Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

A

apidrone

Гостин
Абре луѓе, готово е кога ќе се стави потпис/клубот ќе објави, дали е трансфер или отпуштање, сеедно. Вчера ли почнавте фудбал да гледате? Дури и да е све договорено, све дур не се потпише можат да се сменат работите. После тоа и да сакаат не можат.
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.306
Поени од реакции
21.756

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.674
Поени од реакции
11.030
Многу ми е мило што не го потпишаа новиот андерсон. Уште повеќе ќе ми биде ако вечер победат, иако тоа значи дека болниот ќе остане. Не можам да верувам на човек кој направи најидиотски ротации овие 2 сезони во тимот, дека догодина ќе освои. Така да најверојатно не чека уште една никаква сезона каде можеби ќе се подобрат и ќе завршат трети ко за промена.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.530
Поени од реакции
6.179
Сеа Санчес потпиша со Баен и новинарчињата ќе измислат 512341234 теории зошто ''пропадна'' трансферот во Јунајтед. Оваа за ЛВГ демек останува е тешко срање. Дури и да остане новинарите немаат појма сеуште. Како до вчераа немаа инфо такво нешто, сега наеднаш потпиша Санчес и ја ''знаат'' причината наеднаш?
 
Член од
8 ноември 2008
Мислења
542
Поени од реакции
731
И пак на десно крило Факинг Мата. Да ти ебам холандскиот педер!!!!! КОЈ КУР ТИ Е !!!!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Не озбилно, ја бев прв за Ренато да дојде во Јунајтед и пишував тука но кога го гледаш воопшто не личи на дете од 18 години, не тврдам дека е 23 секако, но дека не личи на 18, тоа сигурно. :D
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.792
Поени од реакции
63.399
A бе и Лукаку има 22. Такви се црнците по градба.
 
A

apidrone

Гостин
Па ова ако не им е доволен мотив да им излезат и да им ебат матер, не знам што

 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.398
Поени од реакции
3.304
Составот е бонбона,само што мислам дека требаше Лингард десно крило и Мата на клупа.Ке го голтнат црнците на Вест Хем на Мата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom