Приватни WoW сервери

Член од
8 септември 2008
Мислења
23
Поени од реакции
0
Ми Треба помош околу WoW за ставање сервери

...Помош .. незнам како да ставам WoW сервер пошто сум нов ... плс помош ... ова е за пиратската WoW 2.3.4
 

Eva Molotow

Anti-social Engineer
Член од
6 јуни 2008
Мислења
532
Поени од реакции
392
\World of Warcraft\Data\enGB\realmlist.wtf
Отвори го ова во Notepad и смени го реалмлистот во тој на приватниот сервер.
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Najdobriot piratski server vo cel svet spored mene e WoWScape kade sto igram ... Koga i da se uklucam nema pomalce od 6000 igraci online posebno za vikendite brojkata dosrignuva i do 8000 ... Porano imase LAG no sega veke nema otkako serverot posle doglo vreme bese poddrzan od edna jaka kompanija ... So golemo srce vi go preporacuvam najdobriot privaten server WoWScape ... Fala i POZZ
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
384
Поени од реакции
17
WoW Scape - приватен сервер

Wow Scape e private server има ли некој што игра на него нека пише.
Е сега јас имам еден проблем !? Characterot ми е баниран мозе некој да ми помогне ????
 

kokolo_sk

Фаринго Егзофагијален Дивертикулум
Член од
8 јуни 2006
Мислења
261
Поени од реакции
8
ja imam 500000 karakteri od porano.... se 70ki...... ali ne igram vise godina dena zaso sea sum na originalot
 
T

Tetro

Гостин
Wow Scape e private server има ли некој што игра на него нека пише.
Е сега јас имам еден проблем !? Characterot ми е баниран мозе некој да ми помогне ????
Ако ти е баниран карактерот, помош има, зависи до колку си крив за банирањето.
Напрај си нов карактер, пиши му на некој GM (GameMaser), и кажи му дека си Македонец, па ке те свати, само никако и во никој случај не му го давај пасвордот, оти тогаш си заебан максимално.:nesum:
 
Член од
15 ноември 2008
Мислења
5
Поени од реакции
0
Brate jas igram na WoW Scape ... Imam 2 karakteri Horde i 2 karakteri Alliance ... Pisi so igras i ke se najdeme :helou:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
12
Поени од реакции
0
me to :D

ја играм имам ally rogue human 70 и сега кревам blood elf ama на скејп сега има некој проблем да не мозес д а влезеш
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
384
Поени од реакции
17
abe kazete username za da ve dodadam vo friend mojot e Vface ama ne sum online so nego bidejki e baniran naj jak mi e vface a imam i drugi Elemntalmk i Cface
 

GrD

Член од
27 октомври 2008
Мислења
289
Поени од реакции
5
Serverov e tinje zivo.
Pagja 2-3 pati vo denot obavezno.
Definitivno toxic-wow e najstabilen server ama ima pomalce igraci.
okolu 2000 nonstop ima.
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
202
Поени од реакции
5
Hey braka daj kazete nekoj originalen server od vas pls nema sansi da vi go smenam passvordot vi se kolnam jas igram wow samo zaradi razonoda pa zatoa ne mi se isplaka da kupam originalen akount inace mnogu dusi mi imale davano akounti i se sum pocnuval od 1 lvl zs ne mi e interesno da igram 70 lvl i plus kaj mene lagira na 70 lvl pa zatoa ne obozavam da igram so 70 zatoa samo so pomali lvl-i gi znam gore dole site questovi od 1-40
 

Kajgana Shop

На врв Bottom