Заработка на интернет (официјална тема)

Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
Ne deka mnogu mi znaci ama mozebi nekoj drug ke mi bese pokorisen
Јас бев под Џо, и го сменив со support ticket. И реално многу ми помогна, премногу.
Дефинитивно, најубаво е да бидеш зачленет под некој на кој можеш секогаш да му се обратиш за совет. Ич не мора да имаш некоја друга корист од него, доволно е само да те посоветува во некои ситуации.
 

dojcino

Pretty Girls from your city for night
Член од
25 септември 2011
Мислења
113
Поени од реакции
21
Дечкиии Немојте да се регистрирате на Paidverts оти дава претерано вредност на кликојте, досега НАЈДОБРА "PTC" за оние шо ке се регистрираат еве линкче https://www.paidverts.com/ref/dojcino23 Еве и слика за дел од денешниве кликој НЕДЕЛА 11:01:2015 2015-01-11 22_49_07-PaidVerts_ Member - Paid Ads.png
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Аман бе.. немој такви клетви за 7$ :)
Научи се да губеш, МНОГУ да губеш.. ако веќе планираш да се занимаваш општо со „интернет заработка“ ;)
Ме нервира DigAdz што секој божји ден ја гасат де имале проблем со поени, де со форумот, де на друг сервер, па ај тој не чинел на трет ке одиме после 2 дена пак менуваат сервер оној многу кочел и т.н... Не сум за 7 долара, ама веќе кога сум ги "заработил" без инвестиција, да ги повлечам (шо не ја бива страната не ја бива ) па може ќе ги уфрлам на Paidverts. Не ми се даваат големи суми пари, не сум коцкарџија, иако ПОНЕКОГАШ за некои работи се водам по познатата изрека "ризик ствара капитал" :)
 
Последно уредено:
Член од
31 август 2012
Мислења
320
Поени од реакции
184
пробувам на неколку пати на paidverts ама некако не можам да се снајдам може ли некој да ми покаже што е поентата и дали можам сам без реферали да заработам и колку одприлика. Јас ги кликам бап поените што се и како треба за да ги претворам во пари бидејќи гледам некои имаат и по 5$. Стварно ми е некако се :confused:
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
574
Поени од реакции
149
ja poveke od 1000 bapa na paid verts nemozam da krenam pojma nemam kako.
mi dava 130 linka po 0.0005 da gi klikam.
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
ja poveke od 1000 bapa na paid verts nemozam da krenam pojma nemam kako.
mi dava 130 linka po 0.0005 da gi klikam.
Епа ако сакаш без вложување да напредуваш - ќе ги кликаш. Барем додека не "пораснеш" барем до некоја група, макар и прва.
 
Член од
12 септември 2014
Мислења
39
Поени од реакции
8
Јас бев под Џо, и го сменив со support ticket. И реално многу ми помогна, премногу.
Дефинитивно, најубаво е да бидеш зачленет под некој на кој можеш секогаш да му се обратиш за совет. Ич не мора да имаш некоја друга корист од него, доволно е само да те посоветува во некои ситуации.
Pa na takva korist i mislev - sovet.[DOUBLEPOST=1421067745][/DOUBLEPOST]
Еве одма ќе ти се понудам.. да бидеме и 2цата задоволни :)
Ти нудам 100% cashback на комисиите што јас ќе ги добијам ако се одлуши да вложиш некоја „поголема“ пара во иднина во сајтот.
Пример ти вложуваш утре 150$ - јас добивам 15$ од тоа.. и потоа ти ги препраќам тебе (ќе најдеме начин како да го направеме тоа) за да ги реинвестираш и тие 15$ во сајтот...

Хе, хе, не мислев на таква помош туку советодавна :(
 
Последно уредено:
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
Pa na takva korist i mislev - sovet.[DOUBLEPOST=1421067745][/DOUBLEPOST]


Хе, хе, не мислев на таква помош туку советодавна :(
Ако ти е за советодавна, јас ти се нудам. Повеќе време трошам на делење совети на рефералите од што си ја гледам мојата работа. А патем можеме и нешто Cashback да договориме, ама тоа отом-потом.
 
Член од
25 септември 2014
Мислења
309
Поени од реакции
39


Не бара да инвестираш, 0.01 минимална исплата, 4 дена сум на странава, 4та исплата побарав во моментов, инстант стигаат. Голема предност е што можете да ги отворите сите реклами одеднаш и се завршуваат за неполна минута.
Raboti samo so perfecr money i ego pay ,)
 
Член од
9 декември 2010
Мислења
592
Поени од реакции
318
Eve ti moja zarabotuvacka od samiot start na sajtot
do deneska so isklucok na nekolku denovi sto nemam
klikano da kazam samo uste koga go pustija sajtot
buxbonusot bese 5 centi a na gridot se zarabotuvase
okolu 6 centi... jas ovie gi vlozuvam vo paidverts 3 dolara
bidejki nema so da i pravam.... ne se samo od ovoj sajt...
koi ti davaat da 5-10 centi vo 10-15 denovi....

 
Последно уредено:
Член од
30 април 2013
Мислења
267
Поени од реакции
79
Само да ве известам дека - http://www.clikrev.com/?r=spidermix38 почна со работа.Заработка и како фрее,но најдобро е купување adpack.Минимум е 5$,и за 2 саати врати 0.20$.Така да,има шанси оваа страна да биди добар revenue sharing.Инаку,како фрее баш и нема да се претргате во заработката,па ако сакате да инвестирате,имате шанса.А за фре кликач,баш и не е добра.
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
457
Поени од реакции
297
Само да ве известам дека - http://www.clikrev.com/?r=spidermix38 почна со работа.Заработка и како фрее,но најдобро е купување adpack.Минимум е 5$,и за 2 саати врати 0.20$.Така да,има шанси оваа страна да биди добар revenue sharing.Инаку,како фрее баш и нема да се претргате во заработката,па ако сакате да инвестирате,имате шанса.А за фре кликач,баш и не е добра.
Powered by ScriptBolt, RevShareX 1.0

 

enko2974

Premier Сasual Dating - Authentic Maidens
Член од
13 декември 2011
Мислења
52
Поени од реакции
14
Onie eaglebux isplakaat ili ?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom