Кој е вашиот омилен админ на Кајгана CS серверите и зошто ?

Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Па вака сите админи ми се допаѓаат кога се на сервер :smir: ама кога е иле е нај кул заш става добри мапи , како дд2 , инферно , авп и то :)
хехехе саа и ти иЛе ... го нема ни најмалко на серверов :) как шо знам јас
 

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
на мене ми се омилени Мето,Гоко,Иверсон,........
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
147
Поени од реакции
1
skoro site se dobri so isklucok na....ama nema da zboram za toa na ovaa tema:D:D:D:D pozz najomileni mi se goko i st.elymas
 
Член од
26 јануари 2008
Мислења
73
Поени од реакции
4
ma Iver be zakon e !! od koa stana admin se e kako so treba (bar koa e na server) !!NE napravile greska so te stavija !! BRAO BRAO .... samo taka da prodolzis ... Isto taka moram da go pofalam i VIP>Elymas (taka mislam bese) deka dobro si ja vrsi rabotata....iako e debitant:D
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Па вие продолжувате да лижете гз:)
TonInter e najbolje jeeeeeeee
 
Член од
3 јуни 2007
Мислења
236
Поени од реакции
1
Ako kazes koj e najbolje spored tebe nemora da znaci deka lizes gz ... :party1:
 

Mike Tyson

Never,never,NEVER GIVE UP!
Член од
20 август 2007
Мислења
2.630
Поени од реакции
156
Ako kazes koj e najbolje spored tebe nemora da znaci deka lizes gz ... :party1:
Офтопик-Абе добро може и темава не е лижење гз ама ајде нека биде по твое,а и плус ТонИнтер уште на почеток кажа што се дешава со темава!
п.с - ТонИнтер ти текнува на Мсн кога ти викав за Ајверсон дека ке биде добар админ и дека он е највеке онлине ти не ми веруваше:)Еве сега гледаш дека си грешел:baeh:
ТонИнтер е најбољи :nesum:
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
jas so gledam na server iverson e naj dobar admin valag pisuva war up pos,le dava res se po pravilla kako treba ako ke go utepat odma ne dava res ceka site da se umrat posle ress i ako dava res live ako ke se utepa 1 ne dava res TOO ne kau drugi admin kako saka prai :) ae :salut:
 
Член од
30 ноември 2007
Мислења
65
Поени од реакции
0
kgb ziti se pisuvaj porazbirlivo dusa mi iskaca dodeka ti procitam neso
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
jas so gledam na server iverson e naj dobar admin valag pisuva war up pos,le dava res se po pravilla kako treba ako ke go utepat odma ne dava res ceka site da se umrat posle ress i ako dava res live ako ke se utepa 1 ne dava res TOO ne kau drugi admin kako saka prai :) ae :salut:
Да бе брат да, така е. :)

Ебаго, ни сам не си разбираш што си пишал.
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Па мислам дека кога ке дојде билла бонг(арес) ми се расположува денот, со него е нај убаво и иверсон е тука некаде, без навреда до другите, и тие се океј ! =)
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Фала му на бога, до сега се немам скарено со админ =)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom