#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
25 октомври 2011
Мислења
663
Поени од реакции
719
Ај малку хелп околу твитеров сменив од White_Walker_mk во Blazo_razbiras и гледам уште ме дава White_Walker_mk и кога кликнам user doesnt exits ?
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.614
Поени од реакции
70.185
Ај да ти ебам колку имам за пишување а ова ме ограничува на 140 букви, stupid twiter o_O
 

'A'

Член од
5 мај 2012
Мислења
33
Поени од реакции
39
Ај малку хелп околу твитеров сменив од White_Walker_mk во Blazo_razbiras и гледам уште ме дава White_Walker_mk и кога кликнам user doesnt exits ?
Денес си го напраив твитерот и јас си сменив име , и истиот проблем го имав , ама после 15 мин. само се среди :D
 
Б

Бат Елохим

Гостин
Член од
22 февруари 2012
Мислења
134
Поени од реакции
130
Моја партиска книшка е Македонскиот ПАСОШ!
А матична партија ми е МАКЕДОНИЈА.

Ако можат нешто да сфатат...
очигледно немаат капацитет за да сватат...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Antonio Miloshoski @AMiloshoski
Главата во песок + мобилниот во рака + празни муабети = јак интелектуалец со широки погледи на светот.

Е готово, ја наебавме сега!:ROFLMAO:
Ќе не обвинат не дека работиме за Влада, туку ВО Влада. :icon_mrgr:
 
Член од
15 април 2012
Мислења
341
Поени од реакции
642
Мислам дека треба да се твитне нешто како се "оградуваме од колумната на главучите"

Да ги заебеме :D
Брат, знаат, не се од вчера..
Па да бевме такви ко што викаат, вака ли држ-недај ќе се организиравме толку за 1 ден?? Ако се реши да застане некој така позади нас, ќе собере милијарда луѓе и крај, и твитер и митер ќе го поплави.
Намерно така зборат, дека тие се на нечиј платен список.
Без да им платат, не смеат ни да МИСЛАТ. А камо ли да го соопштат тоа (ако има нешто) што им е во глава.
Катастрофа..
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Ај малку хелп околу твитеров сменив од White_Walker_mk во Blazo_razbiras и гледам уште ме дава White_Walker_mk и кога кликнам user doesnt exits ?
Ќе те смени по неколку минути, така е и слика кога менуваш :)

Него лелелее ми се закачи еден од овие од Оустрејлија кај што нели им тече мед и млеко и твита дека лажеме :eek: (?) Му викам од каде знаеш кога не живееш тука и ми вика па протест од 1500 души е мал протест и само сме кревале паника за ништо :facepalm: Човече добро, си емигрирал, заборави не нас тука, готово, трчај кенгури таму. Ми глумат душебрижници а печат газови на песок и сурф даска.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom