Фан Клуб : Фени Индустри

B

BoKiLOZAR

Гостин
HeHeHe

Dobro be vi sosila li se pravite nearni a? so mislite deka napravite so toa so ni go zemate znaemeto da ti kazam li aj ce ti kazam eve citaj:SE ISELJACITE PRED CELA MAKEDONIJA KAKVI ARAMII STE BE.i eve da recime posle 10 godini so ce se pamte deka vi ste kradci i deka ste ni go ukradile znaemeto ili deka FENI INDUSTRI BIL OSVOJUVAC NA DVOJNA KRUNA I DEKA GO BODRELE POVECE OD 150 LOZARI A SO MISLIS DEKA CE SE LAFE I AJ NE BIDITE SMESNI I PRESTANITE SO TIA DETSKI RABOTI BIDITE MALKCE REALNI AKO SAKATE DA VE CENAT eve eden golem pozzz od mene do vas i daj neka vi dojde umot pozz
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
хахаха дечко ти си трагикомичен бе :D

Читај:

1. Во странство се распагале навивачки групи што им е одземен транспарент , а тоа што ви го зедовме транспарентот не е крадење туку навивачки дуел ..

2. Кажи ми ти каде ги изброја 150 Лозари и повеке ...

3. И кај ја виде ти двојната круна на Фени ?

кога немаш појма не збори за џабе
 
B

BoKiLOZAR

Гостин
hahaha

Drugar dvojnata kruna ce si stigne sama po sebe i4 da ne se sekiras :D a za 150 lozari imase moze i povece u finaleto ako si bil u kavadarci cela tribina bese polna moze ne ti se gleda do vidot ti e ne ti zameruvam a za znameto toa bese najpoederskata rabopyta so sum a visol u zivotot i toa bese namestajka od vasite glupavi policajci oti oni mozea da go fanat tia so go zema znameto ama go ostavia
AKO BESE PRAVILNO ZOSTO KAA TRGNAME NAKAJ KAJ VAS NE NE OSTAVIA DA SE TEPAME A ?????????????? TUKU NE FANAA A ZOSTO? A ME INTERSIRA I ZOPSTO NE SI SPOMNAL NISTO ZA TOA DEKA KRADITE PESNI A?
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
еве уште еднаш имам одговор за тебе...

1. Ние што го зедовме транспарентот , не однесоа во станица.
2. Ако ве пуштеа џандарите да се тепате , само ке си нанесевте проблем оти бевте 30 души а ние 5 пати повеке од вас.
3.Во финалето бев таму и баклата ја запалив јас , и за тоа не истепаја.
4. Ние што го пееме маршот (фемили го имат испеано први) за вас можеме да бидеме ТОРЦИДА , затоа што вие уште немате слушнато за повеке од ЕНИ МЕНИ СЕНИ- НАВИВАМ ЗА ФЕНИ.
5.А за тапаните , ние кога ги чукавме тие , вие не постоевте во кошарката, ( и сега не постоите )
6. ПРИЗНАЈТЕ ГО ЕДНАШ ПОРАЗОТ ОД АЈДУЦИ И ДОСТА „ЛАФИТЕ“ КОГА НЕМАТЕ ПОИМ ОД НИШТО.
 
Член од
24 март 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
dzabe e seta raspravija samo edno moze da se kaze FENI E SHAMPION I KE OSTANE SHAMPION FOREVER toa neka mu bide jasno na site onie koj se pravat sosila glupi i so nemozat da svatat
 
B

BoKiLOZAR

Гостин
LOZARI

Ej ej ej ej poleka malce slusaj sega jas da ti kazam nesto sea da ne se lazime pravime relaen muabet zosto takvi dezinformacii ti ubavo znajs deka imame nogu ubavi pesni i eve sega ce imas moznost da gi vidis sega ce ti gi napisam za da ne pomislat lugeto deka nemame pesni citaj i UCI

1.Vo venite krvta crvena,mi e rakija
Boja belo portokalova,mi e najmila
Grlo puka eci pesnata,vo eden glas
V gradi srce silno udira,jas sum lozar znaj

2.IGRAJ FENI TI ZA NAS POBEDIA PEAM NA CEL GLAS IGRAJ TI ZA NAS I KE PEEME I CE PEEME SAMO STRUMICA DA JA EBIME

3.ZA GRAD KAVADARCI PESNA SE ORI STRUMICA PUSI NIE SME SAMPIONI TAPANI CUKAAT PEEME NIE JADETE GOMNA PEDERI STE VIE

i taka nataki nema potreba da ti gi pisam ce gi slusnis u skoro vreme idime u strumica ce se vidime tamu pozz
 
Член од
24 март 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
dzabe e seta raspravija samo edno moze da se kaze FENI E SHAMPION I KE OSTANE SHAMPION FOREVER toa neka mu bide jasno na site onie koj se pravat sosila glupi i so nemozat da svatat
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Ej ej ej ej poleka malce slusaj sega jas da ti kazam nesto sea da ne se lazime pravime relaen muabet zosto takvi dezinformacii ti ubavo znajs deka imame nogu ubavi pesni i eve sega ce imas moznost da gi vidis sega ce ti gi napisam za da ne pomislat lugeto deka nemame pesni citaj i UCI

1.Vo venite krvta crvena,mi e rakija
Boja belo portokalova,mi e najmila
Grlo puka eci pesnata,vo eden glas
V gradi srce silno udira,jas sum lozar znaj

2.IGRAJ FENI TI ZA NAS POBEDIA PEAM NA CEL GLAS IGRAJ TI ZA NAS I KE PEEME I CE PEEME SAMO STRUMICA DA JA EBIME

3.ZA GRAD KAVADARCI PESNA SE ORI STRUMICA PUSI NIE SME SAMPIONI TAPANI CUKAAT PEEME NIE JADETE GOMNA PEDERI STE VISE

i taka nataki nema potreba da ti gi pisam ce gi slusnis u skoro vreme idime u strumica ce se vidime tamu pozz
хахахаха ... па јас не познавам навивачка група што ја нема таа песна ... сакаш да кажеш дека е ваша и дека сите од вас ја имат видено ? па ете и ние ја имаме ..

За струмичани песна се ори ,
1000 души во еден глас ,
тапани чукаат , пееме ние ,
јадете гомна педери сте вие ..


И што сега демек од вас ја зедовме ?

еве ти една песна...

Само еден клуб на светот сакам јас
и за него пеам на цел глас.
Ти Струмица , Ти си најдобра
Во моето срце си единствена...


....
Абе ај шит врска немаш
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.539
Поени од реакции
47.986

1.Vo venite krvta crvena,mi e rakija
Boja belo portokalova,mi e najmila
Grlo puka eci pesnata,vo eden glas
V gradi srce silno udira,jas sum lozar znaj

2.IGRAJ FENI TI ZA NAS POBEDIA PEAM NA CEL GLAS IGRAJ TI ZA NAS I KE PEEME I CE PEEME SAMO STRUMICA DA JA EBIME

3.ZA GRAD KAVADARCI PESNA SE ORI STRUMICA PUSI NIE SME SAMPIONI TAPANI CUKAAT PEEME NIE JADETE GOMNA PEDERI STE VIE

во првава знаеш дека нема рима???
 
Член од
24 март 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
1.Vo venite krvta crvena,mi e rakija
Boja belo portokalova,mi e najmila
Grlo puka eci pesnata,vo eden glas
V gradi srce silno udira,jas sum lozar znaj

2.IGRAJ FENI TI ZA NAS POBEDIA PEAM NA CEL GLAS IGRAJ TI ZA NAS I KE PEEME I CE PEEME SAMO STRUMICA DA JA EBIME

3.ZA GRAD KAVADARCI PESNA SE ORI STRUMICA PUSI NIE SME SAMPIONI TAPANI CUKAAT PEEME NIE JADETE GOMNA PEDERI STE VISE
 

Kajgana Shop

На врв Bottom