Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2019
Мислења
608
Поени од реакции
1.457
Kajgana ova tema se nikad nije vodila kako treba.I niti jedan do sada nije dorastao tom zadatku ovdje a nit nece.Ova tema je za pojedince da ispusu ventil.
Iptv je otisao daleko puno toga se izdogadalo sta vecina nezna.
Forumi danas vise nisu in na balkanu,a i tu se previse reselera krece da bi se pricalo.
Dosli su neki novi klinci i sve se resava na jednostavnjiji nacin.
Nekadasnja ekipa i sad ova je zemlja i nebo razlika.Bez ulizivanja,bez da klikas nekom poste imas sve.Doslovce sve, niknulo je brdo programera i nema vise nikakvih prepreka da se nesto nabavi.
Kajgana nit je mjesto, nit se ovdje moze sta naucit,ovo je sporedna stanica za mnoge.
Danasnja ekipa je mnogo jaca u iptv nego za vrijeme stare garde i nije probljem doc do svega.
Htio bih se zahvaliti @sasireal od stare garde decko ostao dosljedan,vrhunski znalac,usudio bih se reci jedini koji mozda posjeduje sve moguce i nemoguce sta se tice iptv.Okruzen najvecim svijetskim znalcima na Australijen forumu.
Koji je puno pripomogao sve ove godine od alata,skripti,raznih ulaza itd...
Puno stvari od toga koriste decki iptv pozitiva koji su jos uvjek na okupu.
Ako ti je tako lose ovde,zasto si se ponovo registrovao kad si dobio zabranu? :)
Автоматски споено мислење:

Pozdrav ekipa,ako moze neka lista koja ima sportklubove veceras pocinje euroliga. Pa da mi posalje. Bio bih zahvalan.

Poslano sa mog 2311DRK48G koristeći Tapatalk
Poslao sam ti 2.
 
Последно уредено:
Член од
16 јули 2024
Мислења
51
Поени од реакции
72
Ako ti je tako lose ovde,zasto si se ponovo registrovao kad si dobio zabranu? :)
Автоматски споено мислење:


Poslao sam ti 2.
Nisam ja dobio zabranu i nebi ulazio u detalje to nije tocno mogu slikat i razgovor al smatram da nije primjereno, moj nick i dalje radi jednostavno htio sam zatvorit jednu zivotnu stranicu.Lajkat cu ti post da vidis da radi.
 
Член од
13 ноември 2020
Мислења
71
Поени од реакции
62
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom