Каде може да најдам? (Општи прашања)

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.616
За Play Station 1 главата ротирачка на која се става цедето ми се заеба. Кај да најдам вакво нешто?
поточно само едно од 3те лагерчиња ми е испаднати и сеа не ги чита цедеата...
значи само тоа црното со лагерчињата што ротира?!
 
Член од
19 октомври 2009
Мислења
87
Поени од реакции
2
luge bee daj kazete kaj ima vo skopje rokerski marami ali ne od onie sto se karirani(crni so beli kocki) tuku drugi rokerski...aj plss kazete
 

--N-SOUND--

Street Dragster
Член од
22 февруари 2009
Мислења
252
Поени од реакции
6
ај нека ми каже некој во ск кај има специјализирана продавница за точаци сакам да купам точак ама да нее праен во охрид или струмица освен Вучко да не знае некој кај има???
 
Член од
26 јануари 2010
Мислења
119
Поени од реакции
7

outTake

Psychonautic
Член од
2 септември 2009
Мислења
140
Поени од реакции
118
Може ли некој да ми каже (ако знае) кај да најдам петарди мометално?
 

outTake

Psychonautic
Член од
2 септември 2009
Мислења
140
Поени од реакции
118
Па и не е, ама доколку имаш матријал. У секој случај попаметно е да си купиш, само неам поима кај може да се најдат у ова време.. :/
 
Член од
2 јануари 2010
Мислења
13
Поени од реакции
0
Znae nekoj sto mu bidna na..

.. Na mc Massacre..deckoto bese TOP! /\ vrh! ali..go snema..nema pesni veke od nego. da ne znae nekoj sto mu bidna?? Kaj e?
Sekoj sto znae..neka kaze..ve molam! :toe::toe::toe:
[izvinete poradi pogreshnata kategorija na prasanja :kesa: ]
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
39
Поени од реакции
1
Знае некој каде можам да најдам онаквo куферчe за козметика, шминки? Али тука, за у Скопјево прашувам :)

Еве вакво нешто:
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.023
Знае некој каде можам да најдам онаквo куферчe за козметика, шминки? Али тука, за у Скопјево прашувам :)

Еве вакво нешто:
Не сум 100% сигурна, ама мислам дека има во ГТЦ на приземје скроз на крај од десна страна една продавница за козметика и ко во неа да имам видено вакви.
Ако не, прашај ги може знаат да те упатат или прошетај по продавниците за козметика и види дали имаат.
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
Помош :) Каде се наога Ла Кафе?
 
S

smart ass

Гостин
Па и не е, ама доколку имаш матријал. У секој случај попаметно е да си купиш, само неам поима кај може да се најдат у ова време.. :/
Ја имам црн и бел барурт и доволно за ракета да си направиш од хартија.. и тоа од средна големина...некои 5-7 цм:toe:

ак сааш фри оф чарџ ќе ти го дадам ја и така сега немам време за ракети..ама зошто бе за петарда да го арчиш..
 
Член од
5 декември 2009
Мислења
39
Поени од реакции
1
Не сум 100% сигурна, ама мислам дека има во ГТЦ на приземје скроз на крај од десна страна една продавница за козметика и ко во неа да имам видено вакви.
Ако не, прашај ги може знаат да те упатат или прошетај по продавниците за козметика и види дали имаат.

Фала ти Maggie :smir: .. ќе проверам ^^
 

Kajgana Shop

На врв Bottom