UEFA Super Cup 2017 - Real Madrid vs. Manchester United

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Haha
Vo italija i sezonskite gi preprodavaat.

Ima i gratisi taka?
Na niv nema ime i prezime.

Ne mi se frlaat pari dzabe, ke vi demonstrirav kako se vleguva. :D

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.169
Поени од реакции
3.467
Haha
Vo italija i sezonskite gi preprodavaat.

Ima i gratisi taka?
Na niv nema ime i prezime.

Ne mi se frlaat pari dzabe, ke vi demonstrirav kako se vleguva. :D

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
На сезонските никој не те идентификува пред утакмица во лига (нека ме исправи некој за ова) , за Вардар ракомет бар така е :)
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.550
Поени од реакции
62.477
Му кажав сега баш на Боро на фб. Поради тоа што ме заебавате за Лукаку се случува ова. Уште @vidooq да каже, да видиме дали целосно фатила клетвата :D
Да ти ебам устата погана...
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Финтата е што картата е на име и има матичен број. Мислиш ли дека нема да бараат ID документ на влез? :)
Нема шанси ова да помине регуларно во ФИРОМ бе. :D

Првите што ќе влезат сигурно ќе ги проверуваат целосно ко што треба. После ќе почне да се бута народот, стадионот едвај 25% напунет, ќе бидне хаос. Никој никого нема да проверува дали името и презимето од ЛК се исти со картата.

Ова го зборам под претпоставка дека за проверка ќе бидат задолжени цајкани или СГС. Ќе биде регуларно само ако странци доведат за проверка. А тоа нема да се деси, наши ќе бидат на врата и затоа ќе има нерегуларности колку сакаш.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.550
Поени од реакции
62.477
Нема шанси ова да помине регуларно во ФИРОМ бе. :D

Првите што ќе влезат сигурно ќе ги проверуваат целосно ко што треба. После ќе почне да се бута народот, стадионот едвај 25% напунет, ќе бидне хаос. Никој никого нема да проверува дали името и презимето од ЛК се исти со картата.

Ова го зборам под претпоставка дека за проверка ќе бидат задолжени цајкани или СГС. Ќе биде регуларно само ако странци доведат за проверка. А тоа нема да се деси, наши ќе бидат на врата и затоа ќе има нерегуларности колку сакаш.

Ке има закажно според карта кога да се појавиш на врата. Мое мислење е дека 100% ке ги проверуваат сите. Единствено што ми текнува се спонзорските карти, ма да и за тие ке мора некаде да се впишат податоци.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Дали е завршено извлекувањењто или во делови иде, бидејки воопшто не ми стигна билокаков меил.[DOUBLEPOST=1499712526][/DOUBLEPOST]Дали е завршено извлекувањењто или во делови иде, бидејки воопшто не ми стигна билокаков меил.
 

OziLLLL

MADRIDISTA
Член од
8 октомври 2008
Мислења
3.334
Поени од реакции
1.892
Сеа на другар интередна ствар, две карти, од сам шо аплицирал и плус од другар :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Haha
Vo italija i sezonskite gi preprodavaat.

Ima i gratisi taka?
Na niv nema ime i prezime.

Ne mi se frlaat pari dzabe, ke vi demonstrirav kako se vleguva. :D

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Ама со сезонска од друг можеш да влезеш на лигашки натпревар. Другар што има девојка Англичанка отиде на Олд Трафорд со сезонската од татко и, за тоа нема проверка. За утакмиците од УЕФА има проверки, поготово од прошла сезона многу работи се заострени, еден дечко што е на форумов ама не постира беше на Фенербахче - Манчестер во Турција и вика тон документи носиш да докажеш дека си ти, ако правиш проблеми или пробуваш да пуштиш фора ти доаѓа полиција и ти ебава матер :D
 
Член од
1 јули 2015
Мислења
58
Поени од реакции
34
Haha
Vo italija i sezonskite gi preprodavaat.

Ima i gratisi taka?
Na niv nema ime i prezime.

Ne mi se frlaat pari dzabe, ke vi demonstrirav kako se vleguva. :D

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Кои сезонски, кои гратиси човеку. Мислам дека уште немаш сфатено од кој размер е натпреваров. Станува збор за супер куп меѓу јунајтед и реал, свесен си каква контрола ќе има? Не е концерт на цеца ова.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.020
Поени од реакции
2.059
Slucajno ako nekoj znae lugje sto imaat nekakvi karti od sponzorstva i sakaat da gi prodadat, jas sum zainteresiran. Za zal ne me izvlekoa na lotarijata. Mi trebaat 4 karti.
Povelete po privatna poraka dokolku imate ili znaete nekogo.
Blagodaram
 

Kajgana Shop

На врв Bottom