Економски факултет

Статус
Затворена за нови мислења.

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
Во собата за студентски прашања се вади, но ти ако си бруцош не ти треба потврда за во студентски, само треба индекс да однесеш и останатите документи што се потребни.
Okej, fala:smir:
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
Дечки да ве прашам ,:icon_lol: јас како постар студент дали би ми дале потврда за редовен студент на студентски во деновите кога ке се упишуваат бруцоши??

И плус ќе треба да си платиш 100 ден. на сметката што е за сите уплати, ја имаш на факултет, а и на студентски ќе ти кажат. најдобро прво уплати си па оди да си ја земеш потврдата на студентски
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
Ај ќе замолам некој постар колега да каже нешто за втора год е-бизнис...
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
aj prati mi mail i ke ti gi pratam prasanjata ali tamu ne se odgovoreni a eve SawyerSpy gi imal odgovoreno pa on moze da ni gi prati odgovoreni, mislam ako saka :))))))))))))
Vi rekov koj saka neka pise mail da mu gi pratam,gi imam odgovoreno u word napraveno i imam nekoi koi se pagjale so dopolnuvanje i tie mi se napisani,taka da pisuvajte mailovi,zosto vremeto tece,haha:):):):):):):):))))))))))
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Vi gi prativ prasanjata,se nadevam ke vi zavrsat rabota:):):):):):)))))))
 

ripcence7

ripcence
Член од
26 јануари 2010
Мислења
61
Поени од реакции
0
Eve uste ednas javno, fala mnogu kolega za prasanjata, nie uste poveke se nadevame deka ke ni zavrsat rabota :) btw KOLEGI UTRE OD 13:00 NI BESE ISPITOT?????????????????:nesvest:
 

sonja.m

SoNy
Член од
26 декември 2009
Мислења
38
Поени од реакции
0
се извинувам знае некој кога ние увидот математика утре...?
 

Sawyer

Only God can judge me!!!
Член од
26 август 2009
Мислења
723
Поени од реакции
154
Eve uste ednas javno, fala mnogu kolega za prasanjata, nie uste poveke se nadevame deka ke ni zavrsat rabota :) btw KOLEGI UTRE OD 13:00 NI BESE ISPITOT?????????????????:nesvest:
Hah,pa jas taka bev izvesten,deka e od 13,ali ako se desi da ne e taka,nema mnogu da izgubam,i onaka skoro kako na gosti ke idam,a za falata nemaj gajle,dovolno e toa so znam deka sum pomognal na nekoj,hihihih:):):):):)))))))))
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.158
Поени од реакции
885
Некој да не можеби има одговори на кејсовите од деловно планирање?
 
Член од
3 октомври 2009
Мислења
77
Поени од реакции
5
И плус ќе треба да си платиш 100 ден. на сметката што е за сите уплати, ја имаш на факултет, а и на студентски ќе ти кажат. најдобро прво уплати си па оди да си ја земеш потврдата на студентски


И за потврда се плаќа?:nesvest:
Што е со факултетов утре ќе слушнам и дека влез треба да платам...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom