#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.315
Поени од реакции
8.859
момци и девојки,браво за акцијава, јас не сум во тек сега прочитав неколку страни па ме интересира ако може да ми кажете кој ги викате ВЛИЈАТЕЛНИ
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
19.245
Поени од реакции
26.961
момци и девојки,браво за акцијава, јас не сум во тек сега прочитав неколку страни па ме интересира ако може да ми кажете кој ги викате ВЛИЈАТЕЛНИ
псст, немој со капс....влијателно е
 
Член од
21 јануари 2009
Мислења
8.308
Поени од реакции
8.437
момци и девојки,браво за акцијава, јас не сум во тек сега прочитав неколку страни па ме интересира ако може да ми кажете кој ги викате ВЛИЈАТЕЛНИ
Имаш тема во ЧДА, провери таму и се ќе ти стане јасно ;) Тука не зборуваме за нив :)
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
879
Ај бидејќи немам многу време се да читам, може некој да ми каже дали нешто важно се десило од полноќ до сега?
И да ако нема нешто мислам дека не треба да се откажеме, гледам мене на секое вакво масовно твитување ме аднува некој со 1000/2000+ followers, така да треба да продолжиме.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.482
Ај бидејќи немам многу време се да читам, може некој да ми каже дали нешто важно се десило од полноќ до сега?
И да ако нема нешто мислам дека не треба да се откажеме, гледам мене на секое вакво масовно твитување ме аднува некој со 1000/2000+ followers, така да треба да продолжиме.
Па повеќето спијат, вчера до касно се седеше, исто така вчера имаше добар одзив од неколку странски влијателни твитерџии, (со многу следачи) кои се поврзани со анти радикални движења и слично, така да its all good (y)
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
19.245
Поени од реакции
26.961
S

Shaman

Гостин
ова сега ми стигна на мејл

Thank you for sending this to us.
Could you tell us a little bit about yourself - what church you go to, etc. Also, can you give us your full name.
If we use this, we would credit it to you.
Many thanks again.

Priscilla
Priscilla Seidler
Sales and Distribution / World News

evangelicals now
+44 20 8689 6260 (Monday to Thursday)
 
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Ајде, нека се каже сега сама, кој ник користи Гоца, да не ја бараме :)
а дали ја прати и нашата акција :)
--- надополнето: 8 мај 2012 во 15:38 ---
дали е договорено врме за вечерва?
да знам како да се организирам :)
 

bitushanec

Борец за човекови права
Член од
17 јануари 2006
Мислења
3.741
Поени од реакции
814
ова сега ми стигна на мејл

Thank you for sending this to us.
Could you tell us a little bit about yourself - what church you go to, etc. Also, can you give us your full name.
If we use this, we would credit it to you.
Many thanks again.

y)



Друже, избриши го контактот од жената, зошто може да е прекршување на регуативата за заштита на личните податоци.

Гледам дека се Евангелисти, протестанти, па не е лошо ако некој протестант-Евангелист учествува на форумов да им пише, подобро ќе го прифатат. Или пак ако имате некој пријател Евангелист од југоисточна Македонија нека пише до нив.

Исто така за радикалните албански исламистички групации треба да се извести и Ватикан и нивните медиуми, ама тоа треба да го направи некој Католик. Сепак, сите сме иста вера, христијани и Ватикан се залага за повторно обединување на православните и католиците под една рисјанска капа. Ватикан е многу влијателен на запад.
 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Се вратив од терен... Ваша сум сега :), добро де после 17.00 ќе сум целосно ваша :D
Знаеме од прилика сношти колку твитаџи имаше (твит од #spreadthetruth со максимален број ретвит?) Имам околу 100 следачи, а мислам активни сношти бевме само 20 тина. Ајде денес помасовно, да не ве организирам во некое сајбер кафе, па пред мене да твитате :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom