DotA Скриншот!

Член од
27 ноември 2009
Мислења
963
Поени од реакции
920
Што го величаш, глеаш на 10 левел им играле пинг понг у база. :)

А кога уште поубаво ке погледнеш, тие немаат ни една кула бутнато, погледни го горниот дел од мапата, целиот е во фог, не е ни откриен што значи до лвл 10 никој не отишол на ганг во нивна шума:toe:

бутнати кули: 7-0 :tapp:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Лелел ај да му јадеме гомна сите на Потато сеа, за да се накурчи и да игра со нас некад пак! :zlo:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
А кога уште поубаво ке погледнеш, тие немаат ни една кула бутнато, погледни го горниот дел од мапата, целиот е во фог, не е ни откриен што значи до лвл 10 никој не отишол на ганг во нивна шума:toe:

бутнати кули: 7-0 :tapp:
: )))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ја тепавме играта, ти да бутнеш кули против fnatic со чен и рашта : ))) ( знаеш кој се fnatic, a ? : )))) )

чичо спектре ги истепа сите : ))
 

bdz

Член од
9 ноември 2009
Мислења
6
Поени од реакции
0
: )))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ја тепавме играта, ти да бутнеш кули против fnatic со чен и рашта : ))) ( знаеш кој се fnatic, a ? : )))) )

чичо спектре ги истепа сите : ))
e a nemashe da bide losho za epl da mi daesh support na vouchot (brutalDeaD acc)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
taa li e imba ligata =)))

nerub so arcane, vladimir i perserverance =))))

a pickovite polosi od public =))

kako bevte line .. lina-naix, nortom-bara? :))))))
 
Член од
27 ноември 2009
Мислења
963
Поени од реакции
920
taa li e imba ligata =)))

nerub so arcane, vladimir i perserverance =))))

a pickovite polosi od public =))

kako bevte line .. lina-naix, nortom-bara? :))))))

SIG ne e imba sigurno....normalno e toa zasto sekoj moze da se vkluci i da igra...ama barem od publik partiite i od garena partiite se bolji a i nema liveri... e sega VIP partiite se mnogu po jaki...se obolzuvam deka random 5 VIP igraci ke go pobedat tvojot klan...ali dobro, tvojot klan e imba, ste igrale u 5-SHLJ divizija na dota liga:pos2:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Доста се фалите со колку фрагови сте направиле и какви ајтеми сте склопиле -.- Глејте мене шо ми се дешава алооооо :dfinger:


 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Lele,imav isti vakov sli4en ss ama zaboraviv da go stavam, i pak igrav so Slark i eve sto se desi:
ne mozev sam da igram, a oni bea 4ca... otkaj mene bese samo tiny po poveke razvien, a Ogre Maxi ja ebese rabotava koga mi dava stun...
gi poseruvav eden po eden, posle koga ke me zgrap4at i gotovo, kill sum.. inaku bev 32 - 6.. posle me rasturija:S
ova trebase da bese nasa ama ne mozev sam... najmnogu ja ebea rabotava ogre i mortred.
btw, koga sme ovde, da mi kazete sto itemi po red treba da se sklopuva na Slark, bidejki ednas mi se padna i neznaev da go igram, i vtoriot pat go birav ne znaev, i tretiot mi rekoa znaes li da go igras, i vikam ne .. i mi objasnija magiite i po4nav da gi poseruvam, i posle 4etvrtiot pat gi poseruvav i ova e petiot pat :D
aj iskomentirajte, itemi, scor ono vono pls ...
i da, za itemite da mi kazete !!
OBAVEZNO.


KISS..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom