Топ 100 ретардирани Facebook статуси, квизови, групи...

Статус
Затворена за нови мислења.
Д

ДаркхарТ

Гостин
значи поголема глупост од ова за свинскиот грип немав досега прочитано...и секако...ако тоа ти каже дека нема да фатиш свински грип нема да фатиш...лол бе.тупам кој може да биде толку голем имбецил да ја создаде апликацијава а уште поголем оној што си "гледа" :tapp:
 

Никола АМО

Онисифор Мечкојад
Член од
2 ноември 2008
Мислења
92
Поени од реакции
33
Elena found a Quote in Što ti poručuje Dikan Radeljak ;
His Quote was:

"Dolores je mene čekala stoljećima!"

Sanja found a Quote in Skopski FRAERI i FRAERKI
His Quote was:

"KOMANDANT KOKI - mafija,zeni,pari"


WTF??
 
M

M del Mar

Гостин
Kristijan Gatacka veli deka:

Утре ќе ти намигне симпатијата...

:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.531
Поени од реакции
4.361
:хаха::хаха::хаха::хаха::хаха:

KURSHUMI I PENDRECI ZA DENIS EX

Сум се мочал од смеење,башка и момакот постирал даму во стил да ми се фатите..бла бла бла
Denis Ex SITE STO SERAT ZA MENE NEKA MI SE FATAT KUROT DA MI GO PODRAPAAT MALKU ! TOP ZANIMACIJA KE IM BIDE I TAKA DRUGO NE ZNAAT STO DA PRAVAT.PREKU PORAKA REZERVIRAJTE KAJ MENE DA MI LIZETE MUDA I KUR BESPLATNO.I AKO SO PORAKAVA PREDIZVIKAV KAJ NEKOJ NERVOZA I OMRAZA MILO MI E ! '' ME MRAZIS -TE MRAZAM''

:хаха::хаха::хаха::хаха:
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Член од
10 октомври 2009
Мислења
502
Поени од реакции
113
Лични податоци



Активности:PA KOSARKAХоби:LAPTOP i se dr :; ; :::Омилена музика:SLATKARISTIKA bwe BUDALOOOOO??///Омилени ТВ серии:...ANALIA ....ANGELI....REBELDE...MARICUI..ANALIA...Омилени филмови:EL ROSTRO DE, ....ANALIA.....:D:D:D:D:D:DОмилени книги:SOLUNSITE ATENTATORI.... I ...DRUGI :D:D:D:D:D:D:D:D..:D.?///////////?//За мене:PA ZAKON4E SUM I TO...P SUM SLATKARISTIKA BWE BUDALO ;:D:D:D:D:D:D:D:D:D
:pos2::pos2::pos2::pos2:хахаха...Лееееее истрипано све!...хахаха
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom