Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
:pos2::pos2::pos2::pos2:

Еве го и овој остаил податоци....Не е полиција ова бе абдал...:tapp:

П.С. Адреса немаш напишано... Си забораил у брзање...
Za adresa prasaj po doma tvoite sigurno znaat majkati i sestrati najcesto mi doadjaat na gosti pa ako ne ti se brza prasaj gi i ako doadjas dovedi gi i niv da mi priredam zabava
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.991
Поени од реакции
1.266
aj cestito pobeda,epten ste gi utepale.Ne mozeh da dojdam,bev na pat,zakasniv,a i tie turcite so taa turbinata preku kur mi se,se blokiraa.Ke ima li snimka?Vo vrska so mabeto za Gjurov,abe nie kolku sakame moze da komentirame,ama ako koza laze,rog ne laze.De na taj idiotskio sajt na KFM videjte lanska statistika za cela sezona,dali u nekoa tabela ke go sretnate Gjurov,dali Taso.Aj jas nemam vrska,vie imate,ama da te nema u ni eden element u prvi deset u cela liga,a drugio da go ima skoro na sekoja i tava ,vtor tret,dali ima prostor za mabet.E saa deneska vie ak ste go zbrkale na Taso ,koj go ebe i nego ak e slab na psiha,ama ak praame mabet za kosarkarsko znaenje,pred brojkite pocit molam.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.991
Поени од реакции
1.266
za Radijalnoto momce...luster,epten u podsvest sum ti be,kako senka me prates,daj otkaci se,nema sansi da ni uspee vrskata,epten si ruzna,osven ako pustes dolga kosa,ke razmislam
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.991
Поени од реакции
1.266
Nikola smiri topkata be ,nemam namera pa da se prepucavam cela vecer,uzivi,ja tepaate,Ivana ga ebaate,denot mi bese super,ne mi go rasipuvaj,ke dojde den ke se sretneme,ne te zabravam,
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
Nikola smiri topkata be ,nemam namera pa da se prepucavam cela vecer,uzivi,ja tepaate,Ivana ga ebaate,denot mi bese super,ne mi go rasipuvaj,ke dojde den ke se sretneme,ne te zabravam,
jas sigurno ke te zaboarvam posto takvi seljaci kako tebe gi ima mnogu i sekoj den mi pusat ali koga ke te natepam slobodno kazi mi se koj si zasto posle ke se nerviram nema da znam koj sum natepal ali nemaj maka ne ke mi e mene lesno posle nema koj da tepam ne ke mi e interesno :pos2::pos2::vozbud::vozbud::pos2::pos2::vozbud::vozbud::pos2::pos2::vozbud::vozbud:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
aj cestito pobeda,epten ste gi utepale.Ne mozeh da dojdam,bev na pat,zakasniv,a i tie turcite so taa turbinata preku kur mi se,se blokiraa.Ke ima li snimka?Vo vrska so mabeto za Gjurov,abe nie kolku sakame moze da komentirame,ama ako koza laze,rog ne laze.De na taj idiotskio sajt na KFM videjte lanska statistika za cela sezona,dali u nekoa tabela ke go sretnate Gjurov,dali Taso.Aj jas nemam vrska,vie imate,ama da te nema u ni eden element u prvi deset u cela liga,a drugio da go ima skoro na sekoja i tava ,vtor tret,dali ima prostor za mabet.E saa deneska vie ak ste go zbrkale na Taso ,koj go ebe i nego ak e slab na psiha,ama ak praame mabet za kosarkarsko znaenje,pred brojkite pocit molam.
Какви статистики бе пријателе, го видовме на дело вашиот Бог Димо од Градско, и ланската сезона и сега, ти утамици гледаш или статистичар си? Ја имаше и куртоазијата од судиите цела вечер и пак со се слободни ни 10 коша не успеа да даде, едноставно Ѓуров му е у психата влезен, или пак толку му се можностите на Димо, друго не знам шо може да биде, една тројка даде од бааѓи обиди и одма се накурчи, ебате сељакот глуп небричен, се траеше ѓоа пизда на Ивана Ивана, и прекините престана да ги веде.

Едит: Забораив да кажам, сеа знам зошто центарци ги викаат Нежни Момци :smir:
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
aj cestito pobeda,epten ste gi utepale.Ne mozeh da dojdam,bev na pat,zakasniv,a i tie turcite so taa turbinata preku kur mi se,se blokiraa.Ke ima li snimka?Vo vrska so mabeto za Gjurov,abe nie kolku sakame moze da komentirame,ama ako koza laze,rog ne laze.De na taj idiotskio sajt na KFM videjte lanska statistika za cela sezona,dali u nekoa tabela ke go sretnate Gjurov,dali Taso.Aj jas nemam vrska,vie imate,ama da te nema u ni eden element u prvi deset u cela liga,a drugio da go ima skoro na sekoja i tava ,vtor tret,dali ima prostor za mabet.E saa deneska vie ak ste go zbrkale na Taso ,koj go ebe i nego ak e slab na psiha,ama ak praame mabet za kosarkarsko znaenje,pred brojkite pocit molam.
eee,so tebe te macelo,statistikata.ami sinoca ti zboruvase za virusi,i sea ne ti teknue kaa strucnjak so e rabotata.
e ,pa vaka da ti kazam.feni ima ekipa t.e. 11-12 super kvalitetni igraci za nasi uslovi,i na seta ozgora nogu pameten trener so gi rotira na sekoa utakmica,a i u sekoj moment se znae so i za kogo se igrae.
taka da site skokat,site dodavat,site branat,site napadjat i sutirat po precizno izigrani akcii koi pak se tolku raznovrsni so ima za sekoj po 2-3.
zatoa e bre feni golema ekipa i kaa so vi reku pred nekoj den ne e mackina kaslica.nikoj ne brka statistika za da ga ima na toj sajto so go vikas.
virusi od tipot fani sutni(dimceto) i ne ja davam topkata,doma ce ja nosam(timbata) u feni nema, ai tia eden po malku so zaebavase u vrska so toa go ispratija na drugo mesto da se proba.feni e tim od drugari i zatoa ne moze da se tepa.so lajonsi se pobedija sami,a ne ne pobedija oni,ama toa se slucuva ednas-dvapati i na najgolemi ekipi godisno,taka da ne se sekiri ti.tamu pogore termitot ubavo napisal,ako via rabotnicki e konkurent za titula vaj godina so bi rekle strumicajne,togi po kavadarecki ja ce ti kazam,davaj drugi deca ,via ne gi biva.
gledaj snimka vecer i zaebi statistika.nea ja izmislija kompjuterdziite za da zimat plata.bidi mi pozdraven mora da porabotam pa malce.sea i ja ogladne od navivanje i pluskanje.:helou::helou::helou::helou::helou:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
1.991
Поени од реакции
1.266
Taso ako e placko i slab na psiha koj go ebe ,nek igraa basket pozadi skolo,on gube od tava,ama jas zboram za toa koj kolku znae i moze,a ako ne znae tava da go pokaze,jebi ga,pa za toa i on igra u MAK liga,a ne na strana,bas zaradi karaktero.Kako bea Sokolov i Stanko,tie od MTV aber nemat od snimkata
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
Taso ako e placko i slab na psiha koj go ebe ,nek igraa basket pozadi skolo,on gube od tava,ama jas zboram za toa koj kolku znae i moze,a ako ne znae tava da go pokaze,jebi ga,pa za toa i on igra u MAK liga,a ne na strana,bas zaradi karaktero.Kako bea Sokolov i Stanko,tie od MTV aber nemat od snimkata
abe ti zboruvas samo za da te ima tuka na postovite,za da si potvrdis oti mrdas po malku.so treba da ti se nacrta za da vidis koj kolku znae.ako ne te drze procesoro citi od vcera.osum pati ve tepaa lani djoa magarinja i vi gi zea dvete tituli.prasanjeto za tebe e nagradno sea .KOJ KOLKU ZNAE?
 
Член од
17 ноември 2008
Мислења
214
Поени од реакции
2
abe ti zboruvas samo za da te ima tuka na postovite,za da si potvrdis oti mrdas po malku.so treba da ti se nacrta za da vidis koj kolku znae.ako ne te drze procesoro citi od vcera.osum pati ve tepaa lani djoa magarinja i vi gi zea dvete tituli.prasanjeto za tebe e nagradno sea .KOJ KOLKU ZNAE?
ZA TOCEN ODGOVOR SLEDI NAGRADA.
(ako bidis umen do krajot ce ti kupam cetvrt burek):smir::smir::smir:
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
82
Поени од реакции
0
Мислам да се знае кој е кој :smir:
Би им препорачал на одредени стручњаци да ја гледаат снимката вечер, да си го видат талентот од Градско, и тиа шо не може да оде, Марјан Ѓуров... чисто да нема заблуди, и другиот инвалид видете го, тиа Стариот, шо нема врска у одбрана.
Кол кај нас најдобар, ги силуваше, ваква партија нема пружено од финалето со Струмица... ме мрзе сеа да пишам поединечно за сите, ако го интересира нешто некој нека праша :)

И за навивањето нешто, ЦБП ништо посебно, ги мислев подобро дека ќе бидат, бројката не беше така лоша ама пеењето за никаде, Лозари се подобри на ВВ Тиквеш, озбилно...
И кога губеше Работнички 20 коша у 4/4 устата на ја отворија, па почнаа да фрлат со разни предмети, како прво немат општа култура, навивачка па ич.
Бевме само обични гледачи и пак ги надвикавме, да имаше Лозари па кај му беше крајот :)
vo kolku ke davaat snimka i kazi mi dali ke ja davaat na MTV ili na nekoja druga?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom