Економски факултет (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 септември 2007
Мислења
151
Поени од реакции
3
Aj nekoj neka kaze za Javni finansii kako e?????? Od prasanjava od Libro uplav me fati, stvarno se vakvi??
 
Член од
22 август 2009
Мислења
124
Поени од реакции
13
a tie sto se kvadrat mozat da prijavat sega vo april sega ???????????? sto im ostanal eden predmet da iscistat godina mozat tie da polagaat??????
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Kolku se vredni na ekonomski sigurno ke gi dobieme statistika utre hahah......a site ke ucat od prezentacii i skripta nema sega za sega nekoj pametan da uci od kniga :D

паметно кажано вредност ги е 2 име:D:D:D.
а за учење да,па и не се испллати да се замараш толко од књигу кд можеш и овакој да положиш...барем такој викав...остануе да видимо.
kumanovke pisuj na makedonski za svi da te razberev :smir:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Ми стигна порака во моментов на фејсбук дека најверојатно прва година ќе се собираме во кафанa во сабота за да прославиме што поминаа колоквиумите, ама уште не е сигурно каде и кога...е не може бе, кајгана собиранка е тогаш им кажав за друг ден да организираат, не е фер:nerv:
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
160
Ќе иде некој по резултати после? да провери и за мене? :):smir:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
Една другарка сега ми кажа, рекле вчера дека статистика ќе има резултати денес после 13 часот, а економика ќе има после 14 часот....страв ми еее!!!:nesum:
 
Член од
27 февруари 2010
Мислења
31
Поени од реакции
1
-kumanovke pisuj na makedonski za svi da te razberev :smir:

-Ова беше за мене наменето знам :smir:


aко е за тебе тогаш јас ќе си молчам:D


П.С.ај ако иде некој до факс,нека ги слика резултати економику,зошто на сајтот тешко да има:Dнели е добра идеја хехехе:helou:


статистика порано резултати од економика?????абе ај....
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.295
Поени од реакции
15.512
kumanovke pisuj na makedonski za svi da te razberev :smir:
aко е за тебе тогаш јас ќе си молчам:D
Мислеше ТИ да пишуваш за сите(т.е. јас) да разбереме... значи на тебе се однесуваше тоа да пишуваш на македонски, а тоа сите на мене :smir:

п.с. Постои едно нешто "Цитирај", користи го за да се разбереме поубаво:smir:
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
55
Поени од реакции
2
Moze li nekoj sto polagase informacioni da ni kaze kakvi bea poto4no tie prasanjata na dopolnuvanje zasto najverojatno sli4ni ke bidat i na e-biznis poso ist e profesorot. Mislam dali bea definicii ili nekoi li4ni zaklu4oci ??? onaka od prilika da imame pretstava :D fala :D
 
Член од
2 јуни 2008
Мислења
101
Поени од реакции
0
Лавица добра ти е идејата за да се сликаат резултатите :) Ама како да нема волонтери. Јас немам усб кабелче инаку ќе завршев работа.
А за статистика не ми се верува, еден куп задачи за прегледување, повеќе од математика всушност. Освен тие кај Калина шо имаа по три, ама ни она не ми се верува дека ќе ги прегледа толку бргу...
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Мислеше ТИ да пишуваш за сите(т.е. јас) да разбереме... значи на тебе се однесуваше тоа да пишуваш на македонски, а тоа сите на мене :smir:

п.с. Постои едно нешто "Цитирај", користи го за да се разбереме поубаво:smir:
hehehehe fala Beneamata na pojasnuvanjeto:smir:vidis kako jas se boram i ti da mozes da ja razberes:smir::smir::smir:nego aj nekoj neka gi slika rezultatite po statistikU i ekonomikU pa neka objavi tuka :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom