UEFA Champions League 2010-2011

Кој ќе ја освои Лигата на Шампионите?


  • Вкупно гласачи
    171
  • Гласањето е завршено на .
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.640
Поени од реакции
2.504
МНТ има потреба од глумци-мислам најдобар досега беше Бускетс па да го предложиме.

И да бе овие многу слаби Манчестер ќе ги тури.
 
P

PewDiePie

Гостин
Какви глумци се овие селаниве од Каталонија тоа просто да не веруваш.
Дали ги гледате како глумат?Дали гледате како се преправаат играчите како Педеро и Бускец од најдобриот клуб на светот.Најдобар жими г'зов!
Срамота жими се..секоја година со исти финти сакаат да поминат.Со глума и плачење сакаат да стигнат до трофејот.
И повторно сакаат да изнудат исклучување на играч од Реал,евентуално да им се олесни работата.

И како да не ги мрзиш после овие цигани,не ми е јасно.Гаден тим,гадни играчи,не можам да ги гледам.
А реал поарни се,ќути таму.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Што се жалите бе? Ја држеле топката, е ај да им ја даат на Реал пошто на вас досадно ви било.
 
M

Mario Gómez

Гостин
Морам да се согласам, незнам како може да навива некој за овие скапаници.

Кога не им оди, Бускетс, Валдез и Пике нонстоп се околу судијата, да не зборам дека неможат машки да издржат дуел и глумат само во немоќ.


ПИЧКИ, без цензура.!
 
A

apidrone

Гостин
murinho go eba klasiko nikogash nema da vidime 2-2 ili 3-3 pa i poveke od 2 gola :tapp:
А што прават другиве? Се подаваат меѓу дефанзивци и плачат затоа што не можат да пробијат. Највише ги мразам овие од барсероња. Педро, Виља у купот, Меси на првото Ел Класико, за Бускец веќе не вреди ни да се трошат зборови...
Иначе досадно прво полувреме, но со многу тактика.
 
В

Вори

Гостин


everything happens for a reason
...you hate barca for a reason
Можеш до утре сликава да ја постираш,али тоа не го занемарува фактот дека сте најбедната,најциганската и најселската екипа што постои.Да ви се посерам во играта и во одличната глума.
Немоќни,неиновативни,без идеја!Е тоа сте вечерва и на последниве три утакмици против Реал Мадрид.
 
Член од
12 јуни 2008
Мислења
5.227
Поени од реакции
973
Најдобрите две екипи во светот ... во глумење !!!
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
МНТ има потреба од глумци-мислам најдобар досега беше Бускетс па да го предложиме.

И да бе овие многу слаби Манчестер ќе ги тури.
А Марсело кај корнер знаменце што праи? Уште не ја фатил топката се мести да падне у скут му се бута. Бегај ајде.
 
B

Beck's

Гостин
Пу да им ебам пичките да им ебам, па ова ли е најдобриот тим на сите времиња бре? Можеби, но во женска конкуренција. Ова не се мажи, ова се девојчиња. Да ви се серам во таков фудбал да ви се серам...
so fudbal gledas od igracite na real,more prv mec e,na niven teren,im drzat lekcija po toa so vikas fudbal(ocigledno ne ni go znaes ovoj poim)...a za akterstvo na di marija mu nema ramen
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Толку тапа фудбал немам гледано у животот, верувајте! И после не 60% посед на топката, 100% ќе имаат Барса ако играат така цело време... А за овие двата лигуши Педро и Бускетс подобро да не коментирам, на нерви ми идат.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.887
Поени од реакции
16.128
А што прават другиве? Се подаваат меѓу дефанзивци и плачат затоа што не можат да пробијат. Највише ги мразам овие од барсероња. Педро, Виља у купот, Меси на првото Ел Класико, за Бускец веќе не вреди ни да се трошат зборови...
Иначе досадно прво полувреме, но со многу тактика.
Плаче Роналдо бе дете, оти топка неможи да им земи.
Напизден е.
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
460
Поени од реакции
130
[video]http://vodpod.com/watch/3510774-sergio-busquets-after-motta-contact[/video]
ovaj otepaniov se da mu ebam da mi izlezi nekogas pred mene ce go otepam da mu ebam cigano
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
3.159
Поени од реакции
375
Кој ке ја добие наградата за MVP на натпреварот-Оскар
ебати досадната утакмица,па во трета македонска лига играат по атрактивен фудбал :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom