Ќе се намали емитувањето на турски серии?

Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Претпоставував нешто така , ауууу значи ова пострашно било(силување) .Оваа серија треба да се забрани одма.
Да бе.
Јас ништо не пратам, све знам за серијава :) Ептен е популарна, башка и другаркиве ми ја гледаат.
Пред некој ден кај една на кафе, имаше момент оваа сакаше да се џитне од тераса и овој Џамиле ја спаси, и после се лижеа у кревет.... това го нема ни у шпанска серија бе.
Да те силува некој и после да го сакаш..... турци rulz :facepalm:
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.739
Поени од реакции
1.492
Супер вест се надевам ќе успеат и конечно нашиве продукции ќе понудат нешто квалитетно!
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Ајде бе гони ми ги.
Колку сезони више, фатија накај 15тата?
Море нека ги има и 100 сезони ................... единствено поради оваа серија го уклучувам телевизорот, ако ја укинат серијава тогаш сигурно телевизоров мој ќе лета или преку прозор или во контејнер !
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Претпоставував нешто така , ауууу значи ова пострашно било(силување) .Оваа серија треба да се забрани одма.
Цела серија е лечење фрустрации, кој има нерви да ги гледа овие срање и човека ќе го збудалат.
 
R

Rigel Kent

Гостин
Да бе.
Јас ништо не пратам, све знам за серијава :) Ептен е популарна, башка и другаркиве ми ја гледаат.
Пред некој ден кај една на кафе, имаше момент оваа сакаше да се џитне од тераса и овој Џамиле ја спаси, и после се лижеа у кревет.... това го нема ни у шпанска серија бе.
Да те силува некој и после да го сакаш..... турци rulz :facepalm:
Што збориш:icon_lol: па ова е тотално лудо :pos:
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Море нека ги има и 100 сезони ................... единствено поради оваа серија го уклучувам телевизорот, ако ја укинат серијава тогаш сигурно телевизоров мој ќе лета или преку прозор или во контејнер !
И што арно гледаш у серијава, жити се?
Еве објасни ми. Од 2 000 000 епизоди, имам гледано, еве 10 нека бидат.
И у сите тие 10, овој мангава ала Чак Норис се пуца со се живо и диво, ама он преживува, 20 жени му умреа, ама он преживеа.... шо арно виде?
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Што збориш:icon_lol: па ова е тотално лудо :pos:
Нека се јави некој што ја гледа, и нека ги потврди овие мои кажувања.
Ќе видиш оти сум у право.
Не мора да следиш ваква психопатска серија, доволно е една епизода да гледаш.
Сигурно има повеќе вакви ,,потресителни,, моменти.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Значи оваа силуваната е врв на глупоста на сите серии
ја силува и го сака, бега од него се мажи за друг, пак го сака овој мажот и полудува и тој ја силува еднаш и до таму стигнаа:icon_lol:
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.113
Поени од реакции
8.222
Значи оваа силуваната е врв на глупоста на сите серии
Јок. Нема друга како Џамиле и бурните времиња.
Тоа нешто кога ќе го видам на телевизија како се дрека и кубе коси д`лги .....

--- надополнето: 10 ноември 2012 во 21:20 ---
ја силува и го сака, бега од него се мажи за друг, пак го сака овој мажот и полудува и тој ја силува еднаш и до таму стигнаа:icon_lol:
Многу сум пропуштила очигледно.... :facepalm:
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
Јок. Нема друга како Џамиле и бурните времиња.
Тоа нешто кога ќе го видам на телевизија како се дрека и кубе коси д`лги .....

--- надополнето: 10 ноември 2012 во 21:20 ---


Многу сум пропуштила очигледно.... :facepalm:
Значи по умоболна серија немам видено од оваа, не знам кој психо го правел сценариото, за ова треба стварно да си талент:icon_lol:
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
И што арно гледаш у серијава, жити се?
Еве објасни ми. Од 2 000 000 епизоди, имам гледано, еве 10 нека бидат.
И у сите тие 10, овој мангава ала Чак Норис се пуца со се живо и диво, ама он преживува, 20 жени му умреа, ама он преживеа.... шо арно виде?
Хаха тоа е само филм/серија ......... акциона и ништо повеќе !
Интересен ми е и го следам од првата епизода уште кога почна во март месец 2010 год. на А1-ТВ ....... од тогаш го следам...
А што па толку некои видоа интересно во Индиските бљак серии како и во Турските од типот на Кога лисјата паѓаат, Ифет и сл.
Јас сум машко и нормално дека ќе ме привлекуваат машки филмови, значи со акција ........ покрај Долина на Волците исто така го следев и Горка Љубов, Величествениот ....... Езел е исто така акционен филм ама не го следев/следам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom