Hi5 - најзабеганите ликови кои заслужуваат ремет!

Статус
Затворена за нови мислења.

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
BAD SEX љооооооооооооооооооооооољ будала бе чоекоФ
Јас си се договорив со одговорниот за милката, вие чадете се ко пушена хамбуршка сланина. :)
Ам ај белки ќе ни дајш од лешниците:vozbud: :pos2:
 

Болиглава

A cold fact
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4.701
Поени од реакции
2.353
Posted May 24, 2007


genci says:
mnogu ubava izgledas i imas dobro kuce tvoe li e bi sakal da go vidam od blisku ok kako i da milo mi e so sum na ovoj chat da gledam tolku talentirana devojka kako so si ti _good_bles_you
 
Член од
8 април 2007
Мислења
725
Поени од реакции
6
Е ова ти се вика неписмен дудлач :pipi:


zdr tise izvinuvam tolku si ubava sto ne mozam da izdirzam daneti pisuvam poraka neznam kolku pati tija gusnav slikata oti sto si tolku slatka od sve srce tise imam zalubena na slikite tvoji sto izlgedas premnogu ubava i slatka mnogu mije milo sto te zapoznav vo ova adresa i ja nemozam da mislam deka pisuvam poraka na vakva ubava devojka sum imam mnogu zenski krivo mije sto nesum imal kako tebe ...i od sega cemu se molam na gospoda dase zapoznam so tebe idase vidam vo zivo nemoj greska dame svatis ti da bese na moja mesto koga bi videla vakva zenska i mozda pocjeto bigo pisuvala bigo napravila dase zapoznam eve go mojot msn beri_viwa@hotmail.com


Па и мсн остаил чоекот :pos2: :pos2: Шо викате, да го адд нам ? lol:tapp:
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
дддддааааааааааааа, шо си будала* ко кралица ќе те третират :icon_lol:


*преносно значење :)
 
Член од
8 април 2007
Мислења
725
Поени од реакции
6
Абе на зезање го напишав она да го адд нам :pos2: не сум до толку ненормална ..лол
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Ова го добивам 100 илјади пати!!!
Што би правел со мене!!!
Што би правел со мене кога би ме имал сам во соба 24 часа?Прати ми одговор во една порака и препрати го ова на сите твои контакти.Ќе се изненадиш какви одговори ќе добиеш!!!!!!!
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
мене само некои пораки со pls add me bla bla...I want to know you ___@hotmail.com bal bla....
никој не адднувам...ахахаха
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom