Заработка на интернет (официјална тема)

Член од
18 ноември 2014
Мислења
37
Поени од реакции
1
Ne bara...ima i evtini nadgradbi (7,10,13 $).Isplaka i na paypal
 
Последно уредено:

dojcino

Premier Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
25 септември 2011
Мислења
113
Поени од реакции
21
2 месеци максимум и давам, и тоа и е многу. Ај објасни ни за другарчето, зошто вложувал ако ги извадил одма? И како одма му дало 7 долари реклами за да ги извади.
Не се извадени туку ги реинвестира :)
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
Не се извадени туку ги реинвестира :)
Епа ти напиша дека страната му исплатила, прочитај се.
Нека се јави другарчето кога му исплатат :)

Инаку, кога сме кај Пејдвертс, малку си го проширив "бизнисот", ми се отвори феноменална шанса со добар договор кој ќе ме мотивира да се ангажирам уште повеќе и 100% од тоа што го добијам од ПВ да го реинвестирам, без потреба да вадам ништо. Ама ај да не се урочам... Ако биде добро ќе се вадат добри парички, плус ќе се напредува побрзо :)

Дојчин, абе те гледам на МТВ форумот, ко индијците си станал. То досади да чекаш, а? :D

Чекајте уште еднаш да уредам :)
Абе Дојчин, не знаев дека збориш шпански како шпанец, или само плагијати правиш :)
https://www.youtube.com/watch?v=BxZCCNi2JRs
(Шпанки како шпанец, англиски со британски акцент)
 
Последно уредено:

dojcino

Premier Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
25 септември 2011
Мислења
113
Поени од реакции
21
Епа ти напиша дека страната му исплатила, прочитај се.
Нека се јави другарчето кога му исплатат :)

Инаку, кога сме кај Пејдвертс, малку си го проширив "бизнисот", ми се отвори феноменална шанса со добар договор кој ќе ме мотивира да се ангажирам уште повеќе и 100% од тоа што го добијам од ПВ да го реинвестирам, без потреба да вадам ништо. Ама ај да не се урочам... Ако биде добро ќе се вадат добри парички, плус ќе се напредува побрзо :)

Дојчин, абе те гледам на МТВ форумот, ко индијците си станал. То досади да чекаш, а? :D

Чекајте уште еднаш да уредам :)
Абе Дојчин, не знаев дека збориш шпански како шпанец, или само плагијати правиш :)
https://www.youtube.com/watch?v=BxZCCNi2JRs
(Шпанки како шпанец, англиски со британски акцент)
Виде! Абе шо да праам коа ме бива за се :) а му пречи на некој видеото или да преуплоадирам уште некое нека има на youtube :), се читам јас, убо напишав за тој шо сака да свати дека инвестираното уште првиод ден страната му го врати а тој дека сака да си се надградува сеуште тоа е негова желба :)
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144
Виде! Абе шо да праам коа ме бива за се :) а му пречи на некој видеото или да преуплоадирам уште некое нека има на youtube :), се читам јас, убо напишав за тој шо сака да свати дека инвестираното уште првиод ден страната му го врати а тој дека сака да си се надградува сеуште тоа е негова желба :)
Ништо не читаш MikeMazzone денес побарал исплата и му го ресетирале акаунтот. Страната е listed as problem на MTV monitor
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Ништо не читаш MikeMazzone денес побарал исплата и му го ресетирале акаунтот. Страната е listed as problem на MTV monitor
Oд кога ја пуштија (pre-launch) смрдеше странава, па и кога хакери им ја бутнаа уште првиот ден во 7 и нешто (а во 6 попладнето ја пуштија) шта речи... :D
 

Samurai Jack

Penspinner
Член од
15 април 2012
Мислења
3.659
Поени од реакции
8.659
Ај ако има некој упатен да ми каже дали е следново можно:

На фејсбук на фан пејџ да се инсталира некако Amazon eStore affiliate?
Исто така на фејсбук фан пејџ да се инсталира Ebay affiliate?

Гледам дека тоа е плугин за Амазон кој што се внесува во постовите на страната, но ме интересира дали е можно некако да се среди и на фан пејџ или не бива никако?
 

kooperativa

Г-ин Пола Милениум
Член од
2 октомври 2012
Мислења
7.633
Поени од реакции
8.601
Може некој да го објасни ова?
If you have interest in forum posting and linkbuilding too?
 
Член од
21 јануари 2013
Мислења
231
Поени од реакции
144

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Абе ова DigAdz уште ми нема дадено ниедна реклама , шо се дешава? :) 800 и кусур поена собрав и уште ништо :)

едит: Сега видов ми ги нема тие поени туку има,


Ваљда толку иам заработено до сега а? Али Dig Value Ads ми нема ништо дадено досега да кликам, освен поени и бонуси (од кои ништо не ми паднало, никаков бонус :) )
 
Последно уредено:

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
454
Поени од реакции
291
Дали и не вас моментално DigAdz ви ја отвара како за на мобилен ??
Инаку мене ми даде вчера и завчера по околу 3-4$ двата дена.. но пред вложив некои си 3$ онака за проба...
 
Член од
12 октомври 2014
Мислења
40
Поени од реакции
5
Здраво дечки незнам колку од вас се запознаени со оваа страна whitepins+ таа е германска страна и се што треба да правите е да кликате на 2 слики во денот тоа одзема само 2 минути од вашето време првите 90 дена неможете да ги подигнете парите 91ден почнувате со заработка ако некој е заинтересиран нека ми пиши ЛП
 

Kajgana Shop

На врв Bottom