Фото натпревар #376 - Сенки

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.783
Поени од реакции
12.151
Ваша, на миленичето, на неживи објекти, сенки на сешто нешто а ви се видело некако, ете така, интересно да речам.

Еве јас одам со едно невообичаено сеќавање во Украина, по пат, накај супермаркетот што беше во близина.
Почеток на октомври 2016. Whaat? Времено љетат не застанвит, к'ј одет годинине да знам!

П.С. Ако имало иста тематика избришете ја темава, или сменете ја во нешто ново и поинтересно ако имате идеја.

П.П.С. Со сенкиве е убо, то шо, во секој момент можиш да сликаш некакво нешто ако те полази некоја идеја, не ти требаат готој кадра...

Screenshot_20240819_103803_Chrome.jpg
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.139
Поени од реакции
13.713
Ваша, на миленичето, на неживи објекти, сенки на сешто нешто а ви се видело некако, ете така, интересно да речам.

Еве јас одам со едно невообичаено сеќавање во Украина, по пат, накај супермаркетот што беше во близина.
Почеток на октомври 2016. Whaat? Времено љетат не застанвит, к'ј одет годинине да знам!

П.С. Ако имало иста тематика избришете ја темава, или сменете ја во нешто ново и поинтересно ако имате идеја.

Прегледај го приврзокот 426907
Ууууу мојата омилена тњма
 
  • Љубов
Reactions: 831

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.783
Поени од реакции
12.151
Мене, вакво нешто ми текна.

Абе, копуци мои морски, тигрови мои океански, зарем сите вака сложно ќе го игнорираме црвениот слон во небесно плавата стакларска работилница?! Тоест, дека пренајјаката слика од @коцка не е плагијат?! Тоест, дека затоа што е шефица не подложи на криминал и корупција?!

Аха! Нат соу фест, Госпоџице - Госпоџо...

Молим лепо...:rolleyes:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.139
Поени од реакции
13.713
Мене, вакво нешто ми текна.

Абе, копуци мои морски, тигрови мои океански, зарем сите вака сложно ќе го игнорираме црвениот слон во небесно плавата стакларска работилница?! Тоест, дека пренајјаката слика од @коцка не е плагијат?! Тоест, дека затоа што е шефица не подложи на криминал и корупција?!

Аха! Нат соу фест, Госпоџице - Госпоџо...

Молим лепо...:rolleyes:
Не е плагијат се дур не докажиш дека е. Време тече сад!
Автоматски споено мислење:

ГОСПОДИН!
 
  • Хаха
Reactions: 831

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.783
Поени од реакции
12.151
Не е плагијат се дур не докажиш дека е. Време тече сад!
Автоматски споено мислење:

ГОСПОДИН!
Никако не можам, ама никако нема начин да докажам дека è. Дерфор, море бит, ал не мора да значи :D

Уосталом, ми се допадна сократовскиот феноменално едноставен пристап на докажување, па затоа се повлекувам од протестот и воедно ги повикувам сите мои присталици да отстапат! :ROFLMAO:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.139
Поени од реакции
13.713
Никако не можам, ама никако нема начин да докажам дека è. Дерфор, море бит, ал не мора да значи :D

Уосталом, ми се допадна сократовскиот феноменално едноставен пристап на докажување, па затоа се повлекувам од протестот и воедно ги повикувам сите мои присталици да отстапат! :ROFLMAO:
Ти благодарам, се надевам нема да гласаш за мене дека неам тема
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
859
Поени од реакции
2.114
Мене, вакво нешто ми текна.

Абе, копуци мои морски, тигрови мои океански, зарем сите вака сложно ќе го игнорираме црвениот слон во небесно плавата стакларска работилница?! Тоест, дека пренајјаката слика од @коцка не е плагијат?! Тоест, дека затоа што е шефица не подложи на криминал и корупција?!

Аха! Нат соу фест, Госпоџице - Госпоџо...

Молим лепо...:rolleyes:
Kocka ako saka moze i za sebe da si glasa... rezistns iz fjutajl
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.157
Поени од реакции
15.146
Не е плагијат се дур не докажиш дека е. Време тече сад!
Автоматски споено мислење:

ГОСПОДИН!
Не се гледа баш добро од сликава...има некој зад тебе во тој моменат???? :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom