Фан Клуб: Тетекс - Тетово

Член од
6 септември 2009
Мислења
2.612
Поени од реакции
1.112
24 Мај ви е денот на зивотот очекувам пеколна атносфера на градски со наша помош и да ве глеаме во лига европаа:helou:
Прво треба да ги пројдеме Скопје па здравје боже се надевам дека ќе играме финале и нормално очекувам пеколна атмосфера на Градски :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
а тигре убоо праеше маице а назад пишуеше
UEFA Champion League
пазисе доаѓаме!:vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
18 јули 2009
Мислења
6.680
Поени од реакции
6.112
Прво треба да ги пројдеме Скопје па здравје боже се надевам дека ќе играме финале и нормално очекувам пеколна атмосфера на Градски :vozbud::vozbud::vozbud:
Скопје се тапа бе брат 100 посто ги поминувате се глеаме на градски на 24 мај :vozbud::vozbud::vozbud:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
ја видовте таја пичката у дресот на тетекс:) среќа ни донесе

ама прво филе неписмениот вика тетекс пелистер и ја викам јес! и после спирковски вика тетекс скопје и ја пак јес!!! само овја пут појако:)
 
Член од
9 март 2009
Мислења
999
Поени од реакции
392
Прво треба да ги пројдеме Скопје па здравје боже се надевам дека ќе играме финале и нормално очекувам пеколна атмосфера на Градски :vozbud::vozbud::vozbud:
сигурно ке ги тепате скопје,а на градски заедно ке направиме пеколна атмосфера,уште да биде со пелистер финале ке биде многу јако КОМИТИ-ВОЈВОДИ засекогаш СК-ТЕ:vozbud:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
ако играмо со пелистер финале ќе се види кој е најдобар:)
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.099
Поени од реакции
7.733
леле со пелистер ако играмо ќе грми
НЕМА ШАНСИ
да си го дозволат тој луксуз хари и барацо да не остават да игарме со вас во финале оти се знае како ќе заврши тој натпревар вака ми останва само да ви честитам со тешко срце излез во европа :kesa:и крстетесе во брацо дури вие спонзор оти после се знае што ви следува и да да му направите споменик на брацо и на хари :tapp:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
НЕМА ШАНСИ
да си го дозволат тој луксуз хари и барацо да не остават да игарме со вас во финале оти се знае како ќе заврши тој натпревар вака ми останва само да ви честитам со тешко срце излез во европа :kesa:и крстетесе во брацо дури вие спонзор оти после се знае што ви следува и да да му направите споменик на брацо и на хари :tapp:
иди плачи на твој фан клуб сеа знаемо дека вие жал што ви падна работнички :tapp::tapp::tapp:
 
Член од
25 ноември 2009
Мислења
1.281
Поени од реакции
273
ја видовте таја пичката у дресот на тетекс:) среќа ни донесе

ама прво филе неписмениот вика тетекс пелистер и ја викам јес! и после спирковски вика тетекс скопје и ја пак јес!!! само овја пут појако:)
И после тоа сите околу тебе се чуделе а :vozbud:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.703
Поени од реакции
71.095
Одличен ждреб. Акјо влезете во финале со кој и да играте со вас сме:back:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
можете да наминете и ка ќе играмо у скопје со скопје:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom