Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Иначе само ја играв со АВП. Другите сите беа со м4 и ак47. Замислете сеа колку ми беше тешко да ги совладам во close combat. Абе све вештина е тоа браааааааааааааааааааат :D:D:D:D:D
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
честито за 3цата победници :) :back:
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
ко прва постава админи, никад нема да има. ептен чатал има сеа. дури и од играчи.. лажат кутрите, се прават админи и со банови се закануваат... ќе го викнеле овој, ќе го викнеле оној.

поздрав до стара школа, зиле, овер, мац, скорпио, тони, хангри, контињерот и се извињавам ако сум изоставил некој. ме пукаат флешови.
мора да се средат админите.
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
честито за 3цата победници :) :back:
Фала фала :back: :back:
Да не ти се врати :pos:





Инаку респект за првата постава админи. Не дека ги многу сакам ама R-E-S-P-E-C-T find out what it means to me. :D:D:D
Се шалим, многу ги сакам :back:
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
evevee sea i mene ke me stat admin ali toa ne mi e kef niso ali ako se vratat site adminite so beat porano ne sakam da sum admi9n ne kako denes sekoj 13 -15 god admin e a nemat pojma za admin :mad::mad:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
ко прва постава админи, никад нема да има. ептен чатал има сеа. дури и од играчи.. лажат кутрите, се прават админи и со банови се закануваат... ќе го викнеле овој, ќе го викнеле оној.

поздрав до стара школа, зиле, овер, мац, скорпио, тони, хангри, контињерот и се извињавам ако сум изоставил некој. ме пукаат флешови.
мора да се средат админите.
Имав намера, да постирам ваков пост, мислам дека најдобро се држевме и секогаш бевме на располагање, често пати, за мене лично, со жиле_киллер по цела ноќ сме играле, 3та смена, времиња беа тоа:helou:
 

Red

41M847
Член од
10 јуни 2007
Мислења
388
Поени од реакции
6
evevee sea i mene ke me stat admin ali toa ne mi e kef niso ali ako se vratat site adminite so beat porano ne sakam da sum admi9n ne kako denes sekoj 13 -15 god admin e a nemat pojma za admin :mad::mad:
А ти имаш појма за админ?о.О
 

HaRdToGeT

UnStOp@bbLe KiLLeR
Член од
18 септември 2005
Мислења
373
Поени од реакции
7
ко прва постава админи, никад нема да има. ептен чатал има сеа. дури и од играчи.. лажат кутрите, се прават админи и со банови се закануваат... ќе го викнеле овој, ќе го викнеле оној.

поздрав до стара школа, зиле, овер, мац, скорпио, тони, хангри, контињерот и се извињавам ако сум изоставил некој. ме пукаат флешови.
мора да се средат админите.
Tocno e toa kengur, posledno vreme vleguvam so drug nick, nema da go otkrijam ... no sepak zabelezuvam ... deka se falat so banovi .. ili pak prashaj koe e admin site se javuvaat kako admini .. ama deca nemozes da im zabelezis no nerviraat ponekogas so taa iritacija .. pcujat odreden igrac i ako toj im vrati so pcuenje vikaat admin i ke si go odnese tipot ban nikriv ni dolzen .... na toa treba da se stavi red.
 

trickster

Remember the name …
Член од
19 август 2007
Мислења
452
Поени од реакции
14
Ili ke se vratat starite t.e lugeto koj sto znaat sto znaci admin i obvrskite so gi nosi toj cin ili so vakvi decista ne samo sto se uriva reputacijata na serverite nego nabrzo za zal ako prodolzat vaka ke nema igrivost i uzivanje na kgn vo kratki crti propast pozz
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Кајгана стана како Барселона. Пред 2 години беше супер. Сега мора да се прави реконструкција!!! Под хитно да се смени Рајкард, овај ТонИнтер :pos:
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
ко прва постава админи, никад нема да има. ептен чатал има сеа. дури и од играчи.. лажат кутрите, се прават админи и со банови се закануваат... ќе го викнеле овој, ќе го викнеле оној.

поздрав до стара школа, зиле, овер, мац, скорпио, тони, хангри, контињерот и се извињавам ако сум изоставил некој. ме пукаат флешови.
мора да се средат админите.
hahha uste jas ostanav da se javam :)

toa bea za mene najinteresnite denovi na serverot :)
zatoa sto navecer se sobiravme dobro poznata ekipa :) se znaese koj e koj... i nemase mnogu novi igraci. pretezno bevme ista ekipa i se bese top!
ali ne mislam da se vrakjam pak na toa...zatoa sto premnogu foliranti ima...
 

HungryWolf

Deep In Tha Forrest
Член од
30 јануари 2007
Мислења
793
Поени од реакции
4
ко прва постава админи, никад нема да има. ептен чатал има сеа. дури и од играчи.. лажат кутрите, се прават админи и со банови се закануваат... ќе го викнеле овој, ќе го викнеле оној.

поздрав до стара школа, зиле, овер, мац, скорпио, тони, хангри, контињерот и се извињавам ако сум изоставил некој. ме пукаат флешови.
мора да се средат админите.
Така е мен, тоа беа времиња, шо вика скорпи.. по цела вечер се играло, и нонстоп имало админи, сеа се админи ама ко да ги нема воопшто, ептен ретко глеам, дефинитивно треба да се средаТ, а да и едно питање до TonInter, зашо ја сум тргнат ко админ уопште ? :) со алак збореф вика дека е ок да сум админ и дека нема врска он со тоа, барем да ми кажефте ц ц ц поздраф
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
да илустрирам само:


VGG | *MladenoV* : ejj smrdlak

PLEY_BOY_MALEARDI dropped
PLEY_BOY_MALEARDI has left the game
kengur <3 MANCHESTER UNITED : canibal, ebate c c c c c

playa& is joining the Counter-Terrorist force
VGG | *MladenoV* : sakas li bann be

caniball : haha

(Terrorist) fHuS : awp

Infusion TeaM | fam0us : aj be sakam

caniball : so sakas?

VGG | *MladenoV* : aj neka flez sparky samo

r3.Juice (RADIO): Fire in the hole!
TRIPKA (RADIO): Fire in the hole!
The BloodY alboZ (RADIO): Fire in the hole!
VGG | *MladenoV* : ke vida

*** The BloodY alboZ killed Infusion TeaM | The_Archer^ with a headshot from ak47 ***
cannonball killed kG.dsw with m4a1
Infusion TeaM | fam0us : i sho sparky ka kje fleze??..

итн,итн...
едит-ова се дешава сега =)
леле тужибаба :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom