Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
odgovor javno panelrazarač....
zašto si ti tako,uzmimo ljut,na dosta ljudi na ovom forumu,ili na drugim forumima....?
zašto omalovažavnje ljudi,koje ,vjerovatno ne poznaš...?na primjer,Šota,da li si ti pokušao upoznati toga čovijeka....?
ja sam iz HR,i s tim "ljigavcomi hvalisavcem",izmjenim koju pisanu riječ,i iskustvo,znači ne pije ti vodu pisanje,da on,po tvom pisanju,"mrzi" tvoje drugare....koliko ja znam,u Osijeku kažu,prijatelji...a,ni lepe se slike....baš si zanimljiv osječanin....ajde ti nalepi nešto,pa ću ja zalijepiti sliku,o kojoj ti možeš sanjati....ne znam čemu vodi takva vrsta prozivanja,pokušaj mi to objasniti,ja,.gdje se ne osjećam dobro,maknem se....
pozdrav Osijeku
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Zato se i kurcis sa sf nek dodem tamo oces me tamo vidjet nikad hehhe velim ti ovde si mali pevac i da vise nisi spomenuo boga dripac nisam ti ja ko neko da ga mozes zajebavat
Jel ti stvarno oces da ti JA napisem ono sto mislim? koji si ti moron a to za "Boga" ja sam ti na Pm napisao"Srami se i od Boga i od naroda" i sta sa tim? To si sa SF -a pokupio Sota ne uzima Boga nepotrebno u usta ... ajd sad seri i jedi g**** na i dalje da vidim dokle ces da seres ajd sad budi musko pa seri ... kao da nemam pametnijeg posla nego da se ovdje sa tobom prepucavam koji si ti lik jbt ....
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
avo drugari to je veliki sota vidite sta mi napisao ovaj na pp taj bi se do sudnjeg dana dopisivao i nazvao nas picke da smo ovdje na kajgana

moj pp
Momak ovde ti ne vrede pravila sf tamo mozes da banujes tu si niko i nista cista nula. A da znas ko sam to mozes samo ti da (popusis) jer na sf nemam ni jednu jedinu poruku i nikad necu ni imati, Ne zanima me taj forum .Napisacu ti i tamo uopste nije bed pa banuj tamo ces dobit povecu depesu za sve moje drugare iz HR i BH sto si banovao. Poz. iz suncanog Osijeka za sve moje drugare.A ti slike lepi tamo na sf, pola juge te zna da si ljigavac i hvalisavac dosta si i ovde omolozavao na kajgana forum vise neces kad sam ja tu
Кликни за повеќе...
NJEGOV PP
Kad vec pises o o pusenju i ostalim stvarima jel tebe neko prozvao? Jel neko rekao Arsch melde dich? Popusi ti meni j te onaj ko te ma nisi na mom nivou ispod njega si a da si ljubomoran i zavidan hahaha to jesi i to bolesno ljubomoran i zavidan pa sta ti mislis da ja ne znam ko si? Zahebo si se ti si jednostavno bolestan al bas, bas cim se tako ponasas i vise nego bolestan
Dobro si vidio slike sve pa i one HBO FULL HD u dnevna doza temi i jos vise idi nagledaj se to je tvoja bolest sto bi htio da imas sto drugi imaju a ti nemas al nisi jedini pa kad si faca sta ne napises na SF da sam udaren u glavu kad si tako kurcevit ima vas nekoliko sto serete ovdje na kajgani jer nista drugo neznate pičke usrane eto sta ste al da mi te dohvatit propisao bi ono sto si sisao ako uopste eto malo nesta da imas sta da citas i normalno mi to nije obicaj da se tako predstavljam i pisem nekome na ovaj nacin ali taki retardi kao ti ne zasluzuju drugacije ... mozes da seres i jedes govna koliko hoces mene ne dira ni najmanje za razliku od tebe ja sam covjek imam obraz a ti .. ti si jednostavno bolestan idi se ljeci koji si ti moron covjek da ne vjeruje
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Naravno da si dobio ono sto si trazio moze Sota i vise dosta si srao pa i takvi slicni tebi ali... ti NE znas da razlikujes Jedninu i mnozinu

Jel sam te ja prozvao po bilo kom pitanju? NISAM koji k***c onda oces

Na osnovu ovog od tebe napisanog i predhodne poruke na forumu sto mene prozivas dobio si adekvatan odgovor ne cutim vise nikome "JASNO"

Zato se i kurcis sa sf nek dodem tamo oces me tamo vidjet nikad hehhe velim ti ovde si mali pevac i da vise nisi spomenuo boga dripac nisam ti ja ko neko da ga mozes zajebavat
Momak ovde ti ne vrede pravila sf tamo mozes da banujes tu si niko i nista cista nula. A da znas ko sam to mozes samo ti da popusis jer na sf nemam ni jednu jedinu poruku i nikad necu ni imati, Ne zanima me taj forum .Napisacu ti i tamo uopste nije bed pa banuj tamo ces dobit povecu depesu za sve moje drugare iz HR i BH sto si banovao. Poz. iz suncanog Osijeka za sve moje drugare.A ti slike lepi tamo na sf, pola juge te zna da si ljigavac i hvalisavac dosta si i ovde omolozavao na kajgana forum vise neces kad sam ja tu
[DOUBLEPOST=1470076938][/DOUBLEPOST]Poceo si prvi sa vrijedjanjem

aj sota tamo na sf sa svojim slikama tamo se hvali jebote jel si ti udaren u glavu
odgovor javno soti na pp
Momak ovde ti ne vrede pravila sf tamo mozes da banujes tu si niko i nista cista nula. A da znas ko sam to mozes samo ti da popusis jer na sf nemam ni jednu jedinu poruku i nikad necu ni imati, Ne zanima me taj forum .Napisacu ti i tamo uopste nije bed pa banuj tamo ces dobit povecu depesu za sve moje drugare iz HR i BH sto si banovao. Poz. iz suncanog Osijeka za sve moje drugare.A ti slike lepi tamo na sf, pola juge te zna da si ljigavac i hvalisavac dosta si i ovde omolozavao na kajgana forum vise neces kad sam ja tu
Samo radi znanja i ravnanja[DOUBLEPOST=1470077150][/DOUBLEPOST]A ovo je od mene tebi napisano u vezi "Boga" da NE izvrces rijeci

Ja nisam udaren u glavu ja sam samo dao do znanja da radi taj kanal jedan od novih znaci ljudima sam dao do znanja da se i taj program gleda sta ima tu lose?


99,9% znam ko si pa ako imas muda napisi na SF da sam udaren u glavu ovo nije provokacija nego kad si toliko hrabar napisi to isto na SF-u pa da vidimo ko je udaren

Ovdje mozes da vrijedjas srami se i od boga i od naroda al tebi ne vrijedi reci ti ces i dalje ostati takav i hvalit se kao sto se i na Sf forumu hvalis

Ja cekam.....

tebe NE vrijedi pozdravljat
Odalo te"hehhe" i "bed" i drugari iz HR i BH
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Pametniji popusta koliko sam sad dobio poruka uhhhh gdje su mi drugari sa ovog foruma napisali da sam u pravu da ti to nije prvi puta i cestitaju mi sto se neko ipak nasao da ti obrusi o tvojim slikama ovdje.Samo ti uzivaj na SF i mozes mene cekati svaki dan da me :ban: tamo hheheh moja zadnja tebi ,a ti pisi koliko hoces kad opet ovdje dodes dobro razmisli sta ces napisati i reci:bravobe:
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Nema ja sta da razmisljam sta cu da napisem jer tako nesta sto ti pises JA NE Pisem
Bolje TI da razmislis sta ces tamo negdje da napises jer te i " pomoc"
Odala
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
evo,ako tvoji drugari pišu da si u pravu,ja javno pišem da nisi....neka tvoji drugari napišu javno da si ti u pravu....da vidimo tko ima muda....
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
Темава не личи на ништо,

мерење курови со скриншоти и copy paste линкови и листи кои работат по 10 минути. Туку нека помини некој модератор нека ја среди малце калакурницава
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
ajde ti budi primjer,pa nešto daj,da ne radi 10 minuta...i kako ti zamišljaš,dati link,koji pokupe 50-60 ljudi,koliko bi on trebao raditi...?[DOUBLEPOST=1470079161][/DOUBLEPOST]ajde ti budi primjer,pa nešto daj,da ne radi 10 minuta...i kako ti zamišljaš,dati link,koji pokupe 50-60 ljudi,koliko bi on trebao raditi...?
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
ajde ti budi primjer,pa nešto daj,da ne radi 10 minuta...i kako ti zamišljaš,dati link,koji pokupe 50-60 ljudi,koliko bi on trebao raditi...?[DOUBLEPOST=1470079161][/DOUBLEPOST]ajde ti budi primjer,pa nešto daj,da ne radi 10 minuta...i kako ti zamišljaš,dati link,koji pokupe 50-60 ljudi,koliko bi on trebao raditi...?
Скриншот не си ставил
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
pokaži primjer,jer ti si već dugo na ovom forumu....
Не сум заинтересиран за мерење курови ок ? слободно можи да продолжите си ги мерите , и онака цело време само тоа го прајте
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
Јас не се разбирам, но ... поздрав[DOUBLEPOST=1470081856][/DOUBLEPOST]evo,Rusija...da vidimo koliko će raditi....[DOUBLEPOST=1470082360][/DOUBLEPOST]evo jedan pod passom,koji dosta dugo radi....
 

Attachments

Последно уредено:

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
Колку и да работи е џабе , а јасно е колку можи да работи јавно објавено, плус за рекордно време има да биди споделена на сите можни форуми, блогови и кој кај ќе стигни

Зборот ми е доколку си решил таа листа да ја споделуваш подобро споделија приватно со некој шо нема шо да гледа од колку вака јавно , нема ефект ова , то сакам да ти кажам
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
evo,konačno si mi otvorio oči,imaš li što za podjeliti privatno?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom