Со кого се познавате од форумов?

Бушавка

Differentiated by Style
Член од
4 јули 2008
Мислења
746
Поени од реакции
61
Значи идеме вака...ако има пропусти, се извинувам, А знам дека ке има:
Тончи - душичка
Викторгг - си го знаешев од претходно
КОРУН - супер е...искулирано мрчаторче...
Биг Кис - фино девочје, толку успеав да изперцепирам
Мистичен - комуникативен чоек
Земзела - интересен стајлинг избаци вчера
Сусаро _ позната фацка
Ада - Фино си се смешкаше девојчето
Серпико - Д фраерот
КОКИ - здраво колега
Ацид - ноу комент
The vampire
Mary Jane
Злобница

Дојде уште некој се претстави...црно типче, не ми текнува што ми рече...а јас му се претставив по име, така ми дојде...ако си се пронајде нека пише

Има уште, не ми текнува....:vozbud:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Ај да пробам никого да не испуштам...
Ги запознав Тетово-Гостивар баграта, што ги вклучува Desire, Ank Su Namun, The Goddes и Тикви4ка. Со нив го поминав поголемиот дел од вечерта и сите до една се срцки. :back:
Конечно се запознав поасално со Леандра (ако имало претходно запознавање, само „здраво“ било) и се надевам дека и ги посветив 5те минути што и ги должев :icon_lol:
Со ТонИнтер конечно, абе златце, такво срамежливо, фино и лавбл. :wub:
Злобница, која пустата не можеше да стои од штиклине, а нема ни потреба од нив :icon_lol:
Со Dre@mer, SheDevil и уште едно девојче, кои вечер може ќе ги сретнам пак. :icon_lol:
Шмекерот и двајцата негови шмекерски другарчиња (кои треба повеќе да вежбаат шмекинг) да не ги ни спомнувам, се знае. *шмек шмек*
Со извесен Хак, кој од некаде сигурно го познавам од претходно.
Корун, кој срамежливо ја помина вечерта на скали, а го замислував ко покомуникативен дечко. :pipi:
Mary Jane Poison снашката, како и братучед му на Гижо (на кој не му праам муабет). :ne_zboram
БејбиГрл фраерката што не ме набројала мене :pos:
Срцуфка, на која и праќав пораки од Шмекерот :icon_lol:
Пикасо, кој би рекол дека ќе дојде. :)
Бебуш (стварно е ко бебе у лицето:) ), Бушафка мислам, и уште еден дечко што ми го смрзна грбот со пијачката, ќе го замолам да ме потсети на никот :icon_lol:

Некој сигурно заборавив, ама тоа е.

И специјален поздрав до чиката у Салун и би сакала да му порачам: да, срце, од се срце ти ја дадов цигарата. :wub: Fucking weirdo.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Испаднав срамежлив и пијаница.

Не се упознавам веќе.
Во моја одбрана,за првото беше гласно за муабет,а за второто беше прва кригла и тоа беше ice-breaker.:kesa:

Абе за срамежлив ја не те видов ама со кригла полупразна те видов така да второно ти држи вода. :pos:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ај да пробам никого да не испуштам...
Ги запознав Тетово-Гостивар баграта, што ги вклучува Desire, Ank Su Namun, The Goddes и Тикви4ка. Со нив го поминав поголемиот дел од вечерта и сите до една се срцки. :back:
Конечно се запознав поасално со Леандра (ако имало претходно запознавање, само „здраво“ било) и се надевам дека и ги посветив 5те минути што и ги должев :icon_lol:
Со ТонИнтер конечно, абе златце, такво срамежливо, фино и лавбл. :wub:
Злобница, која пустата не можеше да стои од штиклине, а нема ни потреба од нив :icon_lol:
Со Dre@mer, SheDevil и уште едно девојче, кои вечер може ќе ги сретнам пак. :icon_lol:
Шмекерот и двајцата негови шмекерски другарчиња (кои треба повеќе да вежбаат шмекинг) да не ги ни спомнувам, се знае. *шмек шмек*
Со извесен Хак, кој од некаде сигурно го познавам од претходно.
Корун, кој срамежливо ја помина вечерта на скали, а го замислував ко покомуникативен дечко. :pipi:
Mary Jane Poison снашката, како и братучед му на Гижо (на кој не му праам муабет). :ne_zboram
БејбиГрл фраерката што не ме набројала мене :pos:
Срцуфка, на која и праќав пораки од Шмекерот :icon_lol:
Пикасо, кој би рекол дека ќе дојде. :)
Бебуш (стварно е ко бебе у лицето:) ), Бушафка мислам, и уште еден дечко што ми го смрзна грбот со пијачката, ќе го замолам да ме потсети на никот :icon_lol:

Некој сигурно заборавив, ама тоа е.
Еррор, последните 10 мин. бев на скали и тоа со земзела :) Гледав што народ има, кој, како... Малку да одморам на скали, цело време бев меѓу гужви и се остаив од зборење :)

Ај на наредна собиранка ќе бидам комуникативен и со тебе. Башка, одкога те шмекна шмекерот, те снема :):):)
 

Бушавка

Differentiated by Style
Член од
4 јули 2008
Мислења
746
Поени од реакции
61
Леле Корун, некомуникативен а....хм, интересно за размислување:pipi:
 
Б

БејбиГрл

Гостин
БејбиГрл фраерката што не ме набројала мене :pos:
Леле како можев...:jaj:
Баш сакав поубаво да те запознаам, али незнам што се случи....:pos: те снема...или мене ме снема...абе не е битно, туку имај ти на ум дека сакам подобро запознавање

Anck-Su-Namun и БејбиГрл, други врска неам.
Еј да, и тебе те заборавив, надвор се запознавме :)

И ми текнаа уште двајца, али ги заборавив кои беа, Член хелп :pos: оние двајцата мк?
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Alien (со р во кругче) го заборавив.... Сори :)
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Ај ја да си кажам кого сум упознала...кого промашам нека не се лути-memory full ебаго :):):)
Значи се запознав со синдикалциве: PSYtisfaction,vodkamixx, Batistuta и burn84... -дечкиве се закон, немам зборови...:)))
MaryJane-Poison и Каролина(не ти го пишувам никот заш ќе те згрешам :pos:)- со нив малку прозборев ама добри се, ќе ни иде муабетот :)))
OSS-е со неа колку толку прозборев :)
Лејди Сатори-по втор пат запознавање ама сега си напраев муабет со неа...супер цура :)))

понатаму:
Leandra
Big_Kiss
The mummy returns
Tonchie
Маца_мк
The Pirat
Ред Хот
Точкест
...

имаше уште ама толку памтам :):):)
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
Ај ја да си кажам кого сум упознала...кого промашам нека не се лути-memory full ебаго :):):)
Значи се запознав со синдикалциве: PSYtisfaction,vodkamixx, Batistuta и burn84... -дечкиве се закон, немам зборови...:)))
MaryJane-Poison и Каролина(не ти го пишувам никот заш ќе те згрешам :pos:)- со нив малку прозборев ама добри се, ќе ни иде муабетот :)))
OSS-е со неа колку толку прозборев :)
Лејди Сатори-по втор пат запознавање ама сега си напраев муабет со неа...супер цура :)))

понатаму:
Leandra
Big_Kiss
The mummy returns
Tonchie
Маца_мк
The Pirat
Ред Хот
Точкест
...

имаше уште ама толку памтам :):):)
Бре, бре, некултура. :nesum:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Бре, бре, некултура. :nesum:
Леле жими се не те памтам...и стварно ми е криво зашто сакав да се запознаам со тебе ама јбг...ќе идеме на кафе ка луѓе да си знаеш, морам да ти се извинам :)))
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
milanez`-конечно:vozbud:ама што горе цело време седеше:(
shorty -кажи каков филм со многу луѓе имаше:vozbud:
TonInter - запознавање со голема гушка:pipi:
mac- конечно и со него:icon_lol:
Tочкест кења:pos:
Zemzela- сериа Б:pipi:п.с милан ќе го победи лацио:pipi:
Flix
ПараноиК
mlad_men
La Espanola
rymz
scorpio_20
saladin
egzotic
vodkamixx
Leandra
Big_Kiss
reactiv

ако ми текнат други ќе пишам:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom