u
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Slazem se...

Viet je jedna od najboljih iptv ex-yu platformi koju drzi moj net prijatelj Luc Luc....Mnogi i neznaju kako ona zapravo moze da radi...pa evo primera.....

Pomocu moje aplikacije

Прегледај го приврзокот 158468 Прегледај го приврзокот 158469 Прегледај го приврзокот 158470

to recimo izgleda ovako.....

http://www.mediafire.com/file/kl3v5o79b73ig7p/Viet TV.rar

Pomocu Kodi addona koji je napravio moj prijatelj sa SF

Прегледај го приврзокот 158471

to bi izgledalo recimo ovako....

http://www.mediafire.com/file/iwubdt0cc0nn79x/kodi.rar

Iz plejera nekog pomocu liste

Прегледај го приврзокот 158472

Iz browsera

Прегледај го приврзокот 158473
U androidu pomocu Lucove aplikacije...mom telefonu recimo...

Прегледај го приврзокот 158474

moze i u smart tv ali to ce vec Sota da slika.....:lolzz:
Sta sam nocas propustio?

Sve IPTV i Smart tv/OttPlayer

Boki da stavimo ° na l = i

20161023_005215.jpg

20161023_005609.jpg

Svi smo tu oni sto su otisli NE svojom voljom ponovo su dosli NIKO ne fali..... osim sto smo mi sa SF-a stalno prisutni nigdje ne idemo i imamo stalan Nick kao sto ja imam svoj Sota ..... nasjeli ste na par lista i klanjali se do poda a da je kratko trajalo jeste ......

Mnogi od vas imali bi lista za gledanje da ocima ne vjerujete sta se sve gleda i kako.... jer svakodnevno se pronalaze liste a najveca baza lista se nalazi? Svi znate gdje samo u tom svemu ono najgore sto te liste niko ne gleda jer svi imaju onu MEGA MEDIA F listu .
.. eto ukratko o IPTV

Pozdrav
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
Decko, ne znam ni koji si, ni odakle si, (znam samo da si nekulturan) zato sto se plasis da kazes ko si, a sve ovo datira od pre malo vise godina, kada su se neki bez razloga ogresili o mene, ali necemo sada o tome ! ;)
Zasluzili su bar da ih nerviram, a kanala sam postavio, ne zna im se broja, pa ti vidi !
Nastavi ti sa slikama, takve kao ti i treba banovat. Moderator je lepo rekao da stavljate linkove a ne slike a ti bre ne odustajes.

Код:
http://136.243.173.94:8000/get.php?username=majid&password=majid&type=m3u
 
Член од
15 јули 2016
Мислења
77
Поени од реакции
231
slazem se sa tim ......slazem se i da su unistene neke decije liste koje su radile 7 meseci a koje su prekopirane odavde i postavljene ovde....

Прегледај го приврзокот 158522

ja nisam nimalo ostecen jer to negledam niti sam ikada gledao ...ali su osteceni mnogi kojima je to bilo super......
nekima je cilj da unistavaju liste ,umesto da podele na poruku i svi da imaju vajde..a usput da pricaju da sam vlasnik exe neta,vieta ili sta vec da prodajem liste i tome slicno...ali dobro nismo svi isti i ne razmisljamo isto...

ja bi ovde resio situaciju za 24 sata,ali ok...
Jesi u pravu i to nije cijela slika fali ti dio
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
A, vidis takve kao ti, je otac trebao bolje vaspitati ! ;)
Nazalost napustili su me roditelji kad sam bio beba pa su me drugi usvojili.

Ne znam zasto morate da spominjete mame i tate.



Код:
http://163.172.37.71:8789/get.php?username=karimos&password=test&type=m3u
 
Последно уредено:
Член од
23 мај 2016
Мислења
918
Поени од реакции
1.019
stvarno,ovaj dio foruma bi trebalo zatvoriti....neka se snalazi kako tko umije i zna....jer stvarno nemate poštovanja prema nikome....logirate se,kao ženske,kao novi....stvarno kajgana je mjesto iživljavanja,jer bi na svim drugim forumima,već odavno bili banirani,ili suspendirani....svaka čast makedonskim adminima....:oeoeoe:[DOUBLEPOST=1477184948][/DOUBLEPOST]i na kraju svi koji znate,pošaljite mi listu,da vidim imate li muda....na svaku odgovaram drugom,ako ne,naučiti ću Vas kako se dolazi do pravih lista,jednostavno,bez combo lista,bez skeniranja....i veliki pozdrav ljudima,koji su mi pokazali,čitaj kroz redove,naučili što i kako....prvenstveno Šoti,da ne nabrajam druge...ako treba imenom ću ih prozvati,a imenom prozvati one druge....naučite sebe poštovati,onda budete poštovali i druge.....[DOUBLEPOST=1477186020][/DOUBLEPOST]jbga,upravo mi je završio Houston,imamo problem,ali završiti ću ga sutra....morati ću kao i Šota slikati tv.....
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom