#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Kretenite od badijala forumot si teraat seiri :свиркам:
Тоа е форум што ќе го снема за неколку месеци како што тргнала работата, али нека се смеат, после тука ќе дојдат.
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Што ќе правиме со @jovanatozija, ќе ја клецаме :pos:

Мислам дека треба да и се отвори тема, па сите да си искажеме по некоја мисла, или некој пост од темита за љубов и секс :)
Ја не би, не сум доволно „несфатен“.

И факт е дека на ваквите штеточинци не можеме да им направиме Твитер дезинфекција и дератизација, ама во иднина можеме да им посветиме некоја тема во ЧДА. Да видат што е #КајганаРемет збогатена со кастом-мејд мемиња.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Најспомнувани твитерџии: @MLazarevski @FlameOfSpirit @xxnya @msoldieroflove Covek1 @Stefan_Tod @Andrej_A @Maria_sunflower

Поздрав. :D

Иначе, не се замарајте со секакви. Секад се наоѓа некој кој не се согласува со нешто. Да видевте што им правевме некои кога организираа Маршот на мирот...

Иначе бр.2, некој има листа на сите медиуми кои објавија за настанот? Ме мрзи да барам...
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.280
Поени од реакции
17.959
Ама партибрејкер е ова Твитеров страшно нешто е тоа....
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Не е паднат уште мислам,а и дека се многу забегани тие од тој форум,забегани се.
Знам,т.е наслушнав муабети дека ќе се префрлале сите на е-магаре форумот или како и да беше или дека се дел од него,пред бајаги време ми кажуваше другар,ама кој ги тркала.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom