ОБНОВЕНО: По нападот во Гошинце, пукање во Куманово

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
И Имер Селмани со слична изјава дека нема потреба да се прават инциденти како во 2001.
Чудно ми е што сите овие изјави идат од албанска страна, ниту еден мк аналитичар, или влијателен човек не излегол и не прокоментирал, барем јас не начекав досега.
 
Член од
3 мај 2012
Мислења
534
Поени од реакции
1.662
Бре све експерти на темава :)

Одма откриваат кој го организирал ова и со која цел. И сето тоа за помалку од 30 мин.
Мислам дека експертската влада треба да биде составена од членови на форумот.

Битно знаеме дека Албанците не се. Тие сакаат да градат заедничка држава.
Они како и секогаш се искористени.
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Овој потпарол што е да кажел барем интервенираа овие они прашање е дали пратиле некој горе до 12 на пладне е*** институции 4 полицајци ако имало само топ
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.630
Поени од реакции
43.485
Овој потпарол што е да кажел барем интервенираа овие они прашање е дали пратиле некој горе до 12 на пладне е*** институции 4 полицајци ако имало само топ
Чекаат да се стемни за да пратат сигнал кон небото во облик на разулавена свиња, за да Миленко стапи во акција, потпомогнат од неговите топли браќа Пандов и Шанац.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.606
Поени од реакции
6.078
Овие не се нормални бе да платиш ти 40 клошари да се маскираат у УЧК стварно треба да си болен. Па пичка му материна, Чарли Чаплин стварно ја претера више. Болни умови.
 
Член од
31 јануари 2014
Мислења
5.169
Поени од реакции
2.272
А имаш некој свој став или само се контраш со сите што пишаа за ова денеска ?
Отвори ја првата страница и види кој ја објави веста. Види кој прв напиша на кого ова му одговара, се додека не се убација истите ликови кои паметот им е во Sci-fi.
 
D

Deleted member 53418

Гостин
Чекаат да се стемни за да пратат сигнал кон небото во облик на разулавена свиња, за да Миленко стапи во акција, потпомогнат од неговите топли браќа Пандов и Шанац.
Toa говедата да се фатат и да се измлатат што не отишле горе да бранат како што се мрчи по страници
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Dve prasanja imam.

1.Dali tie razbojnicite se uste tamu ?
2.Dali nekoj drug osven policajcite gi videl niv ?
 
Член од
31 јануари 2014
Мислења
5.169
Поени од реакции
2.272
Dve prasanja imam.

1.Dali tie razbojnicite se uste tamu ?
2.Dali nekoj drug osven policajcite gi videl niv ?
1. Немаше прецизен одговор од МВР.
2. Веројатно не затоа што планински предел во погранична зона не е баш место на кое има врвулица од луѓе.[DOUBLEPOST=1429617873][/DOUBLEPOST]P.S. Ова можно е?
the name of the game is - "Turkish stream"...Director: CIA, Production: NATO, Starring: Albanian Islamic Radicals
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.225
Поени од реакции
16.749
Отвори ја првата страница и види кој ја објави веста. Види кој прв напиша на кого ова му одговара, се додека не се убација истите ликови кои паметот им е во Sci-fi.
Можеби претерувам, али искрено мене ти лично, како најактивен на темава, ми оставаш впечаток дека имаш за цел да шириш параноја и дефокусираш внимание. Имаш вкупно 29 мислења. Не дека е забрането, али кој кур ти е тоа- не знам, веројатно така и заработуваш. Трк до најблискиот регрутен центар ако толку те засега ситуацијава.
 
Ф

Флеш

Гостин
Бране вчера се јави,денес УЧК се јави .... Као мапет шоу на жици .... Комуњариве ко плачковци кукаат за техничка влада а вмровците се доблесни светци кои ги мрзи агресивно да настапат во прашање на македонските ставови.Имаш голема поделба и комаданти све слеш Албанци ти користат ситуација ни смо јачи не улази навамо .... Комедија жива:facepalm:
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
428
Поени од реакции
519
Проблемот е што утре ако треба и луѓе ќе жртвуваат за да докажат дека не е наместено.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom