Мразам да го правам тоа!

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување
Член од
28 април 2007
Мислења
478
Поени од реакции
15
Мразам кога некад ептен ме мрзи да напраам нешо и тогаш моите ке ми зададат некоја задача.:nesvest:
 
Член од
27 август 2007
Мислења
129
Поени од реакции
6
Mrza sum... i toa golema.... zavisi od raspolozenje.. ama sepak poise sakam da si lezam otkolku da cistam niz doma:)
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
нешто што најмногу мразам и секогаш ќе мразам е да станувам рано насабајле за у школо или за било што што морам...................иначе исто така најмногу мразам кога некој ме замара и ми збори пола саат едно исто и мисли дека јас слушам....хехех....друго не ми текнува.........:pipi::wink:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Мразам кој ќе ме изнанервира “другарка ми“ и кој ќе нема да можам да дочекам петок за да се испокарам со неа.
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
мразам кога треба да станам рано за во школо, кога брат ми ме замара со глупости, кога моите ке ме пратат да им купам цигари или што било друго, кога ми се спие а имам да завршам некоја обврска...и мнооогу други работи...
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
мразам кога треба да станувам прва смена и да се мрзнам на -10000 додека чадам една цигара пред да ѕвони
 
A

Anck-Su-Namun

Гостин
Јас највеќе мразам кога таман ќе седнам некој да побара од мене нешто на пр. да му донесам :678:
 

MarinkaUSA

~I like myself the way I am~
Член од
7 февруари 2008
Мислења
180
Поени од реакции
3
Mrazam koga ke treba da se javam nekade na telefon, da zavsam nekoja rabota po telefon, da se javuvam kaj luge koi ne gi znam ili mnogu malku gi znam, a znam deka moram da se javam i uste poveke koga nagla nekoj mi veli "se javi da ja sredis rabotata" uhhhhhhhh stvarno mrazam
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Многу мразам кога луѓето ме испрашуваат за мојот приватен живот.Кога ме прашуваат кога имаш испит или учиш ли.МОЈА РАБОТА!!!
 
Член од
11 февруари 2008
Мислења
173
Поени од реакции
17
Мразам кога ме нервираат моите по дома, кога треба да се одвојам од компјутерот, да одам да донесам нешто или да купам и кога треба да станам многу рано или кога некој ќе ме разбуди.
 

IronTrooper

The King of Cool
Член од
27 март 2007
Мислења
1.496
Поени од реакции
32
мразам кога ќе надминам лимита за даунлоад, кога треба да станам за 1ва смена, кога ќе ми речат дај ми го даљинското....
 
Член од
21 јуни 2007
Мислења
183
Поени од реакции
2
Мразам да пробувам облека во бутици многу ме нервира соблечи облечи грррр.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom