#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Јас имам желба не само Србите, туку и Хрватите и Босанците некако да ги вклопиме во битката за медиумското покривање на радикалниот исламизам. Проблемот е на ниво на Балкан, не е само кај соседиве. Ама ај малку да почекаме, после петок ќе видиме како ќе ни оди.;)
 

Memento Mori

Yeah science, bitch!
Член од
24 август 2009
Мислења
1.132
Поени од реакции
1.562
Вака значи некој треба да обезбеди листа од најпосетувани српски форуми!
Отвораме тема, во неа ќе биде нашиот блог, и сите оние фрапантни слики од муџиња и лепотани, убиството и протестите! За да го доловиме ефектот ќе напишиме како не вреѓаат и што фрази користат! Можеме да искористиме дел од некои статии што ги објави Блиц!
Верувајте ние имаме проблем со ова ама и они! Значи ако веќе никој не сака да помогне, да се завртиме кон оние што го имаат сличниов проблем! Наша најдобра солуција е Србија!
Зошто да делуваме како група? Ако оди само еден, сите ќе му се нафрлат и ќе нема доволно контра аргументи! Ако сме 5-6 слободно ќе реплицираме, и ќе сме во можност да делуваме на повеќе страни! Повеќе инфо ќе тече!
Jaс сум за,да се собереме 5-6 души тогаш.
1.Јагод4е
2.Јас
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
А бе кај е Пумата? :cautious:
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.422
Поени од реакции
2.203
Важи ќе почекаме! Што повеќе аргументи, и докази на наша страна тоа подобро! Ако евентуално нешто се деси петок и сабота не е лошо да ја разгледаме и солуцијата и на изградба на веб сајт - нели еден кајганџија веќе се понуди за тоа!
Само проблемов ми е имаме многу слаб одзив на Твитерот! Едино 1-2 ја споделија нашата вест!


Јас па се нормално ми тече, а Твитеров ми е спор, едвај со маусов кликам! :facepalm::mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom