Фан Клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.005
Поени од реакции
393
Ај честито нека ви е... Добар напаѓач, иднина на Реал..:toe:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Честитки, честитки. :helou:
Шо пари?

20 милиони еуриќи :) Според мене ефтино, зошто очекував многу повеќе да бара Ајакс, али добро испадна, мада за Реал никогаш не се проблем парите...

Ајде нека ги притиснат Валенсија за да вратат парите, а Реал од друга да притисне за Виља, сега ни е шансата да го земеме...
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
20 плус 7 милиони во зависност од тоа како ќе игра.
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
20 милиони еуриќи :) Според мене ефтино, зошто очекував многу повеќе да бара Ајакс, али добро испадна, мада за Реал никогаш не се проблем парите...

Ајде нека ги притиснат Валенсија за да вратат парите, а Реал од друга да притисне за Виља, сега ни е шансата да го земеме...
Не верувам дека ке тргнат нашиве по Виља...земавме еден напаѓач,сега би сакал Силва или Капел:vozbud::vozbud:
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Не верувам дека ке тргнат нашиве по Виља...земавме еден напаѓач,сега би сакал Силва или Капел:vozbud::vozbud:


Јас би гласал за Силва....оној грбавиот не ми го прави ќефот :bip:
 
Член од
3 април 2008
Мислења
92
Поени од реакции
1
Леле..од кога неам пишано ништо...
*За Хунтелар имам само да ги опцујам сите во управа, зошто цело лето бркаа духови, а требаа уште тогаш да го земат! :uvo:

*САМО ПОВРЕДИ ДА НЕ ГО ЈАДАТ, А ГОЛОВИТЕ ЌЕ СИ ДОЈДАТ САМО ПО СЕБЕ! (опасен малер јадеме со повредиве, ја би ги отпуштил сите у медицински центар на Реал)

*Од Валенсија да го лапнеме Хоакин. И ја би за Силва, ама џабе парите кога со Робен играат на иста позиција, а и Дренте влага во форма. Ни треба десно крило. За Кики неќам да чујам ич, али затоа Хоакин, Казорла или Навас, одлично би дошле.

*Слушам нешто Анџел ди Мариа и/или Аршавин исто паѓале у комбинација. TWO TUMBS UP!
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Леле..од кога неам пишано ништо...
*За Хунтелар имам само да ги опцујам сите во управа, зошто цело лето бркаа духови, а требаа уште тогаш да го земат! :uvo:

*САМО ПОВРЕДИ ДА НЕ ГО ЈАДАТ, А ГОЛОВИТЕ ЌЕ СИ ДОЈДАТ САМО ПО СЕБЕ! (опасен малер јадеме со повредиве, ја би ги отпуштил сите у медицински центар на Реал)

*Од Валенсија да го лапнеме Хоакин. И ја би за Силва, ама џабе парите кога со Робен играат на иста позиција, а и Дренте влага во форма. Ни треба десно крило. За Кики неќам да чујам ич, али затоа Хоакин, Казорла или Навас, одлично би дошле.

*Слушам нешто Анџел ди Мариа и/или Аршавин исто паѓале у комбинација. TWO TUMBS UP!

Абе Робен игра и десно, и многу подобро игра по десна страна. Што е до мене, и Виља и Силва у пакет...без размислување!
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Абе било кој да дојде од момциве ќе биде во кеј:vozbud:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Браво за засилувањето.Честитки и од мене. мислам дека одлично ке се снајде во Реал.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ништо не правите со холанѓани, некако многу се свилени во последно време, само се повредуваат и слично:toe:
 
Член од
29 ноември 2008
Мислења
1.041
Поени од реакции
43
A BE NE CINI ZEMI OVOJ ZEMI ONOJ.... NAJAKA MLADINSKA SKOLA IMAAT, GI RAZDAVAAT SITE I ETE TI NEKOI NASI DECA NE SIBAAT POSLE....
 
В

Вори

Гостин

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.932
Епа ајде јас да ја пренесам добрата вест

http://www.24fudbal.com.mk/Default.aspx?news=8a4474a7-c17f-4ebe-957a-14efb6d07e68&ln=3&typeBack=default

Хунтелар е нов играч на Реал Мадрид!!!Ајде нека ви е со среќа и да дава многу голови исто како и во Ајакс.

Иначе информацијава е потврдена на официјалната страна на Ајакс!!!
Добро јутро моја вољена:helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom