Џафери не потпишува летување за децата на загинатите бранители

Статус
Затворена за нови мислења.

Juve-Fan

campione d'italia 36
Член од
23 март 2010
Мислења
841
Поени од реакции
1.469
После август доаѓа септември, така нешто беше?Голема мисла кажа преседникот ни наш, можеме да ја заменеме онаа со караванот и кучињата.
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.836
Поени од реакции
11.030
Интересно ми е што кога е Талат Џафери во прашање новопечените патриоти ќутат како пизди, кога ќе ги прашаш како го оправдуваат тој потег со неговото ставање на функција, одма настапуваат со познатиот очаен одбранбен механизам, дека ти уствари си комуњар и нема што со тебе да прават муабет и слични очајно немоќни реплики.
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
161
Поени од реакции
320
Уште поинтересно е што луѓево што се напалени по грците, чкртале автомобили ова она, а за талат ќутат како пизди што рече... Или што уште се напалени за некои еу или нато, што ќе ни помогнат еу или нато, кога се котат како зајци, и покрај тоа што идат у странство, наталитетот на нив им се зголемува, а на нас опаѓа, за 7-8 децении ќе не поминат во бројност, и после што ќе правиме?!
 
Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Очигледно единствен начин да се разбереш со вакви говеда е ова. Тоа е нивниот стил. А ќе биде, верувајте кога тогаш - ќе биде.
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
161
Поени од реакции
320
Очигледно единствен начин да се разбереш со вакви говеда е ова. Тоа е нивниот стил. А ќе биде, верувајте кога тогаш - ќе биде.
Ја мислам дека М70 е застарена и непрецизна пушка(бар тие што се во АРМ, од време на тито), али добро би ни дошло подновување со АК 12, за џихади муџахедини само тоа им е мајката :D:D
 
Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Јасно тоа, ама браќата само неа ја познаваат. Општо тоа е нивен заштитен знак, ја има во секоја нивна куќа. :D
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.665
Поени од реакции
10.996
Ja ne znam sto se bunat, koga oni si gi izglasaa vemero. Sega neka ja goltaat spermata.
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
161
Поени од реакции
320
Ja ne znam sto se bunat, koga oni si gi izglasaa vemero. Sega neka ja goltaat spermata.
Тоа е проблемот, нема за кој да гласаме, бар овие ваму таму подобри се, гледаше емисијата на алсат, Заев вика ќе им дадеме права на учк што се бореа во 2001 ако победиме... Тоа е, едино ако Стојанче Ангелов настапи самостојно, со добра програма и добар тим, али и тоа не ми се верува :icon_lol:
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Eпа зато со пушката во рака сами ќе си одлучиме,само то е еднинствено решение за терористи.
ни да репетираме нема да стигнеме.. со пушката во рака ќе одлучувал, yea right.
Џабе се збори, како ќе кажат батовците така ќе биде.
--- надополнето: 31 јули 2013 во 03:21 ---
Тоа е проблемот, нема за кој да гласаме, бар овие ваму таму подобри се, гледаше емисијата на алсат, Заев вика ќе им дадеме права на учк што се бореа во 2001 ако победиме... Тоа е, едино ако Стојанче Ангелов настапи самостојно, со добра програма и добар тим, али и тоа не ми се верува :icon_lol:
ќе средат од надвор да не успее, затвор најмала рака, можно е и самоубиство
 
M

MrzaRules

Гостин
Посмртница да потпише за најблиските!
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Него сега ми текна, тие хероите што го кршеа ЛГБТ центарот, кај се да фрлат некој камен по министерствово за одлукава?


:icon_lol:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Него сега ми текна, тие хероите што го кршеа ЛГБТ центарот, кај се да фрлат некој камен по министерствово за одлукава?


:icon_lol:
Тие одмараат, се уморија од кршење на центарот. Многу се јаки за Џафери, му даваат две напред.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom