Windows 7

С

Сибињанин Јанко

Гостин
vo red e, ama daj link od nekoja dobra sedmica, poso ima mnogu ....
Совет: извади си некоја пре-лиценцирана по можност чиста инсталација без некои додатни програми. Да не си имаш проблеми со кракови, сериски броеви и слично. Провери на торентз и читај ги коментарите да не е фејк. Поздрав
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Некои bluetooth програми за Windows 7 ? :)
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
имам лиценциран windows 7 и кога ќе уклучам word или некој сл. програм ми бара 25 цифрен клуч за да се верификува лиценцата, тој број го има на самата налепница на windows и истиот не го прифаќа? кој е проблемот? многу чудно ова, ваков проблем со вистата ( исто лиценцирана) не сум имала!
 
С

Сибињанин Јанко

Гостин
имам лиценциран windows 7 и кога ќе уклучам word или некој сл. програм ми бара 25 цифрен клуч за да се верификува лиценцата, тој број го има на самата налепница на windows и истиот не го прифаќа? кој е проблемот? многу чудно ова, ваков проблем со вистата ( исто лиценцирана) не сум имала!
Сигурно ти бара сериски број за Office пакетот бидејќи тој не оди во пакет со Windows. Треба да го купиш или пак да побараш на некој вазер форум крак или кејген.
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
Сигурно ти бара сериски број за Office пакетот бидејќи тој не оди во пакет со Windows. Треба да го купиш или пак да побараш на некој вазер форум крак или кејген.
добро но зашто кога ќе стисна хелп за да го најдам бројот ми вели дека бројот се наоѓа на самата налепница врз хард дискот?
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
Предпоставувам си симнала од нет или било од каде главно не е купен. Варез и слични ствари се забранети на форум така да пп.
не сум го симнала од нет баш напротив купен е заедно со лап топот значи компјутерот го добив со веќе инсталиран програм.
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
не сум го симнала од нет баш напротив купен е заедно со лап топот значи компјутерот го добив со веќе инсталиран програм.
Значи АКО си сигурна дека си платила за Offıce Пакетот мора да ти дадат сериски број ако го немаш оди кај нив и прашај ги зошто нема итн. Но предпоставувам ти инсталирале бесплатна trial верзија така да ете на пп имаш нешто што може да ти помогне.
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
Значи АКО си сигурна дека си платила за Offıce Пакетот мора да ти дадат сериски број ако го немаш оди кај нив и прашај ги зошто нема итн. Но предпоставувам ти инсталирале бесплатна trial верзија така да ете на пп имаш нешто што може да ти помогне.
фала многу.
 

JURAGAANTE

Professional !!!
Член од
4 април 2009
Мислења
411
Поени од реакции
31
Windows 7 mi se javi problem mi se zatemni pozadinava i nemoze da se menuva pocna da koci windowsot i se javuva zvezda vo dolnijot desen agol pisuva genung neso za xp imav programce so go laze deka e licenciran ali tuka neznam kako so treba pa pomos ako znae nekoj pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom