#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

T

templar55

Гостин
Antonio Miloshoski @AMiloshoski
Умерените си легнуваат. Лека Ви ноќ "радикални твитерџии".
Толку не го сфаќате или јас нешто сум грешка ? Умрените си легнуваат ( ваљда се мисли на соросоидите ) . Лека ви ноќ ( ВО НАВОДНИЦИ : радкилани твитерџии ) се мисли со иронија. Грешка сум или ?
 
Член од
4 мај 2012
Мислења
130
Поени од реакции
112
Толку не го сфаќате или јас нешто сум грешка ? Умрените си легнуваат ( ваљда се мисли на соросоидите ) . Лека ви ноќ ( ВО НАВОДНИЦИ : радкилани твитерџии ) се мисли со иронија. Грешка сум или ?
mu go frlivme pikot sega gabe e analizi na golemi misli :pos::pos::pos:
 
T

templar55

Гостин
mu go frlivme pikot sega gabe e analizi na golemi misli :pos::pos::pos:
лоооооооол ама си луд :)))))) ама чекајте малце стварно не знам како да го сфатам ова. Во шок ме стави твитов. Сериозен ли е ? Ироничен ли е ? Може некој умен да ми објасни затоа што цел ден работам и веќе мозокот ми е на паша.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Член од
4 мај 2012
Мислења
130
Поени од реакции
112
лоооооооол ама си луд :)))))) ама чекајте малце стварно не знам како да го сфатам ова. Во шок ме стави твитов. Сериозен ли е ? Ироничен ли е ? Може некој умен да ми објасни затоа што цел ден работам и веќе мозокот ми е на паша.
ne znam kako e ama posle slikata imam nabieno stomacni za cel zivot od smeenje :))))))
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
Ти знаеш дека твојот пастир и екипата за да задржат фотељи седнаа во скутот на мали клешта ми ги амнестираа оние кои меѓународното право НЕ ДОЗВОЛУВА амнестија,се виде маската на лажниве патриоти и ако вие ги поддржувате и оправдувате тогаш не сте ништо повеќе од предмет без душа,без гордост бидејќи ја распродаваат колку ли само икони и крстови ја напуштија државава годиниве додека некои копкаа и пиеа синалко.

Пумичке ти барем немаш дух поробенички-освести се,јас неќам никој да оди пред влада,неќам никакви протести бидејќи немја да решат НИШТО освен да креираат спирала на насилство,дозволете првен судот да го каже своето.
--- надополнето: 12 мај 2012 во 00:46 ---


Паметно-навивачки групи и спорт не треба да се меша,се разбира балистите не се навивачка група туку ништо повеќе од лоботомирани мозоци и расипани заби.

Aј иди опрај се. На ,,мојот,, пастир му одговараат вашите глупирања, ама кој да размисли.
И едно да знаеш - оние против кои протестирате, не добија ништо со праведна игра, добија со манипулација. И наместо да научиме нешто од нив, утре ќе го направите тоа што го очекуваат - и ќе им дадете оружје.
Чекај, едвај ги чекам вестите по медиумите, како Македонците скандирале против кутрите Албанци.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.282
`V` дали си ти нормална ? Рикам дома од смеење :ROFLMAO: хахахаххахахах
 
T

templar55

Гостин
^ Жими се ќе и ја твитнам сликата од матура :icon_lol:
Зашто да не почекаме малку да се изјасни човекот што сака да каже... мада ни мене не ми е јасно што сакаше со ова да каже.
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081

Kajgana Shop

На врв Bottom