Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
24 мај 2010
Мислења
2.048
Поени од реакции
4.640

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Ги има кај нас негде тие ласерите зелените? Знаете на кои мислам, јако што светат. Сакам да заебавам возачи на ЈСП :D
иам јас пушти ми пп ке се договориме не мие користен ич, цакум пакум со кутија !
 
Член од
17 јануари 2011
Мислења
614
Поени од реакции
410
Од каде да порачам БОСТОН маици освен од NBA.com??
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Кај има оние 3D наочари плаво црвени 100 денари шо е?
 
П

Паган-др

Гостин
Кај има оние 3D наочари плаво црвени 100 денари шо е?
Прошетај по книжариве во строг центар (карши МекДоналдс, во ГТЦ) треба да има сликовници во 3Д. Со нив имаш 2 пара такви наочари.



Ми треба услуга од некој што има МаксТВ и е во можност (незнам како), да може нешто од МаксТВ да префрли на компјутер. Се работи за 3 минутно видео. Ако некој би бил толку добар, нека ме контактира профил, приватна порака, овде на темава, шоидае.
 
Член од
28 април 2009
Мислења
749
Поени од реакции
507
Каде може да се најдат некои интересни држачи за весници (како на пример за во фризерски салони што има)?
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
37.565
Поени од реакции
31.042
za hiphop .., posledni informacii taze od prva raka.......centar sproti mekdonalds ., vo gift shopovite., sinot kazhuva deka imalo ., od site vidovi na mechevi i katani........i ushte na drugo mesto..... a to e ., TC plaza pozadi mekdonalds ., isto e gift shop ., so poveke katani.........pozdrav
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.902
Поени од реакции
1.304
Може ли некој да ми каже редакцијата на Вечер каде е точно?Знам дека е на Мито-хаџивасилев Јасмин ама незнам каде поточно, да не акам по цел саат.
 

Yan Gillan

Iron Maiden - my religion
Член од
12 мај 2006
Мислења
642
Поени од реакции
19
Да не знае некој случајно каде мозам да најдам кукла како верверичката од Ice age, ми треба за роденден?
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Каде можам да го најдам сопственикот на возило со одредена регистрација(пр. СК-123-АБ)?
 

честа

Спор
Член од
25 септември 2008
Мислења
1.317
Поени од реакции
1.033
Ми треба услуга од некој што има МаксТВ и е во можност (незнам како), да може нешто од МаксТВ да префрли на компјутер. Се работи за 3 минутно видео. Ако некој би бил толку добар, нека ме контактира профил, приватна порака, овде на темава, шоидае.
Е и мене ме мучи ова, ако знае некој нека се јави!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom