Worms

OffLine

Worminkle UniversitY
Член од
27 септември 2007
Мислења
161
Поени од реакции
0
ako saka nekoj da zborva za worms koja bilo od 1 do 4(mayhem) povelete
 

shadow_rr

Resistance is Futile
Член од
8 јули 2006
Мислења
1.807
Поени од реакции
323
Јас сакам да зборвам! :vozbud:

Ако има некој кој што е заинтересиран за Online играње на Worms (World Party или Mayhem), слободно нека се пријави па ќе направиме едно кајгана турнирче.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Ги играв Вормс ко луд порано! Ама веќе нова мода, нови игри и некако ги запоставив. Како и да е, сега сигурно сум го изгубил осетот :toe:
 

OffLine

Worminkle UniversitY
Член од
27 септември 2007
Мислења
161
Поени од реакции
0
Јас сакам да зборвам! :vozbud:

Ако има некој кој што е заинтересиран за Online играње на Worms (World Party или Mayhem), слободно нека се пријави па ќе направиме едно кајгана турнирче.
jas sum ali ne sega odma
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.655
Поени од реакции
13.137
Појма немам за онлајн турнир како се вклучува ама играва ме има буквално умрено. Ако постои некоја игра што го имам прошетано цело скопје да ја купам тоа е оваа игра. После тоа следат 8 часовните играња секој можен е*ан ден. Ги играв Детмечовите до елита (после не може да идеш) мисиите, се рокав со брат ми нон стоп. Абе играва нема шанси да ја оставам и покрај тоа што се откажав од гејмерство. Некој да ми објасни како се мести за онлајн (никогаш не сум играл било која игра онлајн)
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
Јас ја имам Армагедон, така да за Армагедон сум онлајн :pos:

Иначе колку смеши имаат паѓано со играва со братучедите, па коа убацувавме наши гласови, спомени еј.
 

OffLine

Worminkle UniversitY
Член од
27 септември 2007
Мислења
161
Поени од реакции
0
Јас ја имам Армагедон, така да за Армагедон сум онлајн :pos:

Иначе колку смеши имаат паѓано со играва со братучедите, па коа убацувавме наши гласови, спомени еј.
osven 3 imam se od worms sum se kinel vo smea sekogas ne samo so glasovi, faci na crvcinata(3D, mayhem), glupavi potezi itn.
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Дома ми е Армагедонот на жалост го нема тука крај себе , ај после нова година здравје боже.
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
5.105
Поени од реакции
5.826
Ovie novive sto se 3D se sranje, starite se bolje, a posebno Armageddon. Koa ke mi tekne na vremeto koga ke se stavevme 3-4 drugari da igrame... pocnuva da mi se priigruva pak.
 

OffLine

Worminkle UniversitY
Член од
27 септември 2007
Мислења
161
Поени од реакции
0
Ovie novive sto se 3D se sranje, starite se bolje, a posebno Armageddon. Koa ke mi tekne na vremeto koga ke se stavevme 3-4 drugari da igrame... pocnuva da mi se priigruva pak.
dobri se spored mene site pa duri i 3Dto (osobeno mayhem) no spored mene world party i worms 2 se legenda
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
1 мислам дека ја играв закон беше стари времиња
 

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
Ја играв 2 и Armageddon. Armageddon е најдобра според мене од сите.
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
Закон игричка..посебно Агмагедон :) порано по цели денови ја играв.После искочи онаа 3Д верзија што ич не ми се свиѓаше
 

Kajgana Shop

На врв Bottom