Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 март 2010
Мислења
16.879
Поени од реакции
16.092
Без гајле дома ќе ги победиме, се надевам со друг тренер...а и со некои други играчи во тимот.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Ако играме вака против Милан ќе ни стегнат 2-3 гола, и ќе бидат 6поени пред нас.
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Па бабите да си ги собервме повеќе ќе скокнеа на корна од овие дебиливе наши

Па добри сме бе што ....
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Па бабите да си ги собервме повеќе ќе скокнеа на корна од овие дебиливе наши

Па добри сме бе што ....
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Да ти е*ам жената Бенитез и Киву ! :mad: КУРТОНИ!!!!

П.С приметивте додека Кире ја имаше сликата од Ето, Ето се растураше од голови, а сега стави слика од Милто, Милито даде гол :D
Да да јас многу убаво приметив,ми тргна со сликиве! Претходно бев малер,а сега се иде како што треба! Во недела со ставам Бенитез,ваљда ке тепаме со Милан! Иначе Кутињо тапа,Пандев тапа,Киву тапа од тоа што глеав малце!
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Жалосно е ова што се случува во нашиот тим..од шампионски состав каде победата не беше во прашање..сега станавме исти тим како Милан и Јувентускакви што беа во минатите сезони..Милан не е ништо подобар од лани или од пред две години туку Ние сме за никаде..дојдовме до такво тереџе и против екипа како лече да не можиме да ја победиме..сериозна е работата во нашиот тим и мислам дека алармот е запален во моментов.....Ние сме навикнати на победи во последните години а оваа сезонна тоа што се случува во нашиот тим е хаварија во раскош....плус ми го заебаја расположението пред утрешниот сабаљечки колоквиум...Киву под итно да се премести во младинците(иако е 30 години) бидејќи е копук невиден....!
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
У кладилница ли те еба бе АрмАЈн? Тоа ли те боли...

Што го мешаш Бранка сеа?
Ме боли што со онаа пичкарска среќа милан е прв, пер онаков милан прв????
А за Бранка, Сан го фалеше дека имал план за секој играч и контрола над ситуацијата со играчи, не осети дека му треба некое освежување?
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.694
Поени од реакции
4.520
Ме боли што со онаа пичкарска среќа милан е прв, пер онаков милан прв????
А за Бранка, Сан го фалеше дека имал план за секој играч и контрола над ситуацијата со играчи, не осети дека му треба некое освежување?
А кој треба да биде прв според тебе Лацио?
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.563
Поени од реакции
6.684
Стварно незнам што да искоментирам.... со вакви резултати далеку сме од шампионски Интер ...
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Добро бе луѓе, никој не е крив, криви се повредите ебаго. Иначе Кире еве ти слика (мојата) стај ја жити Интер :))
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Ме боли што со онаа пичкарска среќа милан е прв, пер онаков милан прв????
А за Бранка, Сан го фалеше дека имал план за секој играч и контрола над ситуацијата со играчи, не осети дека му треба некое освежување?

Осети, тоа беа Кутуњо и Биабиани, првиот изгубен во просторот кога игра на позицијата која му била природна, оној вториот просечен играч, играч што во Чезена нема да им биде најдобар.
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.695
Поени од реакции
6.219
Добро бе луѓе, никој не е крив, криви се повредите ебаго. Иначе Кире еве ти слика (мојата) стај ја жити Интер :))
Што мислиш до нив е или до Бенитез е ? Се мислам кој да ставам, викаш овие двајцава да ги ставам ?
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.650
Поени од реакции
702
Ме боли што со онаа пичкарска среќа милан е прв, пер онаков милан прв????
А за Бранка, Сан го фалеше дека имал план за секој играч и контрола над ситуацијата со играчи, не осети дека му треба некое освежување?
Што контрола, иди види повредени играчи... Да не набројувам.
Друго, кој да се надева дека со задржан ист тим од лани + 2-3 подмладувања тренер што ТРЕБА да биде ко што треба (има освоено ЛШ, очигледно на среќа) е утка невидена, дудук...
Да не е Ето сезонава, ќе се бркавме со Каљари... Останува у недела да се види што ќе биде на дербито, мислам дека тоа му е шанса за нов почеток на Бенитез, во Интер или надвор од Интер...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom