Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
12 декември 2007
Мислења
4.790
Поени од реакции
10.029
Де кажите како да ја намолам да имаме секс, вчера за цабе беше кај неа само спаме заедно и 1 саат ја моли:mad:

Не попушта шо инат ќе беше ваа жена...

Веќе цели 6-7 години воспалија ми се мускулите на бицепсо не се издражуе....

Озбилно ова? Колкава е, да не сте заедно од прво одделение или нешто слично, јас друго објаснување за феноменов немам. Можда е асексуална, во тој случај размисли си дали сакаш вака да тераш понатаму. 7 години Лив Тајлер да ја молам ќе ми даде, не па сопствената ми женска.
 
Член од
17 февруари 2013
Мислења
575
Поени од реакции
481
Кој е најдобар кондом за онакво?

Треба ми за вечер, кажа ми без кондом да не доваѓам и квалитетен да бил.


Така да кој е најквалитетен?
А дали купи квалитетен кондом или со обичен и појде?Ова е многу битен момент!
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.662
Поени од реакции
14.536
Абе дечкото никаде не рече дека она е невина, може он е невин т.е веќе 6-7 години си игра Десанка, не знам што не сфаќате
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.610
Поени од реакции
5.016
Абе дечкото никаде не рече дека она е невина, може он е невин т.е веќе 6-7 години си игра Десанка, не знам што не сфаќате
Неможеме да знаеме,нека кажи тој,колку време одат дали е невина итн...
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.376
Поени од реакции
16.581
Абе курац 6 год да бидеш у врска со некого и да немаш секс, ова све е у рамките на невозможното.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Абе дечкото никаде не рече дека она е невина, може он е невин т.е веќе 6-7 години си игра Десанка, не знам што не сфаќате
Добро е барем некој да сване...



3 год е постара од мене и сме заедно 20 дена одвај али добро ни иде.



Работата е тоа што не сакам веќе да бидам невин...
 
Член од
28 јуни 2013
Мислења
316
Поени од реакции
1.940
Леле срцка.

Не се секирај, кога ќе те легне, ќе те испоти за сите пари и за кусурот! ;)
Муабетот е тоа, што си три години помал, таа не сака и не треба да изгледа толку лесна. Затоа ти ја тера таа политика... Стрпи се малку, запознавај ја за тоа време и не се секирај, your virgin days are over.
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
Добро е барем некој да сване...



3 год е постара од мене и сме заедно 20 дена одвај али добро ни иде.



Работата е тоа што не сакам веќе да бидам невин...
Душичка. :)

Она знае дека си невин? Може за тоа не сака да ти даде, оти знае дека си неискусен.

Не ја моли, лапај ја, драпај ја, попали ја ептен. Да не може да издрже, па сама да си побара.

Е и така ако не ти даде, не знам што да ти кажам. :(
 
Член од
28 јуни 2013
Мислења
316
Поени од реакции
1.940
Може се двоуми дали да ти купи лижавче или да те подучува у кревет.

Јас не мислам дека е ова. Ако се нафатила со него, знаела во што се впушта. Најверојатно знаела дека детево не е Роко. Ако се нафатила на орото, мислам дека не и проблем што е невин, па никој од нас не се родил учен, а не посебно за таа работа. Него ќе му биде плус супер искуство ако прв пат има секс со постара, таа ќе го упати во работата.

За нешто се двоуми, а за што...
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Јас не мислам дека е ова. Ако се нафатила со него, знаела во што се впушта. Најверојатно знаела дека детево не е Роко. Ако се нафатила на орото, мислам дека не и проблем што е невин, па никој од нас не се родил учен, а не посебно за таа работа. Него ќе му биде плус супер искуство ако прв пат има секс со постара, таа ќе го упати во работата.

За нешто се двоуми, а за што...
А може и се мота со него дури 20 дена зошто го глеа ко слатко детенце ко за јадење сладолед заедно. :P
 
Член од
28 јуни 2013
Мислења
316
Поени од реакции
1.940
А може и се мота со него дури 20 дена зошто го глеа ко слатко детенце ко за јадење сладолед заедно. :P


Абе и мене тоа ми текна, али ај си викам, да не му го кршам одма филмов на детево... :D
Шо ќе праиш, покварени сме ние жените.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom