Кој е насловот на песнава? (Барам песна)

Член од
4 септември 2010
Мислења
1.002
Поени од реакции
582
Не е реклама на амстел туку на златен дап
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Прееска на радио ја слушав, незнам која станица беше, многу ми се допадна ...
Песната е на Шпански јазик, незнам дали е Шпанска или пак е од некоја Латино-Американска држава, отприлика го запаметив ова ... конкистере, конкистере ... лала лала ... лала лала ... (женски глас) !
 

OMGWTFBBQ

Bone for Tuna
Член од
3 февруари 2007
Мислења
8.802
Поени од реакции
4.419
Некој да не ја знае песнава? Некако ми се чини ко да ја имам слушнато на американска свадба, бар така ме влече :icon_lol:

 
Член од
15 февруари 2010
Мислења
410
Поени од реакции
598
Прееска на радио ја слушав, незнам која станица беше, многу ми се допадна ...
Песната е на Шпански јазик, незнам дали е Шпанска или пак е од некоја Латино-Американска држава, отприлика го запаметив ова ... конкистере, конкистере ... лала лала ... лала лала ... (женски глас) !
La bamba
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.214
Поени од реакции
57.869
Музикава што оди во позадина ? :)

 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.863
Поени од реакции
8.703
Абе има една серија, се вика "Инспектор Коландри", на некоја наша тв ја дават .. е сега ме интересира песната која оди во позадина додека даваат најава за серијата или кога ја рекламираат .. нешто рокче метал беше песната, дали ја знае некој или некој што може да ја најде ? :)
 
I

[In]kognito

Гостин
Некој да не знае како се вика песнава: Вака нешто иде taake mee faaaaar awaaaaaaaay froom hereeeeeeee :D развлечено го пее рефренот женска е нешто како латино малце мава и ја пуштаат на антена5 денес ја чув во 9и12! :D
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.656
Поени од реакции
14.512
Некој да не знае како се вика песнава: Вака нешто иде taake mee faaaaar awaaaaaaaay froom hereeeeeeee :D развлечено го пее рефренот женска е нешто како латино малце мава и ја пуштаат на антена5 денес ја чув во 9и12! :D


?
 
Член од
5 февруари 2011
Мислења
234
Поени од реакции
28
Znam gore ima nekoj koj budno ne cuva i mislsi na nas za tova svetot e ubav i poln e so cuda voa samo ref od pesnata a kako se vika i od koj e nz pomagajte :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom