Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
:) fino muabetche osekam deka i utre vecer ke ni bide vaka fina inaku Wenger vo poslednoto interview za The Sun veli deka ke ima promeni vo timot i izgleda nekoj ke ja gree klupata,ne sakal da kazi koj no znam otprilika koj ke e...


P.s Izgleda Wenger e dobil ENRAGE!!!! I nekoj ke sedi 90 min ko Angliska princeza! :tv:
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Утре четата на Венгер тепа, па што сака нека е. Ја десната рака ја давам ако не победат Топџиите ...
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
:) fino muabetche osekam deka i utre vecer ke ni bide vaka fina inaku Wenger vo poslednoto interview za The Sun veli deka ke ima promeni vo timot i izgleda nekoj ke ja gree klupata,ne sakal da kazi koj no znam otprilika koj ke e...


P.s Izgleda Wenger e dobil ENRAGE!!!! I nekoj ke sedi 90 min ko Angliska princeza! :tv:
Adebayor ke startuva zatoa sto ni treba nekoj so negovite kvaliteti za vo Evropa.
Adebayor ke igra 90 min zatoa sto ni treba nekoj so negovite kvaliteti za vo Evropa.
Adebayor na krajot na mecot ke go zameni dresot so protivnickiot igrac zatoa sto toj e na zvezda i e mnogu baran.
:pos2:
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
bsplayer, јес да ја и ти не го симпатизираме Адебајор.. али треба да бидеме подршка за него и да се надеваме дека ке биде се подобар и подобар така е? Али ти гледаш негативно, и ми изгледа дека си против него. :jaj: Ако си против него, значи си и против Венгер, и не се сложуваш со тоа дека „ Arsene Knows “ ..
 
Член од
14 февруари 2008
Мислења
1.010
Поени од реакции
12
bsplayer, јес да ја и ти не го симпатизираме Адебајор.. али треба да бидеме подршка за него и да се надеваме дека ке биде се подобар и подобар така е? Али ти гледаш негативно, и ми изгледа дека си против него. :jaj:
Prevedov komentar na eden od Anglija i pritoa se iznasmeav zatoa sto ova e sosema tocno...

Ti ke mi kazues protiv kogo sum i kako sum aj gleaj si rabota tamo!
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Prevedov komentar na eden od Anglija i pritoa se iznasmeav zatoa sto ova e sosema tocno...

Ti ke mi kazues protiv kogo sum i kako sum aj gleaj si rabota tamo!
Јас ке си ја гледам работата, и бар знам да почитувам одлука на некој што го издигнал Арсенал како клуб.

И те молам, не ја нарушувај атмосферата уште повеќе, сите се трудиме да го заборавиме поразот од Хул со победа над Порто.. а ти овде тресеш зелени!

Дај ти се молам!
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
kako i da e covekot izgradil istorija .. sekogas bil vo pravo pomognal epten so finansi nitu denar ne potrosil za transfer i tie benefiti odaat za stadionot .. napravi tim kakov takov igra najubav football i koga gubi igra so atrakcia ... sakame ubav football eve ni so use sakame .. sakame tituli epa za toa mora da pomine malku vreme dodeka se izgradi timot kako onoj od 2000 do 2005
 

illusioner

Happyrotter
Член од
20 јуни 2007
Мислења
774
Поени од реакции
15
Sekoe zivo sustestvo na ovaa zemja planeta ima svoj losh den taka i deckite ocigledno imaa eden losh den,Znaci koga pobeduvaa Arsenal nekoj se pravi najgolem navivac golem ljubitel i duri veni ke sece za timot a koga gubi plue po celiot tim,Bsplayer ti mozebi nemozes bez football no footballo moze i bez tebe taka da si utnal sport batka a eve i drugite citaat i ke procenaat koj provocira inaku poveke ne planiram da se zamaram da ti predavaam footbalska etika toa za zal ne se uci preku soveti toa se custvuva toa e vo krvta nekojsi roden gen e valjda i toa se iskazuva preku lojalnost,ljubov kon timot vo dobro i zlo da si sekogas so nego i da gi podrzuvas makar kakvi i da se :smir:
 

olitea

I Am The Enemy
Член од
24 април 2007
Мислења
829
Поени од реакции
19
Coveku ako imas nabieno kompleksi toa oK i lici si gi na posebno mesto, daj ne zamaraj so tvoite negatorski komentari stvarno zamaras!:tapp:
Јас ке си ја гледам работата, и бар знам да почитувам одлука на некој што го издигнал Арсенал како клуб.

И те молам, не ја нарушувај атмосферата уште повеќе, сите се трудиме да го заборавиме поразот од Хул со победа над Порто.. а ти овде тресеш зелени!

Дај ти се молам!
Sto e ovde za tebe negatorski komentar be nepismen?
kako i da e covekot igradil istorija .. sekogas bil vo pravo pomognaal epten so finansi nitu denar ne potrosil za transfer i tie benefite odaat za stadionot .. napravi tim kakov takov igra najubav football i koga gubi igra so atrakcia ... sakame ubav football eve ni so use sakame .. sakame tituli epa za toa mora da pomine malku vreme dodeka se izgradi timot kako onoj od 2000 do 2005
Idiot e covek koj sto ke te spusti prvo na negovo nivo i ke saka da te pobedi zosto e dominaanten na svoj teren epa nema da go gledas toj film ednostavno IGNORE will help a i soon ke te nema na formot cesen zbor ti davaam
A toa ti si...
Prv pocna btw. Ja ne te isprovocirav...
ej drugari daj be oladete malce
vakvi pukanja pravete si na MSN ili po pp ve molam
sramota e :kesa:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom