Фан Клуб : Фени Индустри

Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ке доаѓаш ли вечер бе во Кавадарци да те почастам некоа ракија:pos2::pos2:
We'll be coming, we'll be coming, we'll be coming down the road!!!
Како е атмосферата во Кавадарци?Дали мајките ги спремаат нивните ќеркички поради доаѓањето на скопјани?:pipi:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
We'll be coming, we'll be coming, we'll be coming down the road!!!
Како е атмосферата во Кавадарци?Дали мајките ги спремаат нивните ќеркички поради доаѓањето на скопјани?:pipi:

Глеај сеа колку си расипан а те праам човек или каа шо викат старите ти го крстиш оно прде ја ти викам да запознајме да те напоам ракијца ти друго тропаш туку глеај ви да се спремате да бегате вечер:smir::tapp:
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
We'll be coming, we'll be coming, we'll be coming down the road!!!
Како е атмосферата во Кавадарци?Дали мајките ги спремаат нивните ќеркички поради доаѓањето на скопјани?:pipi:

Никсон од Марена го спреаме за вас... веруам дека ќе ве задоволе...

Ц ц ц, ти ракија му нудиш они глеај како ти враќат, брее покварен народ... и ја знаеме вашата сексуална определеност, да не се лажиме со ќерки :smir:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Глеај сеа колку си расипан а те праам човек или каа шо викат старите ти го крстиш оно прде ја ти викам да запознајме да те напоам ракијца ти друго тропаш туку глеај ви да се спремате да бегате вечер:smir::tapp:
Rakijata e zlato be ne se dava na sekoj posebno ne na vakov covek
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Никсон од Марена го спреаме за вас... веруам дека ќе ве задоволе...

Ц ц ц, ти ракија му нудиш они глеај како ти враќат, брее покварен народ... и ја знаеме вашата сексуална определеност, да не се лажиме со ќерки :smir:
haha :pos2::pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Никсон од Марена го спреаме за вас... веруам дека ќе ве задоволе...

Ц ц ц, ти ракија му нудиш они глеај како ти враќат, брее покварен народ... и ја знаеме вашата сексуална определеност, да не се лажиме со ќерки :smir:
Море глеај Здраве да не го наметне та НИксон:vozbud:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Малку загревање што се палите?:vozbud:
Погледнете ги и вашите постови на претходната страна!

Инаку очекувам тежок натпревар .Ова ќе биде еден од најбитните натпревари за двете екипи оваа година(до плеј-оф) за одлучување на првото место.Очекувам јака добра атмосфера од моето Кавадарци и нормално победа на Работнички.Ако се оствари победа, мислам дека послем ќе биде многу полесно , а доколку Фени победи ,тогаш ќе биде пожустро.
Поздрав и се гледаме!
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Малку загревање што се палите?:vozbud:
Погледнете ги и вашите постови на претходната страна!

Инаку очекувам тежок натпревар .Ова ќе биде еден од најбитните натпревари за двете екипи оваа година(до плеј-оф) за одлучување на првото место.Очекувам јака добра атмосфера од моето Кавадарци и нормално победа на Работнички.Ако се оствари победа, мислам дека послем ќе биде многу полесно , а доколку Фени победи ,тогаш ќе биде пожустро.
Поздрав и се гледаме!
Ее така ѓоа човеци да се разбериме, плус ти и кавдаречка жичка имаш :)

Фени баце не смее да изгуби на овој натпревар, и веруам дека ќе ве тепаме, може да не биде убедливо ама сепак очекуам победа и добра атмосфера. :smir:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Ее така ѓоа човеци да се разбериме, плус ти и кавдаречка жичка имаш :)

Фени баце не смее да изгуби на овој натпревар, и веруам дека ќе ве тепаме, може да не биде убедливо ама сепак очекуам победа и добра атмосфера. :smir:
De be eden Amak gi tepal nepa li nie Amak tuka go zgazivme edno 30 razlika beshe mislam
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Ее така ѓоа човеци да се разбериме, плус ти и кавдаречка жичка имаш :)

Фени баце не смее да изгуби на овој натпревар, и веруам дека ќе ве тепаме, може да не биде убедливо ама сепак очекуам победа и добра атмосфера. :smir:
Јас по цела фамилија сум кавадарчанец ,единствено што не сум роден во Кавадарци. :D
Јасмин ми буди многу спомени, Мун,Блу,Александрија истотака.:vozbud:
Уште еднаш поздрав сите кавадарчани!:helou:
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Јас по цела фамилија сум кавадарчанец ,единствено што не сум роден во Кавадарци. :D
Јасмин ми буди многу спомени, Мун,Блу,Александрија истотака.:vozbud:
Уште еднаш поздрав сите кавадарчани!:helou:
ooo ti od nasiot soj si bil a ami so pcues togas cerki merki ne zaebavaj da go emm vi ste dobri momci se rede so vas nekako so via od Selodrom ne se rede nikako :smir:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
De be eden Amak gi tepal nepa li nie Amak tuka go zgazivme edno 30 razlika beshe mislam
Ако гледаш по таа логика,Левски беше поразен од Работнички во сред Софија, а Работнички играше и без 2 стандарни првотмици.4 дена пред натпреварот во Софија Левски го победи Лукоил, така да квалитет пред се, а потоа и борбеноста која ќе се прикаже на теренот се најбитни работи за да се победи една екипа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom