Економски факултет (reloaded)

Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.651
Поени од реакции
9.229
Да но ми пројавува грешка.
Невалидно корисничо име или лозинка.
Не знам зошто ти прави така. Минатата година кога се регистрирав јас прво си го пишував индексот и матичниот број, па подоцна ти отвара и си редиш меил за регистрација. Минатата година исто ги имаа згрешено матичните броеви во онлајн образецот и не можеа да влезат онлајн неколку други колеги па на студентски го пријавија тоа и испадна дека се работи за грешка од нивна страна. Провери си понеделник на студентски за ова.
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Не знам зошто ти прави така. Минатата година кога се регистрирав јас прво си го пишував индексот и матичниот број, па подоцна ти отвара и си редиш меил за регистрација. Минатата година исто ги имаа згрешено матичните броеви во онлајн образецот и не можеа да влезат онлајн неколку други колеги па на студентски го пријавија тоа и испадна дека се работи за грешка од нивна страна. Провери си понеделник на студентски за ова.
А инаку мора да се регистрирам за Е. Индекс ?
 
Член од
21 септември 2012
Мислења
1.308
Поени од реакции
1.443
Кој има книги за 1ва на економски нека пише ПП. ( економијата ја имам )
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.651
Поени од реакции
9.229
А инаку мора да се регистрирам за Е. Индекс ?
Па од тука пријавуваш колоквиуми и испити...А не се регистрираш онака да ти пратат меил па да активираш, туку влегуваш преку корисничкото име и матичниот и го оставаш меилот твој подоцна и си тераш. Сигурно ти го имаат згрешено или бројот на индекс или матичниот број и затоа не можеш да влезеш онлајн.
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Па од тука пријавуваш колоквиуми и испити...А не се регистрираш онака да ти пратат меил па да активираш, туку влегуваш преку корисничкото име и матичниот и го оставаш меилот твој подоцна и си тераш. Сигурно ти го имаат згрешено или бројот на индекс или матичниот број и затоа не можеш да влезеш онлајн.
Епа ок. Во понеделник ќе отидам до Студентски.
Фала ти.
 
Член од
19 септември 2012
Мислења
4
Поени од реакции
0
ако продава/изнајмува некој менаџмент книга 7 издание од шуклев, нека ми пише порака
Колеги, ПОМАГАЈТЕ, итно ми треба учебник основи по менаџмент, ајде ве молам кој има нека ми пише нешто да се договориме.
 
Член од
18 јуни 2009
Мислења
2.194
Поени од реакции
1.406
Дечки ај ако има некој тука што е админ на групата colleagues нека ме прифати ако може.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Има некој што продава Основи на е-бизнис книга? И што е со тоа Либро, не сум баш упатен, таму има да се купат на старо книги или копии само?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
4.002
Поени од реакции
4.245
Од која година може да биде Математиката, збирка, таблици од Драги?
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
Од која година може да биде Математиката, збирка, таблици од Драги?
2010, 2011, 2012.
А кажи ми можеш да се логираш во Електронскиот индекс?
 
Член од
16 февруари 2011
Мислења
50
Поени од реакции
6
Јас ја купив оваа друже, продадена е.
--- надополнето: 21 септември 2012 во 23:58 ---

Ќе почекаме ние за тоа.
Некој да не знае за електронскиов индекс, пасворд и јузернејм треба на меил да ти стигнат демек?
За username ke go pises tvojot broj na indeks , a za password tvojot maticen broj :)
 

Epics™

Академски граѓанин
Член од
29 септември 2011
Мислења
1.590
Поени од реакции
3.891
За username ke go pises tvojot broj na indeks , a za password tvojot maticen broj :)
А треба претходно некое известување да добиеме дали од Факс или на страната на Економски дека можеме да се логираме.
Бидејќи ерор ми пројавува. Невалидно корисничко име или лозинка.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom