Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
ке те разочарам.....НЕ СУМ !!!
ејј стварно извинете ме ,пријатно ми беше дружењето со вас,ама дружењето со вашите сестричи ми е помило.
легнувајте да спиете пошо ке ве кажам на сестрите !!!
KAZI NE I NA TVOJATA MILO KE I BIDE STO KE JA POTSETIS NA NAS ........... VO GRADISTE I VO KRANI..... 100 NA EDEN DA MI DOJTE ZADOVOLNI KE SI OJTE......... EJ DRUGARCE EJ SKOPJENCE ZOSTO BEGAS TI OD MENE NA CKEMBAR SI ALERGICEN NA DEVOJCE TI SI SLICEN...... EJ DRUGARCE EJ SKOPJANCE EVE VEKE BLIZI DERBI KJE VE TEPAM KJE VE GAZAM.... OOOoooOooooOOOOOooooOOOOoOOOoooooOO
EJ DRUGARCE EJ SKOPJANCE
NE KE MI E MENE LESNO
POSLE NEMA KOJ DA TEPAM
NE KE MI E INTERESNO
ooooOOOOOOOOOOOOooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOoooooooo
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
СКОПЈАНИ УСТВАРИ СИТЕ ИМААТ ХЕМОРОИДИ.не од друго од ДУПКИТЕ ВО ГТЦ.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
KAZI NE I NA TVOJATA MILO KE I BIDE STO KE JA POTSETIS NA NAS ........... VO GRADISTE I VO KRANI..... 100 NA EDEN DA MI DOJTE ZADOVOLNI KE SI OJTE......... EJ DRUGARCE EJ SKOPJENCE ZOSTO BEGAS TI OD MENE NA CKEMBAR SI ALERGICEN NA DEVOJCE TI SI SLICEN...... EJ DRUGARCE EJ SKOPJANCE EVE VEKE BLIZI DERBI KJE VE TEPAM KJE VE GAZAM.... OOOoooOooooOOOOOooooOOOOoOOOoooooOO
EJ DRUGARCE EJ SKOPJANCE
NE KE MI E MENE LESNO
POSLE NEMA KOJ DA TEPAM
NE KE MI E INTERESNO
ooooOOOOOOOOOOOOooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOoooooooo
Lozari +Ckembari = Homosexual Brothers, ajde izmavajte si go ednas na opincite bitolski
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
а ти глеам најголемиот е*ач си...бегај таму бе сељандуро една тебе ни мајка ти не те сака не па некој друг
Ne jadi burek tebe ako ti kaze koki komita da ja ebis majka ti i nea ce ja izebis a ne pak da ja sakas ili da te saka kaj znaes ti so e sakanje.
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
JA PRASAV.... I MI VIKA SITE SKOPJANI SE PE*ERCINJA
ЕВЕ И ПОТВРДА ЗА ТОА ------------

Секс преку дупка во ГТЦ

Јавните тоалети во подрумот на Градскиот трговски центар во Скопје станаа собиралиште на скопските хомосексуалци кои сакаат авантури со непознати партнери. Заради секс со непознат партнер направени се дупки на дрвените прегради меѓу кабините во тоалетот, кои популарно се нарекуваат "глори холс" или славни дупки.

Муабетите за геј дупките на големо се раширија низ Скопје, а факт е дека на преградите во двата машки тоалета во подрумот на ГТЦ има дупки. Направени се на преградата меѓу претпоследната и последната кабина, идентично се изрежани и само се разликуваат по висината на која се поставени. Дупките се широки околу 7-8 сантиметри и се на висина од околу еден метар. Очигледно е дека не се насилно пробивани со кршење на дрвениот параван туку правилно и прецизно изрежани, што значи дека некој се потрудил да внесе машина за дупчење во јавниот тоалет.

Инаку, во двата тоалета во подрумот на ГТЦ е крајно нечисто и смрди на фекалии, урина, па дури и на скапана мрша. Муабетите велат дупките се користат и за орален и за анален секс.
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ne jadi burek tebe ako ti kaze koki komita da ja ebis majka ti i nea ce ja izebis a ne pak da ja sakas ili da te saka kaj znaes ti so e sakanje.
:pos2::pos2::pos2: кој е тој бе??
мајка ти требала да абортира кога и кажале дека носи франкештајн..али ептен неќела:pos2::pos2:
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.659
Поени од реакции
2.867
si ebe kurvi od mtv tie cigankite so gi uapsija tuku sea so ke praj koj znae nema so da ebe pa sami ke se ebat lozarive :pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom