Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
Potpono si u pravu da svaki programer ako se skolovao nece ti skriptu radit badava sitnice ok i naravno da zeli zaradit.
Evo moj jedan prijatelj programer na trzistu za svoj alat sa skriptom ili ti program trazi 2000 eura mozes sa njim sta zelis
ali ima cijenu i ko voli da plati tu igracku ok.Veli mjesece ulozenog truda i sad da da nekome badava.A da je iptv unosan posao i to je istina ljepa svotica moze padati svaki mjesec na racun ako igras pametno naravno i tu treba staza ko u svakom poslu ,ali ja i dalje tvrdim cs je zakon slika puno kvalitetnija pogotovo za utakmice i puno jednostavnije nego se sa listama zezati.I na kraju ako nisi u igri stalno vrijeme te pregazi i danas si strucnjak ,a vec sutra mozes da budes pocetnik i na kraju si na klupi za rezerve hehehhe
To ti pukla guma na traktoru pa trazis 2000€ za program?

Mesece ulozenog truda?
Bre ljudi naprave raketu za mesec i posalju je na mesec.

Koje ti nebuloze prosipas ljudima.

CS je zakon? Salis se? Uporedjujes IPTV sa CS?

Bravo!
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
mozda u americi je naprave ,i odu ko fol ,na mjeseci sve to zbog jedne obicne deke ,hahahahahahah
nemoj te da mi vrjedjate ameriku hahahah[DOUBLEPOST=1475246368][/DOUBLEPOST]
nemoj te da mi vrjedjate ameriku hahahah
mozda u americi je naprave ,i odu ko fol ,na mjeseci sve to zbog jedne obicne deke ,hahahahahahah
drug jes ili ti paltio skupo scriptu hahaha
 
Последно уредено:
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
Ajde dvojica koji zele nauciti kako se pravi confing za sentry nek mi se jave na pp ali za proxy i combo nek se sami snadu i servere jer mi se neda vise sa njom zezati
ponekad ne razumem cemu sluzi Google???????https://www.youtube.com/watch?v=UlmhE76CKig posto je najvise zainteresovanih za iptv;evo primera kako se pravi configuracija za jednu vrstu panela=liste ( kako ko voli).ti brate dsuki bas imas vremena na pretek.pozzzzz[DOUBLEPOST=1475247056][/DOUBLEPOST]
Skeniranje preku vpn so sentry na Portal.rapidiptv.com trae 1 min i odma se blokira ip
nije bitno da li je VPN ili obican net.vazno je da skeniras sa proxy-ima da bi izbegao ban od servera.iskreno najbolje je izbegavati takve IPTV servere jer skeniranje sa proxy-jima traje mnoooogo duze i to pod uslovom da su proxy-ji zivi=live.a i treba ih naci bar 500-1000 da bi imao rezultata;pozzzzzzz
 
Последно уредено:
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
Dali nekoj ima serial ili crack za Panel Hacker Lite v2.9.6
to je program koji se vrti po turskim forumima i menjaju Kljuc na odredeno vreme(nedelju ili dve dana);program je povezan sa bazom podataka na forumu pa preko njih dobijas combo;proxy i servere za skeniranje.sto znaci da sve sto iskeniras oni preuzimaju (dobiju sve liste koje dobro iskeniras).znaci to su corava posla a jos i placas i sve je napisano na turskom.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
ponekad ne razumem cemu sluzi Google???????https://www.youtube.com/watch?v=UlmhE76CKig posto je najvise zainteresovanih za iptv;evo primera kako se pravi configuracija za jednu vrstu panela=liste ( kako ko voli).ti brate dsuki bas imas vremena na pretek.pozzzzz[DOUBLEPOST=1475247056][/DOUBLEPOST]
nije bitno da li je VPN ili obican net.vazno je da skeniras sa proxy-ima da bi izbegao ban od servera.iskreno najbolje je izbegavati takve IPTV servere jer skeniranje sa proxy-jima traje mnoooogo duze i to pod uslovom da su proxy-ji zivi=live.a i treba ih naci bar 500-1000 da bi imao rezultata;pozzzzzzz
Ma ljudi ti se slabo snalaze i bolje ovako pomoci jer u video uvijek nesto na kraju fali ok nije sad vezano za confing sto pricam onako opcenito
 
Член од
30 септември 2009
Мислења
199
Поени од реакции
155
Koliko ovidim samo turke imaju programe isto je i panel tarama , nema da neki balkanac izadje sa neki program , pa i da potrazi pare ( razume se neka dobra cjena ) .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom