Каролина Гочева

Член од
22 ноември 2008
Мислења
673
Поени од реакции
102
Ја гледав вчера на ОТ и беше супер како и секогаш,посебно на Lade marmalade покажа како се пее во живо. А на оние од А1 срам да им е со тоа што го направија намерно па демек сателитот не беше во ред како да не.Инаку имав некое претчуство дека тоа ќе го направат но со тоа само покажаа колку се непрофесионални и ништо повеќе.Па после се лутат зашто сите гледаат НоваТв.:tv:
 

jasisamojas

Не ми треба титула
Член од
26 ноември 2008
Мислења
762
Поени од реакции
423
Да Каролина беше одлична на ОТ! Јас гледав на Нова, а што направиле од А1?!
А дали некој знае од колку часот ќе биде саботниот концерт?
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
673
Поени од реакции
102
Да Каролина беше одлична на ОТ! Јас гледав на Нова, а што направиле од А1?!
А дали некој знае од колку часот ќе биде саботниот концерт?
Концертот ќе биде во 20h.А она другото се случи поради војната на двајца исфрустрирани будали од А1 и Сител кој мислат само како и од каде да украдат пари ете тоа е тоа.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
и не само тоа, А1 од пред некое време се има скарано и со АВАЛОН и со Томато, а со СИТЕЛ да не збориме
а до пред 1 месец беа набоље партнери А1 со сител и авалон
ете тоа е болната вистина!
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Да бидам искрена, вчера Каролина беше одлична!
Ни Ана, ни Соња не можат да и` се фатат за малото прсте!
Ме наежи кога вчера излезе и пееше со нив двете.
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Се согласувам Каролина беше одлична! Мислам дека го пееше делот на Кристина Агилера (најтешкиот од песната).
Инаку, Каролина е една од Македонските пејачки кои ги почитувам. Не ми изгледа како некој што се преправа.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Па и она самата си кажа, дека се појавила во една етапа од нашата музичка сцена кога не постоело лице,мерие и глумење лудило, и поради тоа и опстоила досега, па така и ќе продолжи, не се преправа, искрена е, одмерена, умерена во сите изјави и како таква и успева
дали само слушнавте колку публиката ја знаеше МОЈОТ СВЕТ и сите ја пееја, мислам дека Мојот свет и е најпозната песна на балканов
јас утре купувам карта и сите се гледаме во сабота на концерт
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
А, нели Каролина студира на ФОН? Како тогаш е раскарана со А1, кога Фијат и Велија се роднини? :nesum:
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
673
Поени од реакции
102
Беше и на свадбата на Лејла на Велија,инаку тие двете се пријателки а баш и на отворањето на бутокот на Дино беа заедно со Каролина.
Али Велија е посебен тип на човек кој не бира начини на кој ќе се докопа до некој денар.
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Не ми се верува што читам. Постаро е, ама вреди да се прочита колку има луѓе како што не треба... среќа што има и од обратните...

Од: дани Датум: 20.10.2007 08:25:04 само се прашувам , зошто каролина не беше на погреб?




Од: svetle Датум: 20.10.2007 11:59:47 Dali e toa bitno. Jas te prasuvam tebe bese li ti. Zarem Karolina trebase da stoi pred kamera za da ja vidime.




Од: Skorpija Датум: 20.10.2007 12:25:58 Karolina ne prolea nitu edna solza koga davase intervju... Za nea ne vazi pesnata od ANGELOT -"Srce nije kamen". nejzinoto srce E kamen.




Од: milco Датум: 20.10.2007 12:35:46 sramota za karolina.nema nikakvo opravduvanje ova ili ona mi se sluci.




Од: ??????????????? Датум: 20.10.2007 13:16:21 ne si gledala dobro karolina prva pomina




Од: veronika Датум: 20.10.2007 14:35:41 A zosto toa tebe te interesira? Ako doznaes zosto ke se cuvstvuvas podobro?




Од: Svetlana Датум: 20.10.2007 20:13:39 Luge dosta veke so prepiranja i krivenja. Zarem ne ja sfativte porakata na tose?? Da se sakame , pocituvame, da pravime dobri dela i da veruvame vo Boga. Pa sekade i vo bilo sto ke se spomenese imeto Tose, sekogas stanuvase hit. Toa bese nesto prekrasno.. Tose te sakame i se raduvavame na sekoja tvoja nasmevka i tvoj uspeh.




Од: sanja Датум: 20.10.2007 20:45:39 vo vesnikot svet mozete da vidite slika deka karolina bese prisutna na pogrebot na tose, a i toa deka place!




Од: stojna Датум: 20.10.2007 23:36:12 ne mi se veruva ova sto go citam. se natprevaruvate koj poveke ke gi sudi site luge koi bile ili ne bile na pogrebot?????????? sekoj od nas ima pravo da ja dozivuva ovaa GOLEMA TRAGEDIJA I OGROMNA BOLKA ZA SITE NAS kako sto toj samiot ja dozivuva a ne kako sto drugite smetaat deka treba!A so ovie vasi komentari samo ja pokazuvate vasata malodusnost i ogranicenost i poveke od ocigledno e deka POVEKE ve interesira koj dosol na pogrebot otkolku toa deka izgubivme eden GOLEM I NAVISTINA DOBAR COVEK> ZALOSNO! Tose bi se zgrozil od vakvite komentari, a vie ne naucivte ocigledno NISTO od nego.
 
Член од
22 ноември 2008
Мислења
673
Поени од реакции
102
И покрај демантирањето од страна на дирекорот на А1 дека не ја бојкотирале сепак од извори од А1 кажуваат дека тоа е намерно направено зашто Авалон соработувале со Сител.
Инаку за информација Каролина вечер има концерт во Ниш,а за Нова година ќе пее во ЦрнаГора во хотел Гранд во Цетиње
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
a oд каде тоа ,дека Велија демантирал?
тешко да за Нова Година идам за Ниш, али еве во сабота ќе уживам со Каролина и нејзината музика
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Како може да ја слушате оваа? Врска нема од пеење, ниту глас, ниту стас...ѓутуре...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom