Фан клуб:Црвена Звезда

Q

qazwsxedc

Гостин
Да не ке доаѓаат продадените души и на утакмицава да навиваат,бидејќи нели Делије ја бојкотираат Аба лига?:)
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
Не паѓам на провокации. Него информиран си како стојат работиве со картите има?
 
Q

qazwsxedc

Гостин
Не е тоа провокација,продадени души сте:)
Карти сигурно ке има на стандардните продажни места:)
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
Информиран си кога отвараат билетарниците во Борис или Југотон?
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Не е тоа провокација,продадени души сте:)
Карти сигурно ке има на стандардните продажни места:)
Не дека не сме, неможе секој патриот као тебе да е, иначе треба да се отиде на овој онакој ошуштено да си гледаш добро кошарче...
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
Мзт најави со најдобриот состав ќе играл. Ако играме како денес опуштено ќе биде. Ако планираш да идеш набави си што побрзо карти дека одма ќе пламнат.
 
Q

qazwsxedc

Гостин
Не дека не сме, неможе секој патриот као тебе да е, иначе треба да се отиде на овој онакој ошуштено да си гледаш добро кошарче...
Па неможеш,од такви како тебе патиме ние,македонец навива за српски тим,а притоа во истата лига има и МАКЕДОНСКИ ТИМ:)
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Па неможеш,од такви како тебе патиме ние,македонец навива за српски тим,а притоа во истата лига има и МАКЕДОНСКИ ТИМ:)
Абе за греота, стварно од нас неможете да се оправите стварно сме покварени, после овј муабет што ми га направи ке почну да размислују да навивам за МАКЕДОНСКИ ТИМ...
 
Q

qazwsxedc

Гостин
Абе за греота, стварно од нас неможете да се оправите стварно сме покварени, после овј муабет што ми га направи ке почну да размислују да навивам за МАКЕДОНСКИ ТИМ...
Ебати кумановец,што кур не навиваш за К.К Куманово бе будало??
Џабе е ја до задутре да ти зборам,ебате дезертерот...
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
5.081
Поени од реакции
4.932
Ебати кумановец,што кур не навиваш за К.К Куманово бе будало??
Џабе е ја до задутре да ти зборам,ебате дезертерот...
Кажати почна веќ да размислују, а ако си возрасан треба да припазиш на речник не ти личи на године, а верују и дека немаш појма што значи збор дезертер, а после кд га среедиш речник почни од свак фан клуб "странски" да се активираш у пропаганду како треба да се навива за МК клуб а не за Звезду, Партизан, Манчестер, Челси, Барселону, Реал мислу дека ако ги убедиш како мене што ме убеди да почну да размислују овај држава ке ти е неизмерно благодарна и ваљда веќ едн пут ке не бидне :)
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.715
Ако навивам за српски тим србоман сум, ако навивам за англиски, шпански, германски... океј е тогаш. Ви се чудам на размислувањата.
 
Q

qazwsxedc

Гостин
Кажати почна веќ да размислују, а ако си возрасан треба да припазиш на речник не ти личи на године, а верују и дека немаш појма што значи збор дезертер, а после кд га среедиш речник почни од свак фан клуб "странски" да се активираш у пропаганду како треба да се навива за МК клуб а не за Звезду, Партизан, Манчестер, Челси, Барселону, Реал мислу дека ако ги убедиш како мене што ме убеди да почну да размислују овај држава ке ти е неизмерно благодарна и ваљда веќ едн пут ке не бидне :)
Алоо повеќето од нив ни еднаш немаат стапнато на стадион,затоа они се СИМПАТИЗЕРИ на Манчестер,Челзи и остали:)
Додека вие сте иделе со други навивачки групи(Делије,Гробари) и затоа вие сте србомани и продадени души:)
И не ме цитирај повеќе ТЕ МОЛАМ:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom