Пукање на жилата на пенисот?

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.400
Поени од реакции
30
Ne , moze nekoj da stavi nekoja slikicka od toa pa da sporedam vo sto e razlikata :D
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Ти ги виде сите постови? Па ете ти има Димитар на прва страна во неговиот пост има ставено 2 слики. Оди гледај. И друг пат провери не се кознае колку страни (2 ај да се 100 да прашаш).:smir:
 
Член од
24 август 2006
Мислења
53
Поени од реакции
3
Nezdrava i bolna rabota,bratce!A od :drk: moze li da se skine?Cisto onaka drugarski prasuvam!:toe:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
[MkD]Scout напиша:
Па добро бе сите уролози,гинеколози и секс-учители ги советуваат машките деца на едно МАСТУРБИРАЊЕ!. Тоа освен што дава некакво самозадоволување има и медицински аспект кожичката се опушта доволно за да нема проблеми во сексуалните односи!
На тој што му се има скинато баш таа жиличка (неможам да најдам погодна сликичка) си знае како му било. Гарфилд тебе ти е скроз одвоена главичката од кожичката? не верувам дека не те болело толку. потпекнува само кога при мастурбирање ке се одлепи кожичката од главата. па тоа е тоа.
Kolku Garo prosol, ti leb ne si jadel... mislis malku mi se dve legalno priznaeni deca??? Barem znam, malku peknuese, ama brate, se ekeif, proagja pri keif, e sea, ne e bas kako posle, koga ke projde, ama pak, keif... jebiga!
 

A.O

Член од
19 мај 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
Ej, a so 4e bidi da zemam nozica i da si ja skinam taa zilata?:P Boli mnogu ili ne?
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
A.O напиша:
Ej, a so 4e bidi da zemam nozica i da si ja skinam taa zilata?:P Boli mnogu ili ne?
Aбе ти арен си? Сакаш да закачиш некаква инфекција??? Е стварно има неарни...
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
879
Воу! 14годишен флешбек :vozbud:
 

A.O

Член од
19 мај 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
Jebiga samo prasuvav. ;P a za aren aren sum {zasega} :P
 

Symbolic Art

Метал Џумбушлија!
Член од
28 јануари 2007
Мислења
192
Поени од реакции
23
Боли отпосле, мислам откако ќе заврши односот. Ако сакате да ја избегнете дешавката пратете ми пораче , ште ви објаснам.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
21
Muce10 напиша:
Nezdrava i bolna rabota,bratce!A od :drk: moze li da se skine?Cisto onaka drugarski prasuvam!:toe:
Епа...тоа го поврзува пенисот со кожинката окулу него...ако тегнеш ти толку коа :drk: може да скинеш :pos:
 

јахутерминал

impressed by gay people
Член од
26 јануари 2007
Мислења
778
Поени од реакции
7
Muce10 напиша:
Nezdrava i bolna rabota,bratce!A od :drk: moze li da se skine?Cisto onaka drugarski prasuvam!:toe:
Мастурбирај поредовно и ќе ти омекне, со што се минимализираат шансите да се скине
 
Член од
22 мај 2007
Мислења
38
Поени од реакции
3
girlll напиша:
Mi spomnaa nesto za ova.. Ama ne go sfakam bas.. Zatoa bi sakala vas da ve prasam sto e potocno toa? Zasto MORA da pukne taa zila za da uziva maskoto pojse vo sexot..? Sto e taa zila?.. Mi rekoa imalo krv.. Boli?
aj pliZ odgovorcinja.. Zs me zaintrigira temava.. Sakam da znam so e toa.. :smir:



Ova e chesta pojava. Kozickata shto go pokriva glans penis ili glauchka vo predelot na frenulum e mnogu napred i sprechuva glauchkata potpolno da se otkrie. Toa doveduva do problemi so odrzuvanje na higiena na glauchkata i povremeno cepenje za vreme na e...je. Ako ne se spushti sama so drkanje i e..nje toplo preporachvam hirushka intervencija koja trae 5 min. Toa ne e sunet ne se otstranuva kozata chto ja pokriva glauchkata tuku so skalpel se secnuva vrskata pomegu kozata i glans .Kaj nas poradi zaostanatost na roditelite i doktorite mnogu luge ziveat so toj problem cel zivot. Ova se otstranuva kaj lugeto so sunet no tie pobrzo ja gubat osetlivosta na glauchkata koja postojano se trie pri sekojdnevnite dvizenja. :helou:
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
Ej ne svativ a dodeka go :drk: moze da se skine kako sto procitav kolku poveke :drk: tolku poveke omeknuva! Znaci mene treba da mi bide kako testo :pos2: :vozbud: Aj stvarno kazete :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom