Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
22 септември 2016
Мислења
26
Поени од реакции
11
Zdravo

Dali moze da razmenuvame iskustva koj kako skenira i nacinot za da mozeme da si pomogneme , da moze sekoj da gleda a ne da postirame razni listi od sekade . Kolku gledam Turcite vekje imaat razvieno sami svoi programi so koi skeniraat , na pr Panel tarama ili iptv kirci.Daj da spodeluvame mislenje i znaenje i nacinot na skeniranje.

Poz
Od sekoe drvo ne biva svirka.....
 
Член од
15 јули 2016
Мислења
77
Поени од реакции
231
Moze netko bitkunaneretvi na pm
Trazis listu ja ti dam tri pa me opet trazis neku sportsku pa zatim centurovic ili kako vec a sad i bitku trazis haha pa sta nisi rekao da nisi zadovoljan sa tri liste vec da imas potrebu za barem 50 listi od razlicitih panela pa bih ti dao sve svoje liste haha
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Trazis listu ja ti dam tri pa me opet trazis neku sportsku pa zatim centurovic ili kako vec a sad i bitku trazis haha pa sta nisi rekao da nisi zadovoljan sa tri liste vec da imas potrebu za barem 50 listi od razlicitih panela pa bih ti dao sve svoje liste haha
Tu se nezna ko pije ko placa tu trazi svak od svakog ili ima ili nema uzas ehehehe
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Aj da se nesto dogovorimo jer to nikud ne vodi 23 emaila ste mi poslali ali zanimljivo ti tj jako puno sto im international poslao listu i lista jos radi sad ti isti mole i od mene.Ma pustite druge koji stvarno nemaju sta gledati vidim i nekoji su tu koji su na sf dobil ovih dana i sta bih vi sad na mome mestu napravili,sad budi pametan
 
Член од
22 септември 2016
Мислења
26
Поени од реакции
11
Aj da se nesto dogovorimo jer to nikud ne vodi 23 emaila ste mi poslali ali zanimljivo ti tj jako puno sto im international poslao listu i lista jos radi sad ti isti mole i od mene.Ma pustite druge koji stvarno nemaju sta gledati vidim i nekoji su tu koji su na sf dobil ovih dana i sta bih vi sad na mome mestu napravili,sad budi pametan
Jedna lasta prolece ne cini.
 
Член од
3 август 2016
Мислења
150
Поени од реакции
170
Pitanje za starije članove i administraciju, dali je dozvoljeno posedovanje više profila.
Meni se čini da toga ovde ima, sami sebi hvale, lajkuju i šalju liste.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom