Економски факултет (reloaded)

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Нека ни е честит новиот декан. Дракулевски. Да се надеваме дека ке ни ги укине картичките.=)
 
Член од
22 октомври 2010
Мислења
256
Поени од реакции
144
Да се надеваме дека и парите ќе ни ги врати...после тоа.=)
 
Член од
24 август 2010
Мислења
11
Поени од реакции
0
Кој е новиот професор по деловн етика? Итно итно најитно ми треба! Благодарам
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.458
Поени од реакции
423
Ај бе да купам книга Логистика и МЧР на старо од некој :)
 
Член од
7 ноември 2010
Мислења
123
Поени од реакции
28
Да не има некој Математички методи за продавање ?
 

NA

Член од
8 јануари 2008
Мислења
79
Поени од реакции
1
Kolegi imate prasanja, skripti ili nesto slicno po drzavna regulacija, megunarodna ekonomija i devizna politika ?
Odnapred blagodaram :)
 
Член од
16 февруари 2011
Мислења
50
Поени од реакции
6
Дали тестовите што се во Либро по Економика на претпријатие се паѓа нешто на колоквиум?
 
Член од
24 декември 2010
Мислења
66
Поени од реакции
13
Колеги знае ли некој дали треба да се оди на предавање по Управување со системите т.е за што и служат списоците што ги пуштала??
 
M

Mario Gómez

Гостин
Економика на претпријатие:какви се колоквиумите, на заокружување? Колку точни одговори може да има?
 
Член од
14 септември 2010
Мислења
40
Поени од реакции
0
Некој што оди на предавање Економика на претпријатие да каже до каде се со предавања и дали од досегашниот материјал имаат нешто скратено?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Ajde kolegi,so srekja neka ni e noviov dekan i se nadevam deka tie famozni karti4ki ke bidat bar odlozeni,i taka.Jas onaka samo vi pisav,da ve pozdravam,znam deka vi nedostigav:helou:,i da ne si pomislite deka slu4ajno sum ve napustil.Ajde sea ostanete mi pozdraveni:pos2::pipi::):):)
PS::eek:ftopic:,kako i po obicaj:):):))))
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.645
Поени од реакции
2.833
Ajde kolegi,so srekja neka ni e noviov dekan i se nadevam deka tie famozni karti4ki ke bidat bar odlozeni,i taka.Jas onaka samo vi pisav,da ve pozdravam,znam deka vi nedostigav:helou:,i da ne si pomislite deka slu4ajno sum ve napustil.Ajde sea ostanete mi pozdraveni:pos2::pipi::):):)
PS::eek:ftopic:,kako i po obicaj:):):))))
Kartickite nema da se ukinat bidete sigurni vo toa, inace konecno dobro resenie za dekan posle godina ipol, Drakulevski e vistinsko resenie za uspesno zamenuvanje na Bobek Suklev, vsustnost i negova skola e Drakulevski, pa prva rabota se nadevam deka ke se napravi nesto okolu cajdzilnicata(bifeto)
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Боби[Мкд];4097543 напиша:
Економика на претпријатие:какви се колоквиумите, на заокружување? Колку точни одговори може да има?
Лани беа на заокружување, со повеќе точни одговори, мислам дека имаше 4 понудени одговори и може да беа 4 точни, а немаше наведено колку се точни.
Има добри скрипти во либро, на памет се учеа само набројувањата и се поминуваше. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom