Фан Клуб : Фени Индустри

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Опааа, ќоотееек, ќе биде интересно а
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Кој ќотек воа ако не се некои деца од 15-16 годинки ја еве на мешат баби и жаби ај еден да не видам со к... ке ве тепам
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Од кај се појавиа наеднаш бе виа типови, цела година ни тука пишиме вакви типови не е имало наеднаш се појавиа да ни кажуат шо треба да прајме, абе ни туа до ќотек сме а дотеруеле за Фени, сме се расправале со струмичани, скопјани, мајки шајки се летало, сме а бранеле честа на клубот и на градот, они дојдоа сеа да ни кажуат ни не сме го сакале фени, дојде време меѓу нас самите да се расправаме кој повеќе го сакал фени, срамота е бе свестите се доста е ајде кажано е шо требеше да се каже и толку е таа работа крај

SNIMANI STE VO ROBERTO I NA SEKOJ PREDHODEN MUABET SO GO IMATE PRAVENO SO BILO KOJ CLEN OD UPRAVATA NA FENI TAKA DA NE SE ZADEVAJTE MNOGU I NE SE ZAKANUVAJTE.AKO IMATE ARGUMENTI KAZETE GI A NE DA JA LAZITE KAVADARECKATA I MAKEDONSKATA JAVNOST.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Испратени се од Амир виа некои сеа да а мачкат работата, глеаш како се тупат у груди
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
So koj ce tepas be covek.
pa da te vidat ce izbegat za 3 sekundi.
Ne se nerviraj ne se dorasnati da razgovarat so tebe.

Ne be cotek.Cotekot e za jakite navivaci,Ce se gadjame so semki na pet metra da vidime koj ce dotera.Kakvo nerviranje.Ne mozam ja da se tepam koa so tri deca idam na utakmica.Pokusavam da gi naucam da sakat sport i sportisti i da navivat ako treba i so Lozari ama u nekoe pokulturno vreme koa nema da se merat navivacite kolku mozat da se tepat.Ako vice mora da ima cotek togas ce organizirame u parkot,zosto da platam 600 evra
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Кој ќотек воа ако не се некои деца од 15-16 годинки ја еве на мешат баби и жаби ај еден да не видам со к... ке ве тепам
NA DECA LI TI LICIME.
OD KOGA DECATA OD 15 GODINI NE SPIJAT VO 2 SAAT NAVECER.
JAS MISLEV DEKA DIMETO CEJKATA E ZABEGAN AMA ON BIL 100 PATI PO PAMETEN OD VAS.
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
Aгенти на Амир не се тепајте у груди само дај смирете си ги нервите и не а тупите лафите нешто друго ок? нешто за фени кај играе шо играе и ред др работи што треба да се пишуваат на овој фан клуб убаво ти пишува ФАН КЛУБ ФЕНИ А НЕ ФАН КЛУБ ЛОЗАРИ
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Испратени се од Амир виа некои сеа да а мачкат работата, глеаш како се тупат у груди

Nemaj gajle,nikoj mene ne moze da me isprate nigde ni za pari kaa vi so sakate,ne pa Amir,tuku ve pratam cela nedela i povece na forumot i ne mozam da vi se iznacudam.Ne mozev da izdrzam i zatoa se ukluciv,oti ne mi bese jasno so vi praaat tamu tia dva trujca pa so ve stra tia so sakat da navivat da ne mozat da dojdat?
 

Vodza

Ultras Crew
Член од
9 ноември 2008
Мислења
934
Поени од реакции
19
АМАН СО ТОА КАФЕНЕ КОЕ Е ТОА БРЕ КОЕ Е ТОА КАФЕНЕ ТИ КАЖА ЈАС КАЈ ГИ ИСТРОШИМЕ ПАРИТЕ БЕМЕ НА ХАВАИТЕ УЖИВАМЕ МАЛЦЕ ТАКА СИТЕ ОД ЛОЗАРИ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ НЕРАЗБРАН НАРОД
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Испратени се од Амир виа некои сеа да а мачкат работата, глеаш како се тупат у груди
VRATETE GI DRSOVITE AKO STE FRAERI IMA DECA SO ODAT U SALA SEKOJ TRENING I SEKOJA UTAKMICA PA ONI NEKA GI NOSAT MALKU. A NE CE GI VRATIME SMRDENITE MAICKI NA KOGO TIA PRIKASKI.
 
Член од
13 ноември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
1
Aгенти на Амир не се тепајте у груди само дај смирете си ги нервите и не а тупите лафите нешто друго ок? нешто за фени кај играе шо играе и ред др работи што треба да се пишуваат на овој фан клуб убаво ти пишува ФАН КЛУБ ФЕНИ А НЕ ФАН КЛУБ ЛОЗАРИ

Fala na komplimentot,od utre sum James Bond,i smiren sum kaa bebence.Feni inace igrae i krse i u sabota ce krse.Ako dojte i Vi 40 razlika ce tepa.Aj pa u nedela mi e rodenden ce se zberime oti ednas se prae 18 godini.
 
Член од
26 октомври 2008
Мислења
245
Поени од реакции
2
Aгенти на Амир не се тепајте у груди само дај смирете си ги нервите и не а тупите лафите нешто друго ок? нешто за фени кај играе шо играе и ред др работи што треба да се пишуваат на овој фан клуб убаво ти пишува ФАН КЛУБ ФЕНИ А НЕ ФАН КЛУБ ЛОЗАРИ
PA BAS JAS PISAM ZA KK FENI INDUSTRI A NEKOJ KAKO VAS GI OMALOVAZUVA USPESITE NA KLUBOT I TOJ USPEH SI GO PREPISUVA NA SEBE. JAS VIKAM SITE DA NAVIVAME VIE VIKATE NEKA NI DADAT NESTO PA TOGAS CE NAVIVAME E PA PRIJATELE AJ KOGA CE TI DADAT TOA SO SAKAS POCNI DA PISIS A NE VAKA I DRUGITE DA GI TERAS DA NE NAVIVAAT SAMO ZARADI TVOJOT LICEN INTERES.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom